رفتن به مطلب

مشکل خسته کننده در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

درود مستقیم میرم سره اصل مطلب

دوستان چند روزیه که مشکلات بسیاری برا سایتم درست شده (www.GameMods.ir) .

1 . بعد از ارسال پاسخ نظرات حتما باید صفحه رو رفرش کنم تا پاسخ نظری که ارسال کردم رو ببینم

2 . بعد از آپلود عکس اونم حتما باید صفحه رو رفرش کنم تا عکسایی که آپلود کردم رو ببینم . 

3 . وقتی میخوام برم بعنوان مثال عکسی در پست بذارم بخش " کتابخانه پرونده های چندرسانه ای " هرچقدر صبر میکنم عکسام باز نمیشه انگاری که به سرور متصل نیست.

بنظرتون مشکل از هاستینگه یا بنده ؟ پیشاپیش ممنون از کمکاتون :wub:

لینک به ارسال

سلام سایت منم چند وقته این مشکل براش به وجود اومده خیلی راه هارو امتحان کردم نشد ولی احتمال خیلی زیاد یکی از افزونه هات مشکل داره.همه افزونه هارو غیرفعال کن و ببین اگه درست شد پس مشکل از یکی از افزونه هاست

لینک به ارسال

با احترام

چون تو بخش مدیریت هم این مشکل رو دارید به احتمال زیاد از سمت سرور هست .

افزونه ها رو غیر فعال کنید ببینید مشکل حل میشه ؟ اگر حل نشد و اگر به هاستینگ دیگه دسترسی دارید بکاپ همین سایت رو روی یک هاست دیگه ریستور کنید و تست بگیرید ببینید از هاست هست . از هاست رایگان هم میتونید استفاده کنید. همچنین میتونید رو لوکال تست بگیرید . اگر مشکل پابرجا باشه مشکل از یک فایل در سیستم هست .

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...