رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

من به یه مشکل خیلی خیلی بزرگ برخوردم

ببینید من یه سرور دارم که روش یه وردپرس مولتی سایت نصب هست و تعداد کاربران بالایی داره

حالا از بد حادثه همینجوری هی دیتابیسمون شیکموتر شده تا حدی که به حدود بیست گیگ رسیده !

من سرور رو ریبوت دادم وقتی اومد بالا انگار دیتابیس من کرش کرده و نمیتونه به جدول کاربرا وصل بشه

همه چی اوکیه سایت بالا میاد اما هیچکس حتی مدیر نمیتونه کانکت بشه ...

کارایی که انجام دادم :

maint repair کردم اما متاسفانه در جواب میگه که یه سری از تیبل هام با شکست مواجه شده !

وارد phpmyadmin میشم که وارد دیتابیس خاصم بشم اونقدر حجم بالاست که برام بازش نمیکنه ...

وا ssh کانکت میشم و وقتی میخوام اوپتیمایز کنم یهو منو میندازه بیرون یهو میگه مای اس کیو ال داونه یهو میگه ارور میده و نمیتونه اوپتیمایز رو انجام بده !

تقریباً کل منابع فارسی و انگلیسی که مربوط به کرش شدن مای اس کیو ال و نحوه ریپیر و احیاناً اوپتیمایز شدنش بود رو مطالعه کردم و متاسفانه هیچ جوابی دریافت نکردم !

سئوال اینجاست آیا دوستان برای من راه حلی دارند ؟

یه مساله ای هست الان همه وبلاگها بالا هستند و فقط کاربر نمیتونه لاگین کنه ! آیا میشه کسی برای من برنامه ای بنویسه که مثلاً کل کاربرا رو با بلاگهاشون و اطلاعاتشون انتقال بده به یه وردپرس دیگه که دیتابیس سالم داشته باشیم ؟

آیا میشه یه جوری همین دیتابیس رو اوکی کرد ؟

لینک به ارسال

سلام. به نظر من استفاده از وردپرس مولتی سایت برای سیستم وبلاگ دهی خیلی کار اشتباهی هست.

حالا شما این اشتباه رو کردی دیگه گذشته ... اما برای حل مشکلتون اگر به سرور قوی تری دسترسی دارید اونجا اپتیمایز رو اجرا کنید. ترجیحا سرور اختصاصی باشه بهتره.

اگر به نتیجه نرسیدید بگردید ببینید فایل های .sql کجا هستن دستی ویرایش کنید یا یه تعدادی یه جای دیگه بکاپ بگیرید سرور که اومد بالا اپتیمایز کنید و کم کم بقیه رو هم اضافه و اپتیمایز کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...