رفتن به مطلب

مشکل در وردپرس چند سایته بعد از انتقال به هاست جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با استفاده از لینک زیر وردپرس چند سایته رو، روی یک هاست راه انداخته  بودم

راه اندازی شبکه وردپرس چند سایته

بعد این وب سایت رو افراد دیگه ای روی هاست جدید انتقال دادن، حالا دیگه اصلاٌ در قسمت ابزارها، گزینه راه اندازی شبکه وجود نداره،همچنین در بخش سایت های من دیگه اصلاً گزینه مدیر شبکه وجود نداره که بتونیم بریم زیرسایت های جدید درست کنیم، چه مشکلی ممکنه پیش اومده باشه؟ من wp-config رو چک کردم این کدها هنوز وجود داره، مشکل از کجا می تونه باشه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

define('WP_DEBUG', false);
define('MULTISITE', true);
define('SUBDOMAIN_INSTALL', true);
define('DOMAIN_CURRENT_SITE', 'test.ir');
define('PATH_CURRENT_SITE', '/');
define('SITE_ID_CURRENT_SITE', 1);
define('BLOG_ID_CURRENT_SITE', 1);
/* Multisite */
define( 'WP_ALLOW_MULTISITE', true );
/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

خیلی مهمه لطف راهنمایی کنید.

البته این رو بگم که یک زیرسایت تستی درست کرده بودم که الان با ادرس جدید هم اون کار می کنه، ولی چون منوی مدیر شبکه رو در هاست جدید نمی بینم دیگه نمی تونم زیرسایت جدید بسازم.

ویرایش شده توسط wp-student
لینک به ارسال

سلام، فکر می کنم متوجه شدم مشکل از کجاست

رفتم جداول رو یه مقایسه کردم، دیدم انگار اون یوزری که من باهاش وارد می شدم و البته نقش مدیر کل رو هم داشت و تنظیمات شبکه رو اعمال کرده بودم رو از جدول wp_users پاک کردن.

و خودشون یوزرهای دیگه ای درست کردن.

حالا سوالم اینه که وقتی طبق لینکی که در بالا گذاشتم شروع به تنظیمات وردپرس چند سایته می کنیم کدوم جدول ها درگیر این قضیه می شن؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، wp-student گفته است :

سلام، فکر می کنم متوجه شدم مشکل از کجاست

رفتم جداول رو یه مقایسه کردم، دیدم انگار اون یوزری که من باهاش وارد می شدم و البته نقش مدیر کل رو هم داشت و تنظیمات شبکه رو اعمال کرده بودم رو از جدول wp_users پاک کردن.

و خودشون یوزرهای دیگه ای درست کردن.

حالا سوالم اینه که وقتی طبق لینکی که در بالا گذاشتم شروع به تنظیمات وردپرس چند سایته می کنیم کدوم جدول ها درگیر این قضیه می شن؟

باسلام

به جداول دست نزنید ، اگر وردپرس شما رو مدیرکل تشخیص بده اجازه ایجاد شبکه رو به شما میده ، پس مراحل رو از ابتدا طی کنید...

جمع بندی :  wp-config.php و همینطور htaccess رو به حالت پیش فرض وردپرس برگردانید و ذخیره کنید  ، سپس به wp-config رفته و مراحل را از ابتدا طی کنید 

نکته بعنوان مدیریت اصلی وارد شید 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...