رفتن به مطلب

منو و توضیح سایت با فونت مشکل دار

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان
خسته نباشین
من دو سه روز به دنبال انتخاب فونت خوب در سایت هستم که با یکان و ایران سنس آشنا شدم ولی فعلا قصد خرید ایران سنس رو ندارم
مشکل من اینه که من از دو فونت WeblogmaYekan و GE SS استفاده کردم و متوجه شدم که در منو و قسمت توضیح سایت قسمت های اتصال حروف سفیدتر میشن
فونت های پیشفرض هم همینطور شده اند . 
این مشکل از خود فونت هست یا رنگ یا ...
بابت کمکتون ممنون

test.jpg

لینک به ارسال

من قبلاً با یه همچین مشکلی مواجه شدم که بجای اینکه خط سفید بیوفته کلاً فاصله ریزی افتاده بود ، یه جستجو که کردم متوجه شدم فونت استاندارد وب نبوده ، از چندتا سایت دانلود کردم فونت های مخصوص وب که یکیشون درست بود ، یادم نیست چه سایتی بود که بهتون معرفی کنم چون برای خیلی وقت پیش بوده .

فونت مخصوص وب دانلود کنید به درستی داخل فایل style فونت رو وارد کنید بعد هرجا که میخواید استایل بدید بهش فراخوانی کنیدش .

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، slashflash گفته است :

من قبلاً با یه همچین مشکلی مواجه شدم که بجای اینکه خط سفید بیوفته کلاً فاصله ریزی افتاده بود ، یه جستجو که کردم متوجه شدم فونت استاندارد وب نبوده ، از چندتا سایت دانلود کردم فونت های مخصوص وب که یکیشون درست بود ، یادم نیست چه سایتی بود که بهتون معرفی کنم چون برای خیلی وقت پیش بوده .

فونت مخصوص وب دانلود کنید به درستی داخل فایل style فونت رو وارد کنید بعد هرجا که میخواید استایل بدید بهش فراخوانی کنیدش .

ممنون
منم همین فکرو کردم ولی هرچی تغییر دادم بازم اینطوری بود ولی ممنون
بازم میگردم 
لینک به ارسال

من الان نگاه کردم ... با فونت های tahoma و arial هم مشکل هست ولی من فونت "GE SS" رو در یکی از سایت ها دیدم مشکلی نداشت
حتی فونت خود سایتش رو جایگزین کردم ولی باز هم همون مشکل
فقط میدونم که با تمام سفید کردن رنگ فونت قابل تشخیص نیست ... دیگه فکری به ذهنم نمیرسه
بازم با فونت های دیگه امتحان کردم و مشکل هست

در 3 دقیقه قبل، shivahost گفته است :

در همین انجمن هم فکر کنم این مشکل هست! به کلمه فعالیت ها در بالای سایت نگاه کنید!

اوهوم
درسته

لینک به ارسال

این مشکل معمولا زمانی پیش میاد که برای تعریف رنگ فونت از rgba استفاده کنید و به آن برای a مقدار بدهید!

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، shivahost گفته است :

این مشکل معمولا زمانی پیش میاد که برای تعریف رنگ فونت از rgba استفاده کنید و به آن برای a مقدار بدهید!

لینک به ارسال

با تشکر فراوان
بله درست فرمودین
من با کد هگز رنگ رو وارد کردم درست شد
منوی همین سایت رو هم با کد hex نوشتم و درست شد

در 13 دقیقه قبل، shivahost گفته است :

مشکل حل شد؟

ببخشید دیر شد ... داشتم با رنگ های تیره تر امتحان میکردم
و مشکل کاملا حل شد
بابت راهنماییتون بی نهایت ممنون

ویرایش شده توسط مهردادم
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...