رفتن به مطلب

اضافه کردن شرط به کد پخش آنلاین فیلم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

ما داخل پستامون با استفاده از این شورتکد ویدیو رو بصورت پخش آنلاین قرار میدیم و بدون مشکل کار میکنه :

[video mp4="لینک ویدیو"]

ما با استفاده از یه اسکریپت روی سایت پست ارسال میکنیم و قرار دادن این شورتکد داخل اون اسکریپت نمیتونه اینکارو برامون انجام بده!

بنابراین من یه سر به سورس پست زدم و متوجه شدم این کد داخل پست مخصوص پخش آنلاین ویدیوئه :

<div style="width: 640px; " class="wp-video"><!--[if lt IE 9]><script>document.createElement('video');</script><![endif]-->
<video class="wp-video-shortcode" id="video-13703-1" width="640" height="360" preload="metadata" controls="controls"><source type="video/mp4" src="video.mp4?_=1" /><a href="video.mp4">video.mp4</a></video></div>

ما یه زمینه دلخواه ساختیم و با قرار دادن لینکمون داخل اون زمینه دلخواه، لینک بصورت اتوماتیک میاد خودشو داخل این کد جاسازی میکنه و ویدیو بدون مشکل مثل قبل پخش میشه

اما مشکلی که هست اینه که ما تمام پستامون ویدیو نداره بنابراین ممکنه برای بعضی پست ها اون زمینه دلخواه رو پر نکنیم. کاری که من میخوام انجام بدم :

1. میخوام کاری کنم که وقتی اون زمینه دلخواه خالیه، این کد کلا فراخوانی نشه!

2. میخوام شرطی بذارم که فقط یک mp4 برای پخش آنلاین داخل پست قرار بده، یعنی چی؟ یعنی برای پست های قبل که بصورت شورتکد قبلا ویدیو قرار دادیم، دیگه این کد رو اضافه نکنه که دوتا ویدیو داخل پست پخش بشه!!

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم، واسه همین طولانی شد :D

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط Milad123
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...