رفتن به مطلب

مشکل در تعداد زمینه های دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من توی سایتم حدود 30 تا زمینه دلخواه دارم

هر مطلبی میخوام بزنم باید از لیست انتخاب کنم بعد پرش کنم و بزنم اضافه بشه که 30 بار تکرا این کار هم خسته کنندست هم وقت گیر

میشه کاری کرد همه زمینه ها مثل یک فرم باشن و همرو پر کرد و یک بار بزنی ذخیره یا ... ؟

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام ،

ساده ترین کار اینه که از افزونه advanced-custom-fields استفاده کنید.

خودم جستجو کرده بودم و افزونه ها را دیده بودم

من یه چیز ساده میخوام که تو مدیریت اونطوری که گفتم باشه

لینک به ارسال

خوب عزیز ساده تر از این افزونه که دقیقاً وقتی میخواید پست بدید براتون لیست کرده مثل یک فرم فقط کافیه شما اونارو وارد کنید و دکمه انتشار رو بزنید دیگه چیزی هم هستش ؟ شما میخواستید لیست بشه دیگه هی تک تک نرید کلیک کنید مثلاً روی بازیگر بعد بازیگر باز بشه بعد بزنید افزودن ! میخواستید موضوع ها مشخص باشه فقط شما اطلاعات رو وارد کنید که این افزونه هم دقیقاً همین کار رو انجام میده فقط باید 10 دقیقه وقت بذارید اون لیست رو اضافه کنید توی افزونه ...

ویرایش شده توسط وردپرس فارسی
لینک به ارسال

این Advanced Custom Fields بی ماننده! یه افزونه بسیار خوب و آسون. می تونی باهاش کارایی کنی که حتی فکرشم نمی کنی :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...