tazeh

افزونه نمایش تصویر خود کنار وب سایت در جست و جوگر گوگل

1 پست در این موضوع قرار دارد

Google Authorship Markup این امکان را به شما میدهد تا تصویر پروفایل گوگل پلاس خودتان را در جستجو گوگل در کنار مطالبی که مینویسید قرار دهید. اگر شما ادم معروفی هستید و میخواهید وبلاگ خود را معروف کنید و یا این که وبلاگ معروفی دارید و میخواهید خودتان نیز معروف شوید Google Authorship Markup برای شماست.علاوه بر این به افزایش بازدید سایت شما نیز کمک میکند.

authorship-markup.png

در قدم اول باید ایمیل خود را در گوگل پلاس فعال کنید برای این کار باید وارد اکانت گوگل پلاس خود بشوید و به بخش About بروید و در انجا برروی Edit Profile کلیک کنید. در این بخش به دنبال قسمت Work بگردید و ایمیل خود را انجا وارد کنید. قدم دوم لینک دادن به سایتتان است برای این کار باید در همان صفحه در قسمت Contribute To و باید در ان قسمت به صفحات سایت خود لینک بدهید.

  1. حتما به صفحه اصلی سایت خود لینک بدهید.
  2. به صفحات جانبی همانند درباره ما و تماس با ما نیز لینک بدهید.
  3. به بعضی از مطالب و پست‌های سایتتان نیز لینک بدهید.

قدم سوم لینک دادن از سایتتان به اکانت گوگل پلاستان است و دلیل استفاده ما از این افزونه نیز همین است زیرا وقتی سایت شما چند نویسنده دارد لینک دادن به پروفایل گوگل پلاس برای هر نویسنده جدا با ویرایش قالب امکان پذیر نیست و علاوه بر این بهتر است که به کد‌های قالبتان نیز دست نزنید. ابتدا افزونه ای که در پایان این پست پیوست شده است را دریافت کنید و نصب کنید سپس به قسمت شناسنامه مراجعه کنید و فیلد‌هایی که جدید ایجاد شده اند را پر کنید. فیلد اول ادرس پروفایل گوگل پلاستان است برای مثال برای من این گونه است https://plus.google.com/102497912070513476822 و فیلد دوم نامی‌است که ترجیح میدهید در نتایج جستجو با نشان داده شود.

به سادگی و راحتی شما توانستید Google Authorship Markup را فعال کنید!

منبع:1 ادمین

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

12

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست