رفتن به مطلب

استخدام یک نفر جهت سئو محتوای مطالب سایت

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

باسلام

نیازمند یک نفر هستم که محتوای مطالب سایتم را بهینه سازی کنید : bold کردن تیترها ، لینک دهی و هرانچه برای سئو مطلب نیاز هست .

هرکسی مایل هست لطفا اعلام کند سایت هم در امضا مشخص هست .

قیمت انجام کار را هم در خصوصی اعلام کنید

لینک به ارسال

دوستان عزیز اگر کسی میتواند مشکل ایندکس شدن مطالب سایت را رفع کند تا سریع ایندکس شود لطفا قیمت را ارسال کند

لینک به ارسال

دوست عزیز ، سئو کار 1 روز یا 1 ماه نیست باید روی سایت کار بشه ، باید وقت گذاشت دل به اون سایتتون بدید وقت زیاد بذارید روش ، روزانه مطالب مفید ارسال کنید ( مهمترین اصل ) نه مطالب کپی و ...

هر کی هم بگه بیا پول بده یه کاری کنم سایتت میاد رنک 1 و تا پست بذاری 1 ثانیه ثبت میشه دروغ گفته 99.99% مثل بیشتر افراد توی این ضمینه که دیدم قصد ... داره .

سایت شما هم که معلومه مطلب زیادی در روز نمیتونید ارسال کنید پس با بک لینک شروع کنید و تست کنید . میتونید از سایت های معتبری که بک لینک میفروشن کار کنید ( که پیشنهاد من اینه که با خارجی ها کار کنید کلاً توی این مورد ) ، ایرانی از شرکتی که کارش تخصصی سئو هستش گرفته تا فردی که توی خونه سئو انجام میده 99% هیچ کدوم کار درست انجام نمیدن ... ( نظر شخصی طبق چندین کاری که سالهای گذشته در رابطه سئو با شرکت ها و افراد مختلف کار کردم )

لینک به ارسال

یعنی بهینه کردن محتوا فایده نداره توی ایندکس؟ بک لینک را چجوری ایجاد میکنند توی سایت های خارجی؟ چون مسلما خود مدیر سایت خارجی لینک نمیده و احتمالا توی قسمت انجمن ها و... میفرستند درسته ؟

لینک به ارسال

چرا فایده داره ، اما کاری که از شما میخواهند هزینه بگیرند رو شما با یه جستجو ساده داخل گوگل میتونید همون کار رو انجام بدید روی سایتتون ( فقط اگر افزونه سئو نصب میکنید هی این تنظیماتش رو تغییر ندید که مثلاً تایتل سایت بیاد اول موضوع پست ارسالی بعد فردا بگید نه اینطوری خوب نیست دوباره تغییر بدید این تنظیمات رو )

1 بار تنظیمات کامل انجام بدید سپس روی همون تنظیمات کار رو استارت بزنید و دیگه تغییر ندید.

اون سایت های خارجی که فرمودید چرا ممکنه خود مدیریت هم اقدام به این کار بکنه ، مثل سایت هایی که تبلیغات متنی میگیرند فقط فالوو و نو فالوو رو حتماً دقت کنید.

من همون چند سال پیش که سر این سئو ضرر زیاد دادم ( کار کردن با افراد ایرانی ) ، با چندتا سایت خارجی آشنا شده بودم که مشاور داشتن باهاشون صحبت میکردید کلمه کلیدی که میخواستید میگفتید و زبان سایت و چند تا سوال جواب دیگه که کاملاً اونا چک میکردند و میگفتند امکانش هستش که بیارن بالا اون کلمه رو یا نه . که پکیج های گوناگون بهتون معرفی میکنند هر کدوم رو میخواستید سفارش میدادید و اوکی میکردند اونا.

به نظر من به نظر من ، اگر شما میخواید بدید کسی سئو و چک کنه و موارد دیگه حتماً با افراد خارجی کار کنید ( اونم نه اینکه چشم و گوش بسته پول رو به طرف بدید بگید کار برام انجام بده ) ، چون میگم من هرچی با ایرانی کار کردم توی ضمینه سئو فقط و فقط ضرر دادم نمیخوام برای شما هم این مشکل پیش بیاد

لینک به ارسال

میشه اون سایت ها را معرفی کنید ؟

افزونه سئو استفاده نمیکنم فقط یه سئو برای تصاویر هست و یک سئو برای لود w3-total-cache.0.9.4.1

لینک به ارسال

زمانی سایت ماندگاروب سفارش سئو قبول می کرد به نفع امور خیریه سربزنید شاید کارتون رو پذیرفتند 

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوستان عزیز بنده توی گوگل سرچ میکنم این مورد را site:yoursite.com سایت خودم را میزارم توی صفحه اول اخرین مطلبم به جز انجمن برای سال 91 هست . کسی هست مشکل ایندکس را حل کنه ؟ قیمت و شماره تماس را بفرستید به صورت خصوصی تماس بگیرم. سایت توی امضا هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...