رفتن به مطلب

راه اندازی ووکامرس در ساب دامین؟

ACE1

پست های پیشنهاد شده

سلام

خدمت اساتید گزامی عرض کنم بنده قصد راه اندازی فروشگاه بزای سایت خودم رو دارم اما از آنجایی که قالب فعلی وردمرس با ووکامرس سازگاری ندارد مجبورم از ساب دامین استفاده کنم...متاسفانه در راه اندازی دو وردپرس بروی یک سایت آشنایی ندارم...ممنون میشوم یک راهنمایی کامل کنید...

ممنون 

لینک به ارسال

سلام 
خیلی ساده برو توی پنل هاستت یه ساب بساز بعد توی فلدر مربوط به ساب دامنه ورپرس را بریز و نصب کن  و وکامرس را روش فعال کن.

وسلام .

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، runy گفته است :

سلام 
خیلی ساده برو توی پنل هاستت یه ساب بساز بعد توی فلدر مربوط به ساب دامنه ورپرس را بریز و نصب کن  و وکامرس را روش فعال کن.

وسلام .

سلام...استاد فایلی چیز ی نباید کانفیگ کرد؟دیتابیس وردپرس جدید رو چی بزنم؟

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، ACE1 گفته است :

سلام...استاد فایلی چیز ی نباید کانفیگ کرد؟دیتابیس وردپرس جدید رو چی بزنم؟

هیچ کانفیگ خاصی نداره
مثل معمول

لینک به ارسال
در هم اکنون، ACE1 گفته است :

از مشخصات پایگاه داده قبلی استفاده کنم؟

فایل  wp-config.php رو تغییر ندم؟

نه از دیتا بیس قبلی لازم نیست استفاده کنی

ببینم می خوای کاربرا یکی باشنمد تو هر دو وردپرس ؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، ACE1 گفته است :

من پایگاه داده رو نصب کردم حالا می خواد شروع کنه به نصب کردن یعنی فایل install.php رو می خواد بخونه نمیتونه...نمی دونم چرا!!!

تا بحال وردپرس نصب کردی ؟
 آموزش نصب وردپرس را بخونید

لینک به ارسال

آقا من یک دیتابیس جدید درست کردم و یک پسورد براش گذاشتم و نام کاربری براش درست کردم و اومدم جاهای خالی رو برای فایل کانفیگ پر کردم و پیغام برقرای ارتباط با دیتابیس رو هم بهم داد و گفت می خوای نصب کنی کلیک کن و کلیک کردم رفت توی صفحه wp-admin/install.php اما اونجا به مرحله بعد نمیره و پیغام زیر رو میده چکار کنم؟

page isn’t working******

redirected you too many times.

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS
م
ویرایش شده توسط ACE1
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ACE1 گفته است :

آقا من یک دیتابیس جدید درست کردم و یک پسورد براش گذاشتم و نام کاربری براش درست کردم و اومدم جاهای خالی رو برای فایل کانفیگ پر کردم و پیغام برقرای ارتباط با دیتابیس رو هم بهم داد و گفت می خوای نصب کنی کلیک کن و کلیک کردم رفت توی صفحه /wp-admin/install.php/ اما اونجا به مرحله بعد نمیره و پیغام زیر رو میده چکار کنم؟

page isn’t working******

redirected you too many times.

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS
م

این جمله :   نام کاربری براش درست کردم و اومدم جاهای خالی رو برای فایل کانفیگ پر کردم   "  یعنی چی ؟

آقا جان من برو اول آموزش نصب را ببین زیاد ریخته

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، runy گفته است :

این جمله :   نام کاربری براش درست کردم و اومدم جاهای خالی رو برای فایل کانفیگ پر کردم   "  یعنی چی ؟

آقا جان من برو اول آموزش نصب را ببین زیاد ریخته

آقا استاد عزیز دل بندم ....من 10بار نصب کردم ...اما نه بصورت ساب دامین...

این عکس رو می گم....

123.jpg

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ACE1 گفته است :

آقا استاد عزیز دل بندم ....من 10بار نصب کردم ...اما نه بصورت ساب دامین...

این عکس رو می گم....

1- ببین هاستت توی ساخت دیتا بیس محدودیت نداره 

2- این عکس از سی پنل نیست از وردپرسم نیست من نمیفهمم تو دیتا بیس ساختی با نه ؟ می خوای برای ودرپرس استفاده کنی و ودرپرس ارور میده یا اون هاستت ؟

آدی من در تلگرام بیا برای چت اینجوری بهتره :@ferasat66

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، runy گفته است :

1- ببین هاستت توی ساخت دیتا بیس محدودیت نداره 

2- این عکس از سی پنل نیست از وردپرسم نیست من نمیفهمم تو دیتا بیس ساختی با نه ؟ می خوای برای ودرپرس استفاده کنی و ودرپرس ارور میده یا اون هاستت ؟

آدی من در تلگرام بیا برای چت اینجوری بهتره :@ferasat66

این عکس دایرکت ادمین است

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ACE1 گفته است :

این عکس دایرکت ادمین است

دوست عزیز اگر نصب وردپرس رو بلدید نصب وردپرس در ساب‌دامین تفاوتی با نصب در شاخه‌ اصلی سایت نداره و به همون صورت می‌تونید عمل کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...