رفتن به مطلب

حذف واژه بایگانی از تیتر صفحه محصولات ووکامرس

khashayar

پست های پیشنهاد شده

سلام عرض ادب

من هر محصولی رو قرار میدم  توی هر دسته بندی در ووکامرس در ادامه ی اون دسته بندی مینویسه بایگانی هم سرچ گوگل هم در بالای مرورگر

برای مثال وقتی گوشی رو در دسته بندی سامسونگ قرار میدموقتی صفحه ی اون گوشی رو باز میکنم در بالای مرورگر مینوسه سامسونگ مدل فلان بایگانی و وقتی یه محصولی رو از سایتم تو گوگل سرچ مکنم مثلا اگر اون محصول توی دسته بندی گوشی موبایل باشه مینویسه گوشی موبایل بایگانی یا اصلا صفحه اصلی فروشگاهم عنوانش بایگانی هست چطور میتونم ور دارم این عنوان رو هیچ برگه ای هم نیست تغییر بدم

لینک به ارسال

مشکل بر طرف شد از تنظیمات تنظیمات Yoast SEO عنوان دسته بندی رو باید ویرایش میکردم

ویرایش شده توسط khashayar
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

دوستان منم همین مشکل رو دارم، اما در پلاگین Yoast SEO اصلا منوی “عنوان ها & متاها” وجود نداره که بتونم ویرایشش کنم!؟!

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال
نقل قول

دوستان منم همین مشکل رو دارم، اما در پلاگین Yoast SEO اصلا منوی “عنوان ها & متاها” وجود نداره که بتونم ویرایشش کنم!؟!

لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام و درود

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

تاپیک قدیمی هست ولی شاید به کار کسی بیاد

یه گزینه هم هست توی تنظیمات yoast به نام " اجبار به بازنویسی عناوین " - باید این مورد Disable باشه تا سفارشی سازی های شما روی عناوین اعمال بشن

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...

چون مشکل مشابه بود تاپیک جدید نزدم

بعد از حذف کلمه بایگانی در تنظیمات افزونه سئو چقدر طول می کشه تا در نتایج گوگل هم این کلمه حذف بشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...