رفتن به مطلب

آیا تگ های سایت را پاک کنم؟

پست های پیشنهاد شده

من چند مقاله در مورد تگ ها خوانده ام که همگی بر این باورند که تگ چیز مهمی نیست و اگر درست استفاده نشود باعث کاهش رتبه در موتور های جستجو نیز خواهد شد. نظر شما چیست؟ و آیا اگر تا به حال از تگ ها درست استفاده نکرده باشیم امکان جبران آن وجود دارد؟

لینک به ارسال

بخش اول اون صحبت ها که گفتن تگ ها چیز مهمی نیست اشتباهه ولی بخش دوم که گفتن اگه درست استفاده نشه باعث کاهش رتبه میشه خیلی درسته!

اصلا عبارت شما که البته میگید از جایی خوندید درست نمیتونه باشه چون اگه اشتباهه کلا اشتباهه و کاری به نوع استفادش نداره

ولی خوب در کل به نظر من استفاده از تگ خیلی خوبه. خیلی سایت ها دارند استفاده های خوبی ازش میبرند و ورودی های خوبی ازش دارند ولی خوب همونطور که گفتید اگه ازش استفاده درست بشه. بعضی از دوستان در زدن تگ ها اصلا دقت نمیکنند و هرچی دستشون میرسه را وارد میکنند. شما هر تگی که ایجاد کنید از سایت امتیاز میگیره. پس باید سعی کنید عبارات با ارزش را وارد کنید که ارزش گرفتن امتیاز را داشته باشن!

لینک به ارسال

بخش اول اون صحبت ها که گفتن تگ ها چیز مهمی نیست اشتباهه ولی بخش دوم که گفتن اگه درست استفاده نشه باعث کاهش رتبه میشه خیلی درسته!

اصلا عبارت شما که البته میگید از جایی خوندید درست نمیتونه باشه چون اگه اشتباهه کلا اشتباهه و کاری به نوع استفادش نداره

ولی خوب در کل به نظر من استفاده از تگ خیلی خوبه. خیلی سایت ها دارند استفاده های خوبی ازش میبرند و ورودی های خوبی ازش دارند ولی خوب همونطور که گفتید اگه ازش استفاده درست بشه. بعضی از دوستان در زدن تگ ها اصلا دقت نمیکنند و هرچی دستشون میرسه را وارد میکنند. شما هر تگی که ایجاد کنید از سایت امتیاز میگیره. پس باید سعی کنید عبارات با ارزش را وارد کنید که ارزش گرفتن امتیاز را داشته باشن!

خوب با تگ هایی که تا به حال بدون دقت وارد کردم چکار می تونم بکنم؟

لینک به ارسال

خوب با تگ هایی که تا به حال بدون دقت وارد کردم چکار می تونم بکنم؟

یکاری کردین حالا ، اگه حذف کنی شاید بهت امتیاز منفی باشه اما از این پس با مطالب با کیفیت و با تگ با کیفیت پیش رو باش

لینک به ارسال

با حذف تگ‌هاتون تماما به صفخات 404 تبديل خواهند شد كه خب معمولا براي سايتتون خوب نيست ، مهم فعاليت از اين به بعد سايتتون هستش و بهتره از اين جا به بعد درست از تگ‌ها استفاده كنيد و سعي كنيد چگاليشون رو بالا ببريد ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

واسه برچسب حرف حديث ها زياده و خيلي ها ميگن روي سئو تاثير گذار نيس و نمونش هم seomoz !!!

ولي به نظر من اين چنين نيست چرا كه در اكثر مواقع وقتي چيزي رو سرچ ميزنيم توي گوگل لينك برچسب مياد نه لينك خود مطلب !!!

و حتي براي كاربران اگه اصولي زده بشه مفيده !

لینک به ارسال

واسه برچسب حرف حديث ها زياده و خيلي ها ميگن روي سئو تاثير گذار نيس و نمونش هم seomoz !!!

ولي به نظر من اين چنين نيست چرا كه در اكثر مواقع وقتي چيزي رو سرچ ميزنيم توي گوگل لينك برچسب مياد نه لينك خود مطلب !!!

و حتي براي كاربران اگه اصولي زده بشه مفيده !

از یه لحاظ درسته که برچسب ضرر داره ! چون از یه صفحه کپی شده با عناوین متفاوت درست می شه !

اما همیشه هم نباید فقط برای سئو استفاده کرد پس این وسط کاربرانتون چی می شه ؟ شما با آرشیو خوب توسط تگ می تونین کاربرانتون رو بهتر به مقصد برسونین

لینک به ارسال

همونطور که در جواب به سوال دوستی که برای حذف مطالب بی ارزش پرسیده بودن گفتم، اکه لازم باشه مطالب را حذف کنید میتونید از امکانی که خود گوگل وبمستر قرار داده استفاده کنید و اون مطلب را از ایندکس هم حذف کنید تا ارور 404 پیش نیاد. فقط به این نکته هم توجه کنید که تعداد خلی زیادی نباشه که میخواهید حذف کنید. در مورد امکان حذف لینک ها تو وبمستر و همچنین عدم حذف بیش از حد لینک ها تو سایت سئو توضیح دادم که فکر کنم میتونه بهتون کمک کنه

ویرایش شده توسط 3eo
لینک به ارسال

با حذف تگ‌هاتون تماما به صفخات 404 تبديل خواهند شد كه خب معمولا براي سايتتون خوب نيست ، مهم فعاليت از اين به بعد سايتتون هستش و بهتره از اين جا به بعد درست از تگ‌ها استفاده كنيد و سعي كنيد چگاليشون رو بالا ببريد ..

موفق باشيد ../.

اینجا منظور از چگاليشون چی هست؟

لینک به ارسال

تگ میتونه موثر باشه اما در ایران چیزی که من خیلی میبینم اینه که محتوا و کلیت سایت فدای تگ ها میشه در حالی که باید به محتوا کمک کنه.

به همین دلیل شخصا بسیار مخالف تگ هستم و ترجیح میدم اگر قرار هست استفاده ای بشه از محتوا از خودش استفاده بشه نه از چند کلمه که میتونه مشکلاتش بیشتر از استفادش باشه.

اینجا منظور از چگاليشون چی هست؟

چگالی یعنی میزان استفاده از یک کلمه ی کلیدی خاص در مقایسه با کل محتوا.( از نظر کلمه )

چگالی باید حدی داشته باشه اگر چگالی خیلی زیاد باشه خودش ایجاد مشکل میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...