رفتن به مطلب

مشکل نمایش افزونه Rating-Widget

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان :rolleyes:

ببخشد کسی تا حالا با افزونه Rating-widget کار کرده؟ من نصب و فعالش کردم ولی چیزی نمایش نمی ده!! توی توضیحاتش حرفی از اضافه کردن کد نبود ، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

ویرایش شده توسط مرتضی نظری
لینک به ارسال

تو صفحه خود افزونه اینو گفته:

The plugin don't work, where are my ratings?

http://codex.wordpre...lugin_API_Hooks

Check your theme's footer.php calls wp_footer. The rating javascript is loaded on this action. More info here -

توی این لینک هم نوشته هست:

.

When developing Themes, it's good to keep in mind that your Theme should be set up so that it can work well with any WordPress plugins users might decide to install. Plugins add functionality to WordPress via "Action Hooks" (see

Plugin API for more information).

Most Action Hooks are within the core PHP code of WordPress, so your Theme does not have to have any special tags for them to work. But a few Action Hooks do need to be present in your Theme, in order for Plugins to display information directly in your header, footer, sidebar, or in the page body. Here is a list of the special Action Hook Template Tags you need to include:

wp_head() Goes in the <head> element of a theme, in header.php. Example plugin use: add JavaScript code.

wp_footer() Goes in footer.php, just before the closing </body> tag. Example plugin use: insert PHP code that needs to run after everything else, at the bottom of the footer. Very commonly used to insert web statistics code, such as Google Analytics.

wp_meta() Typically goes in the <li>Meta</li> section of a Theme's menu or sidebar; sidebar.php template. Example plugin use: include a rotating advertisement or a tag cloud.

comment_form() Goes in comments.php directly before the file's closing tag (</div>). Example plugin use: display a comment preview.

For a real world usage example, you'll find these plugin hooks included in the default Theme's templates

این برچسب هارو تو جاهایی که بولد فیس کردم ببینید وجود داره؟

لینک به ارسال

با سلام

راستش من نفهمیدم منظورتون چیه ، صفحه ای رو هم که لینک دادید قبلا خونده بودم ولی راستش من php تا حالا کار نکردم نی دونم چکار کنم می شه بیشتر توضیح بدید.مرسی

ویرایش شده توسط Kosar
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

دوستان عزیز: واسه منم این مشکل پیش اومده خیلی باهاش ور رفتم ولی درست نشد.

به نظر شما آیا باید کدی تو صفحات وارد بشه تا نمایش داده بشه؟؟

متشکر.

لینک به ارسال

در تنظیمات افزونه امکان فعالسازی هست

screenshot-4.png?r=670848

به توضیح قبلی هم توجه کنید

لینک به ارسال

خیلی ممنون پارسا جان...

ولی اینو که میدونستم و قبلا هم فعالش کردم و حتی یه بار تنظیمات افزونه رو ریست کردم و یوزر کد دوباره گرفتم ولی اصلا نشون نمیده تو سایت...

راستیتش این موضوع بالا هم خوندم ولی زیاد چیزی متوجه نشدم اگه دوستان بتونند مطلب رو بازترش کنند ممنون میشم...

خیلی ممنون از همه اساتید...

این دوستمون kosar هم اگه این مطلب رو دید اگه ما رو هم راهنمایی کنه که چطوری مشکل افزونه رو برطرف کرده خیلی ممنون میشم....

ویرایش شده توسط Naturalism
لینک به ارسال

دو تابع wp_head در هدر و wp_footer در فوتر پوسته شما وجودداره؟

لینک به ارسال

سلام آقا مرتضی...

کد <?php wp_head(); ?> در هدر وجود داره ولی در فوتر کدی به این نام یا حتی مشابهش هم وجود نداره!

بنظر شما مشکل از کجاست؟ چیکار کنم؟

ممنون

لینک به ارسال

در فوتر کد زیر رو وارد کنید:

<?php wp_footer(); ?>

مرتضی جان: خیلی خیلی ممنون درست شد! البته جالب اینکه با این کد دو تا هدف زده شد!!!

قبلا نوار مدیریت وردپرس تو بالای پست نمی اومد ولی با تعجب پس از وادر کردن کدی که مربوط به فوتر بود و شما گفتی هم نمایش پلاگین تو سایت درست شد و هم نوار وردپرس ظاهر شد...

خیلی خیلی ممنون مرتضی جان.

فقط یه سوال: بعد از فعال کردن پلاگین سرعت باگذاری به میزان قابل توجهی کمتر شده است، به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟

ممنون و متشکر...

لینک به ارسال

مورد خاصی نیست. چون مدیر هستید و وراد میشید اون بخشها نوار مدیریت هم لود میشه + یکسری فایلهای مربوط

برای همین کمی لود بیشتر میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...