رفتن به مطلب

محدود کردن کاراکتر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند وقته به خاطر قالب سایتم مشکل محدود کردن کاراکتر دارم .
چون باعث شده قالبم بهم ریخته ...

ممنون میشم راهنمایی کنید ...

http://mazandphoto.com/?cat=81

میخوام همه ی خلاصه مطالب یه تعداد باشن که تو ردیف ها مشکلی ایجاد نشه ...

لینک به ارسال

با سلام و احترام شما با استایل سی اس اس هم میتونید این کارو بکنید height ثابت بدید

لینک به ارسال

شما برای اینکار چندتا راه داری یکی اینکه از افزونه محدود کنند خلاصه مطلب استفاده کنی یا با قابلیت text-overflow: ellipsis
بیایی یک خط اول رو از خلاصه مطلبتو برش بدی یا بیایی از کد php استفاده کنی و تعداد کارکتر نوشتاریت رو بنویسی مثلا 80 کارکتر فقط نمایش داده بشه.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sasan_dingo گفته است :

شما برای اینکار چندتا راه داری یکی اینکه از افزونه محدود کنند خلاصه مطلب استفاده کنی یا با قابلیت text-overflow: ellipsis
بیایی یک خط اول رو از خلاصه مطلبتو برش بدی یا بیایی از کد php استفاده کنی و تعداد کارکتر نوشتاریت رو بنویسی مثلا 80 کارکتر فقط نمایش داده بشه.

1.  

تمامی راه هایی که تو نت بود رو امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم ... حتی اون وبسایتی که ازش قالب رو ازشون خریدم و مدعی طراح بودنش میکردن نتونستن مشکل رو حل کنند ..

لینک به ارسال
در هم اکنون، kambizzarei گفته است :

تمامی راه هایی که تو نت بود رو امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم ... حتی اون وبسایتی که ازش قالب رو ازشون خریدم و مدعی طراح بودنش میکردن نتونستن مشکل رو حل کنند ..

دقیقا میشه بگین چیه مشکلتون چیزی که من متوجه شدم حلش راحته بنظرم.

لینک به ارسال

سلام

از مشكلات زبان‌هاي يوني‌كد يكيش همينه كه در كوتاه‌سازي بندها، اندازه‌ها يكسان در نميان. دستورات كوتاه‌سازي اين‌ها هستن:

<?php echo wp_trim_words( get_the_title(), 10 ); // محدود کردن تیترها با واژه ?>
<?php echo wp_trim_words( get_the_content(), 100 ); // محدود کردن محتوا با واژه ?>
<?php echo wp_trim_words( get_the_excerpt(), 100 ); // محدود کردن چکیده با واژه ?>

بگرد دنبال همچين دستوراتي كه بتوني با دستكاري كردن شماره‌ها به اندازه دلخواهت برسي. با كمك CSS مي‌توني مشكلات رو هم برطرف كني

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، DariushGreat گفته است :

سلام

از مشكلات زبان‌هاي يوني‌كد يكيش همينه كه در كوتاه‌سازي بندها، اندازه‌ها يكسان در نميان. دستورات كوتاه‌سازي اين‌ها هستن:

<?php echo wp_trim_words( get_the_title(), 10 ); // محدود کردن تیترها با واژه ?>
<?php echo wp_trim_words( get_the_content(), 100 ); // محدود کردن محتوا با واژه ?>
<?php echo wp_trim_words( get_the_excerpt(), 100 ); // محدود کردن چکیده با واژه ?>

بگرد دنبال همچين دستوراتي كه بتوني با دستكاري كردن شماره‌ها به اندازه دلخواهت برسي. با كمك CSS مي‌توني مشكلات رو هم برطرف كني

درسته خودش هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...