رفتن به مطلب

درج بنر تبلیغاتی برای سایت های خارجی و درامد کلیکی ؟

khashayar

پست های پیشنهاد شده

سلام من به تازگی سایتی رو ساختم و روزانه حدود 150 تا بازدید کننده دارم و خدا رو رو شکر رو به افزایش هست . میخواستم بدونم چجوری میتونم بنر تبلیغاتی سایت ها خارجی رو در سایتم قرار بدم (البته قرار دادن خود بنرو بلدم ) تا هر کسی بر روی لینک اون سایت خارجی کلیک کرد مبلغ پولی به حسابم واریز شه مثلا اگه 25 نفر روزانه بر روی اون کلیک کردن و به اضایه هر نفر 1$ بده میشه برای مثال 25$ و اونرو بریزه به حساب بانکی خارجیم معتبر ترین سایت خارجی کدام است یا اگه ایرانی ها هم اینقدر پول میدن که نمیدن چه سایت هایی هستند ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه واسه هر کلیک 1$ می دادن که الان همه وب مستر ها پورشه سوار می شدن! 

پیشنهاد میکنم سایت خود را هر روز آپدیت و پر بارتر کنید تا روزانه هزارن نفر بازدید کننده داشته باشید. با ممارست و پشتکار ممکنه بتونید در حدود یک سال به رتبه الکسای خوبی برسید. البته محتوا و شناخت مخاطیبن هم بسیار مهمه. مثلا اگه سایت شما در زمینه یک مجله تفریحی باشه مخاطبین بیشتری داره تا یک سایت تخصصی و ده ها فاکتور مهم دیگه... وقتی رتبه الکسای خوبی داشتید ، انوقته که دیگران بدنبال سفارش تبلیغ در سایت شما میان. در هر صورت امیدوارم موفق باشید))

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، asareza گفته است :

دوست عزیز اگه واسه هر کلیک 1$ می دادن که الان همه وب مستر ها پورشه سوار می شدن! 

پیشنهاد میکنم سایت خود را هر روز آپدیت و پر بارتر کنید تا روزانه هزارن نفر بازدید کننده داشته باشید. با ممارست و پشتکار ممکنه بتونید در حدود یک سال به رتبه الکسای خوبی برسید. البته محتوا و شناخت مخاطیبن هم بسیار مهمه. مثلا اگه سایت شما در زمینه یک مجله تفریحی باشه مخاطبین بیشتری داره تا یک سایت تخصصی و ده ها فاکتور مهم دیگه... وقتی رتبه الکسای خوبی داشتید ، انوقته که دیگران بدنبال سفارش تبلیغ در سایت شما میان. در هر صورت امیدوارم موفق باشید))

این که گفتم 1 $ مثال بود بهر حال مرسی از پاسختون

ولی من میخواستم بدونم سایت وجود داره که بشه بنر هاشو گذاشت تو سایت

گوگل اد سنس هست ولی تحریم هستیم به لطف اقا و تبلیغاتشم اینگلیسی هست سایت ایرانی هست ایا در این زمینه ؟

تازه امروز من یه تبلیغ گوگل اد سنسم گذاشتم خودم روش کلیک کردم یک دلارو خورده ای بابتش داد اگه اینجوریه برم سایت خارجی باز کنم !!!

ویرایش شده توسط khashayar
لینک به ارسال

با سلام

لطف کنید وارد سایت گوگل بشید بنویسید .

تبلیغات بنری

تبلیغات کلیکی

براتون سایت های ایرانی رو میاره ...

سایت خارجی هم همینطوری که گفتید فیل هستند و مشکلات دیگر ...

در نتیجه نمیشه کار کرد ...

ویرایش شده توسط وردپرس فارسی
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، khashayar گفته است :

این که گفتم 1 $ مثال بود بهر حال مرسی از پاسختون

ولی من میخواستم بدونم سایت وجود داره که بشه بنر هاشو گذاشت تو سایت

گوگل اد سنس هست ولی تحریم هستیم به لطف اقا و تبلیغاتشم اینگلیسی هست سایت ایرانی هست ایا در این زمینه ؟

تازه امروز من یه تبلیغ گوگل اد سنسم گذاشتم خودم روش کلیک کردم یک دلارو خورده ای بابتش داد اگه اینجوریه برم سایت خارجی باز کنم !!!

http://www.sabavision.com/

https://anetwork.ir/

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، khashayar گفته است :

به نظرم انت ورک بهتر باشه

اره ای نتوورک بهتره برای شما چون حداقل درخواست واریزی در صباویژن 150 هزار تومن هست که با اطلاعاتی که دادید ممکنه 2 سالی طول بکشه تا بتونین برداشتی داشته باشید :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...