رفتن به مطلب

خطای اتصال برقرار نیست مکرر

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

من سرور مجازی لینوکس و کنترل پنل دایرکت آدمین دارم به تازگی به دفعات زیاد در طول روز با خطای زیر روبرو میشم

اتصال برقرار نیست. ذخیره‌سازی تا هنگام اتصال دوباره، غیرفعال شد. ما از این نوشته، در صورت نیاز، در مرورگر شما پشتیبان تهیه می‌کنیم.

مشکل از کجاست؟ لطفا دقیق راهنمایی کنید چون توی نت هرچی سرچ می کنم با جوابای تکراری مثل مشکل از اینترنته و مشکل از هاست ضعیفه و غیره برخورد می کنم ولی مشکل از اینا نیست چون اولا سرور مجازی با منابع اختصاصی هتز آلمان هستش و اینترنت پرسرعت

ممنون

لینک به ارسال

ببینید من به عنوان یه وردپرس کاری که تا به حال 300 سایت موفق برای مشتری راه اندازی کردم این مشکل رو گاهی اوقات بهش بر میخورم و این مشکل از کجاست شما وقتی به این مشکل بر میخوری وارد سرور مجازیت بشو cpu بیش از اندازه مصرف میشه خب این مصرف پهنای باند و رم و سی پی یو سرور مجازی شما باعث این خطا خواهد شد خب راه های حل

1_اتصال اینترنت خود را برسی کنید

2_منابع سرور خود را چک کنید

3_درخواست برسی فایل هاتون رو به مدیریت سرور بدید تا ببین کدوم فایل مصرف زیادی داره

4_افزونه ها رو غیر فعال کنید و نام پوشه پلاگین رو تغیر بدید افزونه ها هم هستند که منابع رو بیش از حد مصرف می کنند این افزونه ها رو باید شناسایی بکنید

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mahsa pour گفته است :

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

من سرور مجازی لینوکس و کنترل پنل دایرکت آدمین دارم به تازگی به دفعات زیاد در طول روز با خطای زیر روبرو میشم

اتصال برقرار نیست. ذخیره‌سازی تا هنگام اتصال دوباره، غیرفعال شد. ما از این نوشته، در صورت نیاز، در مرورگر شما پشتیبان تهیه می‌کنیم.

مشکل از کجاست؟ لطفا دقیق راهنمایی کنید چون توی نت هرچی سرچ می کنم با جوابای تکراری مثل مشکل از اینترنته و مشکل از هاست ضعیفه و غیره برخورد می کنم ولی مشکل از اینا نیست چون اولا سرور مجازی با منابع اختصاصی هتز آلمان هستش و اینترنت پرسرعت

ممنون

سلام دوست عزیز این مشکل برای منم پیش اومده اغلب از سمت سرور هست باید cpu و رم رو ارتقا بدید.

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، kambiz619 گفته است :

سلام دوست عزیز این مشکل برای منم پیش اومده اغلب از سمت سرور هست باید cpu و رم رو ارتقا بدید.

فرمایش شما متین همین مشکل مصرف از رو افزونه ها پیش میاد من مدیریت سرور هستم و مدیریت 300 وب سایت موفق وردپرس کما بیش ماهم کمی بلدیم

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، kambiz619 گفته است :

سلام ممنون از اینکه جواب دادید ولی مشکل ربطی به cpu و رم نداره ، پشتیبانی سرور گفتند mysql را ریست کنید ، من هم همین کار رو کردم و مشکل برطرف شد.

نصف فضای رم خالی بود و میزان cpu هم بالا بود

ممنون

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در در ۱۳۹۴/۱۲/۱۷ at 11:09، mahsa pour گفته است :

سلام ممنون از اینکه جواب دادید ولی مشکل ربطی به cpu و رم نداره ، پشتیبانی سرور گفتند mysql را ریست کنید ، من هم همین کار رو کردم و مشکل برطرف شد.

نصف فضای رم خالی بود و میزان cpu هم بالا بود

ممنون

سلام 

ببخشید شما وقتی که mysql  رو ریست کردین اطلاعاتتون از دست نرفت؟

لینک به ارسال

سلام و درود

در 3 ساعت قبل، inoti گفته است :

ببخشید شما وقتی که mysql  رو ریست کردین اطلاعاتتون از دست نرفت؟

سرور mysql اگر ریست بشه اطلاعات دیتابیس ها از دست نمیره.

البته فقط خود هاستینگ میتونه این حرکت رو انجام بده.

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
در در 6/26/2018 at 20:16، mehran-b گفته است :

سلام و درود

سرور mysql اگر ریست بشه اطلاعات دیتابیس ها از دست نمیره.

البته فقط خود هاستینگ میتونه این حرکت رو انجام بده.

موفق باشید

واسه من هم چند روزی هستش که این مشکل رخ میده : اتصال برقرار نیست.

میزان مصرف CPU و رم سرور هم منطقی هستش اما برخی اوقات این خطا ظاهر میشه!

آیا زیاد شدن تعداد بازدیدها و کاربران آنلاین میتونه باعث این مشکل بشه؟

کلا باید به مدیر سرور چی بگم تا بررسی بشه؟

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، chem گفته است :

آیا زیاد شدن تعداد بازدیدها و کاربران آنلاین میتونه باعث این مشکل بشه؟

آره ممکنه مثلا هاست کم بیاره و لحظه ای قطع شه.

در 27 دقیقه قبل، chem گفته است :

کلا باید به مدیر سرور چی بگم تا بررسی بشه؟

باید خود مشکل رو بیان کنید به هاستینگ.

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام . با عرض پوزش که این تاپیک قدیمی رو بالا میارم ولی چون توی جستجوی گوگل صفحه اول هست خواستم راهنمایی کنم که سایت ما نیز این مشکل رو داشت بعد از تعویض هاست و تمامی مواردی که دوستان گفتند مشکل برطرف نشد و در انتها با افزایش نسخه php از 5.6 به نسخه 7.0 و بالاتر مشکل برطرف شد .

لینک به ارسال
سلام . با عرض پوزش که این تاپیک قدیمی رو بالا میارم ولی چون توی جستجوی گوگل صفحه اول هست خواستم راهنمایی کنم که سایت ما نیز این مشکل رو داشت بعد از تعویض هاست و تمامی مواردی که دوستان گفتند مشکل برطرف نشد و در انتها با افزایش نسخه php از 5.6 به نسخه 7.0 و بالاتر مشکل برطرف شد .
سپاسگزارم دوست عزیز
باید این مورد رو بررسی کنم
شاید مشکل من هم بر طرف شد
واسه من هم بعضی وقت ها رخ میده
لینک به ارسال

سلام به همه اینهمه دوستان از این مشکل گفتند من هم بگم

من هم روی سایتمون این مشکل رو داشتم و البته بعضی موقع هنوز هم هست.

مشکل من مربوط به ناسازگاری افزونه ووکامرس و قالبم بود که یکی سری از کدهای قالب نیاز به آپدیت داشت و بعد از آپدیت دیگه مشکل نداشتم. البته افزونه های دیگه هم میتونن همچنین تداخلی ایجاد کنند و کلا باید همه چیز به صورت جداگانه تست شوند.

در خیلی از مواقع میتونه اثر چندین مورد از اینها(مواردی هم که دوستان گفتند) باهم باشه. و باید همه این موارد در بهینه ترین حالت تنظیم شوند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...