رفتن به مطلب

چگونه bounce rate را کاهش دهیم؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان عزیز من با خواندن چند مقاله متوجه شده ام که bounce rate چیست اما چگونه می توان bounce rate را کاهش داد. (لطفا راهکار ارائه دهید اگر ممکن هست سایت من [dnoj.ir] را نگاه کنید و مشکلاتی که باعث افزایش bounce rate شده اند را نیز لحاظ فرمایید.bounce rate سایت من نیز هم اکنون 79 می باشد )

لینک به ارسال

فکر کنم این مقاله بهتون کمک کنه:

افزایش زمان ماندن کاربر در سایت

دوست عزیز ممکن هست مشکلات سایت من رو در این مورد بفرمایید

لینک به ارسال

مشکل اصلی شما در مورد سرعت لود سایت هست که مربوط به گوگل پلاس هم میشه

از نظر تبلیغات و داشتن لینک داخلی و مطالب مرتبط تقریبا خوب عمل شده

راستی بعضی چیزها تو سایتتون تکراری هست. مثلا بخش اشتراک هم در زیر نوشته ها قرار داره و هم در ستون کناری سایت! یا دوباره پربیننده ترین مطالب که هم در ستون کناری هست و هم در پایین سایت!

لینک به ارسال

مشکل اصلی شما در مورد سرعت لود سایت هست که مربوط به گوگل پلاس هم میشه

از نظر تبلیغات و داشتن لینک داخلی و مطالب مرتبط تقریبا خوب عمل شده

راستی بعضی چیزها تو سایتتون تکراری هست. مثلا بخش اشتراک هم در زیر نوشته ها قرار داره و هم در ستون کناری سایت! یا دوباره پربیننده ترین مطالب که هم در ستون کناری هست و هم در پایین سایت!

نمیشه کاری کرد که گوگل پلاس به گوگل متصل نشه و سورسش رو توی سایت گذاشت و اینکه بخش پربیننده ترین مطالب یکی برای ماه هست و دیگری برای کل است و فکر کنم خوب باشه نظر شما چی هست؟

و در مورد بخش استراک هم نمی دونم بالا در سایدبار بهتر جواب می ده یا زیر پست؟!

لینک به ارسال

اشتراک برای پست اگر جدا و برای سایت جدا هست که هیچ وگرنه یکی بزارید و اونهم در سابدیدبار بهترین جا هست.

اگر بحث بانوس تموم شده بهتره برای سوالات جدید تاپیک جداگانه باز کنید.

لینک به ارسال

از روش های یکه بتوان رفتار کاربران را دید و طبق آن تصمیم گرفت تا المنت های صفحه را مرتب کرد را نام می برید.

لینک به ارسال

از دید من مهم ترین چیز نوع مطلبی هست که دارید ارائه میدین . شاید این کارها و اِ لِ مان ها 10% هم تاثیر گذار نباشه . اینو با توجه به تجربه ام میگم

لینک به ارسال

از روش های یکه بتوان رفتار کاربران را دید و طبق آن تصمیم گرفت تا المنت های صفحه را مرتب کرد را نام می برید.

هنوز وب اینقدر پیشرفت نکرده که بشه همچین کاری کرد. گوگل با این عظمت هنوز توی اینکار مونده.

بحث هم کاملا به حاشیه رفت.

بهتره دیگه بحث جدید بره توی تاپیک مرتبط.

پایان تاپیک /.

لینک به ارسال
هنوز وب اینقدر پیشرفت نکرده که بشه همچین کاری کرد. گوگل با این عظمت هنوز توی اینکار مونده. بحث هم کاملا به حاشیه رفت. بهتره دیگه بحث جدید بره توی تاپیک مرتبط. پایان تاپیک /.

آقا مرتضی چرا باید تاپیک بسته بشه؟ به نظر من برای اینکه بانوس کاهش پیدا کنه باید به رفتار کربران نیز در سایت آگاه شویم. مثلا مدیر سایت مدیر سایت گفته بود که روشی رو استفاده کرده است و تونسته اولین جایی که کاربران نشانگر موس را قرار می دهند را پیدا کند و با این کار فروش سایت ایشون بیشتر شده.

لینک به ارسال

هنوز وب اینقدر پیشرفت نکرده که بشه همچین کاری کرد. گوگل با این عظمت هنوز توی اینکار مونده.

بحث هم کاملا به حاشیه رفت.

بهتره دیگه بحث جدید بره توی تاپیک مرتبط.

پایان تاپیک /.

بالعکس نت اونقدر پیشرفت کرده که بشه براساس آزمایش هایی ( A/B Testing ) رفتار کاربر را آزمایش کرد و بهترین روش را برای رضایت کاربر ها انتخاب کرد.خود گوگل هم سرویس هایی برای این کار دارد که البته کارکردن باهاشون خیلی سخته

لینک به ارسال
آقا مرتضی چرا باید تاپیک بسته بشه؟ به نظر من برای اینکه بانوس کاهش پیدا کنه باید به رفتار کربران نیز در سایت آگاه شویم. مثلا مدیر سایت مدیر سایت گفته بود که روشی رو استفاده کرده است و تونسته اولین جایی که کاربران نشانگر موس را قرار می دهند را پیدا کند و با این کار فروش سایت ایشون بیشتر شده.

چون بحث اصلی به بیراهه رفته...

بالعکس نت اونقدر پیشرفت کرده که بشه براساس آزمایش هایی ( A/B Testing ) رفتار کاربر را آزمایش کرد و بهترین روش را برای رضایت کاربر ها انتخاب کرد.خود گوگل هم سرویس هایی برای این کار دارد که البته کارکردن باهاشون خیلی سخته

هنوز عملا چیزی برای استفاده وجود نداره.

تمام اینها تست و بیشتر حرف هستن.

نمونه این سرویسها همین نتیجه دهی گوگل براساس آمار جستجوی کاربر هست. همیشه کلیدواژه ها رو براساس بیشترین جستجوی شما میاره تا براساس نحوه جستجو.(در ادعای گوگل باید براساس نحوه جستجو بیاره اما در عمل اینطور نیست)

در کل اگر نیاز هست میشه تاپیکی جدا برای این نوع بحث ها ایجاد کرد. اصلا ربطی به موضوع اصلی نداره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...