رفتن به مطلب

درگاه کدام بانک مناسب تر است؟

amator

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان در حال گرفتن نماد اعتماد برای یکی از دوستان هستیم بعد از ان قصد داریم برای ایشون از درگاه پرداخت یکی از بانک ها را بگیریم شما چه بانکی را پیشنهاد می کنید؟

به چه دلیل؟

ایا بانک ها هم مثل درگاه های پرداخت جهان پی یا پی لاین و ... هزینه ای بابت هر تراکنش دریافت می کنند؟

متشکر

لینک به ارسال

پرداخت سامان بسیار بهتره

پرداخت ملت رو به هیچ وجه پیشنهاد نمی دم چون بسیار آزار می دن ولی سامان بی دردسر درگاه پرداخت رو می ده

درگاه های واسط همچون جهان پی هم کارشون درسته و خوبه و هم با ملت و هم با سامان کار می کنن. برای هر تراکنش هم مبلغی به عنوان کارمزد بر می دارن. من خودم از جهان پی گرفتم، مستقیما وصل می شم به درگاه بانک سامان (یعنی صفحه انتظار و تایید جهان پی دیگه نمیاد)، تنها 1% از تراکنش رو کارمزد می گیره. من که خشنودم ازش

لینک به ارسال

با سلام ،

تنها مشکل درگاه مستقیم خود بانک ها به نظر بنده تسویه حساب هستش ، که اگر مثلاً 12:01 دقیقه شب ( 00:01 ) پول واریز بشه اون پول میره برای پس فردا که تسویه حساب بشه .

درگاه های واسطه هم مثل پی لاین ، جهان پی کارشون خوب هستش با این 2 درگاه من چند سالی کار کردم مشکلی نداشتم باهاشون .

لینک به ارسال

بانک سامان در اول و ملت در دوم بهترین هستند

برای درگاه های مستقیم باید نماد اعتماد الکترونیکی بگیرید که هزینه ، وقت و دوندگی داره . آخرش هم باید از هر تراکنش 9 درصد مالیات بدید.

یه سرچی بکیند مراحل دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و پیگیری کنید مطمئنا پشیمون میشید

درگاه های واسط هم پی لاین و جهان پی مناسب اند . پی لاین از هر تراکنش 1 درصد سود بر میداره

لینک به ارسال

پی لاین بگیری بدون دردسر .منم ازین دارم استفاده میکنم عالیه.1 درصد سود.

برای بانک بخوای بری دهن ادمو اسفالت میکنن تا ب ادم درگاه بدن.من خودم واس ملت رفتم کلا بعد از دوماه بیخیالش شدم

لینک به ارسال

برای گرفتن درگاه از بانک باید اینماد داشته باشی و برای اینماد باید هم وقت و هم پول خرج کنی

درگاه واسط بگیر

پی لاین 1.5 درصد کارمزد میگیره

سیباپال و یوپال کارمزد نمیگیرن

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ ه‍.ش. at 22:31، DariushGreat گفته است :

پرداخت سامان بسیار بهتره

پرداخت ملت رو به هیچ وجه پیشنهاد نمی دم چون بسیار آزار می دن ولی سامان بی دردسر درگاه پرداخت رو می ده

درگاه های واسط همچون جهان پی هم کارشون درسته و خوبه و هم با ملت و هم با سامان کار می کنن. برای هر تراکنش هم مبلغی به عنوان کارمزد بر می دارن. من خودم از جهان پی گرفتم، مستقیما وصل می شم به درگاه بانک سامان (یعنی صفحه انتظار و تایید جهان پی دیگه نمیاد)، تنها 1% از تراکنش رو کارمزد می گیره. من که خشنودم ازش

سلام نه اتفاقا من ملت گرفتم هیچ مشکلی نبود خیلیم راحت دادن این بستگی به تفکر طرفه که مشکلات رو برای خودش ایجاد میکنه اینارو میگم چون خودم ازش نتیجه

گرفتم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ ه‍.ش. at 03:28، ahmad4u گفته است :

برای گرفتن درگاه از بانک باید اینماد داشته باشی و برای اینماد باید هم وقت و هم پول خرج کنی

درگاه واسط بگیر

پی لاین 1.5 درصد کارمزد میگیره

سیباپال و یوپال کارمزد نمیگیرن

دوست عزیز هزینه نماد 70 تومن نمیشه بعدشم ارزش داره اول اینکه سایتت معتبرتره بعدشم وجه انی واریز میشه و خیالتم راحتره این درگاه های واسطه هر روزی ممکنه یه مشکلی براشون پیش بیاد حال فرضا شما روزانه پرداختی های زیادی از سایتت داری اگه یروز قطع بشه کلی ضرر میکنی اما نماد یکبار گرفتی برای همیشه خیالت راحته

لینک به ارسال

درگاه های مستقیم کارمزد ندارن و بسیار بهتر از واسط هستن هرچند واسطها تقریبا همشون فیلتر شدن تا وبمسترا مجبورشن با شرکتها psp کار کنن و درگاه بگیرن لیست شرکتها توی سایت خود شاپرک موجوده که میتونید ازشون درگاه بگیرید.

https://www.shaparak.ir/content?id=290

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، m00hamad20 گفته است :

سلام نه اتفاقا من ملت گرفتم هیچ مشکلی نبود خیلیم راحت دادن این بستگی به تفکر طرفه که مشکلات رو برای خودش ایجاد میکنه اینارو میگم چون خودم ازش نتیجه

گرفتم

خب خدا رو سپاس که آسون کارتون راه افتاد

با این که بی چون و چرا این چیزی که گفتید درسته، ولی سخن اندیشه مثبت و منفی و کارما و قانون گیرش (جذب) نیست؛ بلکه آزارهای خود بانک هست! دو سال پیش که هنوز سخنی از واداشتن همه سایت ها به داشتن e نماد برای گرفتن درگاه بانکی در میون نبود، دوستم می خواست برای سایتش که فروش کتاب بود درگاه ملت بگیره. بانک ملت سوسنگرد (خفاجیة - میسان دشت - خوزستان) و شعبه مرکزی تهران تا جایی که می شد کارا رو پیچوندن و کلافه کردن ما رو!

ویرایش شده توسط DariushGreat
لینک به ارسال

دوستان گویا جهان پی یک نشونی اینترنتی گذرا برای درگاهاش گرفته ولی کماکان نشانی اصلی خود سایتش برای رفتن به پیشخوان فیلتره

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، DariushGreat گفته است :

خب خدا رو سپاس که آسون کارتون راه افتاد

با این که بی چون و چرا این چیزی که گفتید درسته، ولی سخن اندیشه مثبت و منفی و کارما و قانون گیرش (جذب) نیست؛ بلکه آزارهای خود بانک هست! دو سال پیش که هنوز سخنی از واداشتن همه سایت ها به داشتن e نماد برای گرفتن درگاه بانکی در میون نبود، دوستم می خواست برای سایتش که فروش کتاب بود درگاه ملت بگیره. بانک ملت سوسنگرد (خفاجیة - میسان دشت - خوزستان) و شعبه مرکزی تهران تا جایی که می شد کارا رو پیچوندن و کلافه کردن ما رو!

اونجا دیگه احتملا کارمنداش چیزی بلئ نبودن من خودم رفتم بانک طرف داشت یک دقیقه تو صورتم نگاه میکرد اصلا نفهمید درگاه مجازی یعنی چی از بانک اومدم  بیرون از به پرداخت اقدام کردم فرستادم بهم دادن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...