رفتن به مطلب

ویرایش کد صفحه نوشته ها در wordpress

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخاستم بدونم توی صفحه ادمین ورد پرس قسمت نوشته ها کدش توی کدوم بخش قرار داره ؟

راستش من یه سایت ورد پرس دارم که دارم تغییرش میدم و وقتی یه نوشته جدید اضافه میکنم دو تا عنوان براش میاره یکی بالای صفحه یکی بالای نوشته و من احساس میکنم یه short code هستش

میخاستم بدونم از کجا میتونم کد قسمت نوشته ها رو تغییر بدم 

ممنون

2222.png.37959b1c65aa6164723b02a7ede773d

ویرایش شده توسط masoood
لینک به ارسال

بله - اون نوشته ها از دیتابیش نمیان از تابع فراخوان میشن - شما اون تابعی رو میخواید حذف کنید با استفاده از روشهایی که توی کروم و فایرفاکس گفته شده طبق پس ها عمل کنید و پیداش کنید و حذفش کنید.

لینک به ارسال

ربطی به بخش ادمین وردپرس نداره باید کدهای فایل single.php قالبتون بررسی بشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

ربطی به بخش ادمین وردپرس نداره باید کدهای فایل single.php قالبتون بررسی بشه

در 4 ساعت قبل، mohamadrad گفته است :

بله - اون نوشته ها از دیتابیش نمیان از تابع فراخوان میشن - شما اون تابعی رو میخواید حذف کنید با استفاده از روشهایی که توی کروم و فایرفاکس گفته شده طبق پس ها عمل کنید و پیداش کنید و حذفش کنید.

دوستان عذر میخام که دوباره سوالمو تکرار میکنم توضیحاتم ناقص بود از اول

توی سایت من قسمت اخبار داره و با استفاده از قسمت نوشته ها میام یه خبر جدید اضافه میکنم حالا وقتی من عنوان خبر رو میزنم و منتشرش میکنم توی قسمت اخبار من و صفحه اون خبر خاص عنوانی که واسه خبر گئاشتم میاد و دو بار میاد حالا من میخام یکی از دو تا عنوان رو حذف کنم باید تو قالب دنبالش بگردم ؟

الان توی این عکس اون عنوان خبری که بالا هست میخام حذف بشه و فقط اخبار بیمه جاش بشینه قالبمم envision هستش 

ممنون

321.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...