رفتن به مطلب

مشکل بازگشت از درگاه

Keylab

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من توی ووکامرس یه مکلی دارم اونم اینه که بعد از پرداخت با زرین پال و وقتی برمیگرده به سایت باید لینک دانلود و فاکتور رو نشون بده ولی فقط یه شناسه پرداخت نشون میده

ادرس بازگشت از پرداخت در هنگام پرداخت نیاز هست چی قرار بدم؟

مرسی

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، legendsms گفته است :

از افزونه Easy Digital Downloads استفاده بکنید

قبلا با ووکامرس کار میکردم مشکلی نداشت ولی مشکل من فقط برای فایل های دانلودی نیست

با محصولات معمولی هم تو مرحله آخر بعد از پرداخت فاکتور نمایش داده نمیشه

لینک به ارسال

سلام

درگاه ووکامرس زرین پال با نسخه های اولیه ووکامرس از روی درگاه هایی که ووکامرس پارسی زده بود نوشته بود . بعدا ووکامرس پارسی چند تا نسخه جدید منتشر کرد ولی زرین پال بروز نکرد !

شما نسخه 4 درگاه های ووکامرس پارسی مثل پی لاین و پارسپال رو تست بکنی مشکلی نداره . نمیدونم زرین پال چرا بروز نمیکنه.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، HANNANStd گفته است :

سلام

درگاه ووکامرس زرین پال با نسخه های اولیه ووکامرس از روی درگاه هایی که ووکامرس پارسی زده بود نوشته بود . بعدا ووکامرس پارسی چند تا نسخه جدید منتشر کرد ولی زرین پال بروز نکرد !

شما نسخه 4 درگاه های ووکامرس پارسی مثل پی لاین و پارسپال رو تست بکنی مشکلی نداره . نمیدونم زرین پال چرا بروز نمیکنه.

ممنون بقول شما ظاهرا ماژول زرین پال مشکل داره با ووکامرس پی لاین و پارس پال و اینارو تست کردم اوکی بود ممنون

فقط یه سوال دیگه هم داشتم

چطور میشه توی قسمت تسویه حساب اون گزینه که تیک پذیرش قوانین و شرایط هست رو حذف کرد؟بقیه فیلد هارو حذف کردم ولی اونو نمیدونم چطور حذفش کنم

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام خدمت دوستان

این مشکل مربوط به دعوای پیش آمده میان شرکت زرین پال و تیم ووکامرس فارسی هست و ظاهرا ووکامرس فارسی میگه که زرین پال از کدهای ما بدون اجازه کپی برداری کرده.

به همین دلیل هم هست که این مشکل فقط در زرین پال بوجود میاد و برای بقیه ی درگاه ها درسته.ووکامرس پارسی از اعتماد کاربران سوء استفاده کرده و در بروزرسانی جدید خودش کدهایی پیچیده مانند هکر ها نوشته که اگر در وبسایت زرین پال استفاده شود درگاه کاملا بسته می شود.

به این لینک مراجعه کنید تا چشم و گوشتان به دست های پشت پرده باز شود : https://welearn.site/course/wordpress-news

ضمنا در این صفحه راه حل برطرف کردن مشکل هم قرار داده شده است.

ارادت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...