رفتن به مطلب

راه اندازی سیستمی تقریبا مشابه ایسام با وردپرس !؟

پست های پیشنهاد شده

درود خدمت دوستان

یکی از دوستان بنده قصد دارن که یک وبسایت فروش بزنن که عملکردی تقریبا مشابه ایسام داشته باشه

قرار شد چنانچه بتونن با وردپرس پیاده کنن طراحی ظاهری رو به بنده بسپارن به همین دلیل تصمیم گرفتم خودم پیگیری کنم

کلا چنین چیزی با وردپرس ممکنه ؟ در غیر اینصورت اسکریپتی با عملکرد مشابه وجود داره ؟

اینم بگم که تا جایی که من اطلاع دارم ایسام برپایه ASP.NET و اختصاصی نوشته شده پس بحث سر دانلود اسکریپت ایسام نیست بحث پیاده سازی چیزی با عملکرد تقریبا مشابه ایسام اما بدون نیاز به CMS اختصاصی هست

پیشاپیش تشکر

لینک به ارسال

دوست عزیز !

بله همه چیز با وردپرس امکان پذیره به شرطی که توانایی پلاگین نویسی داشته باشید و هرجا که نیاز داشتید بتونید برای خودتون پلاگینشو بنویسید ! چون طبیعتا برای تمام نیاز های شما پلاگین وجود نداره!

بهر حال پیشنهاد نمیکنم وردپرس رو برای این کار!

لینک به ارسال

تشکر از دوستان

در 4 ساعت قبل، amiir گفته است :

سلام

میتونید از قالب های فروشگاهی حرفه ای استفاده کنید

که معمولا رایگان نیستند

قالب نیلسن رو پیشنهاد میکنم

سپاس

اینکار رو صرفا یه قالب انجام نمیده دوست عزیز

در 2 ساعت قبل، p30web گفته است :

باسلام ، هیچ چیز در وردپرس غیر ممکن نیست

نهایتا در برخی از بخش ها باید وردپرس را توسعه بدید ،

قطعا همینطوره اما یک ایده ممکنه روی وردپرس پیاده کردنش خیلی ساده باشه یک ایده خیلی دشوار بیشتر قصد دارم بدونم انجام اینکار روی وردپرس چقدر دشوار هست

در 10 دقیقه قبل، HANNANStd گفته است :

دوست عزیز !

بله همه چیز با وردپرس امکان پذیره به شرطی که توانایی پلاگین نویسی داشته باشید و هرجا که نیاز داشتید بتونید برای خودتون پلاگینشو بنویسید ! چون طبیعتا برای تمام نیاز های شما پلاگین وجود نداره!

بهر حال پیشنهاد نمیکنم وردپرس رو برای این کار!

پیشنهادی جز وردپرس دارید ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...