رفتن به مطلب

ساخت دکمه جوین تلگرام

پست های پیشنهاد شده

سلام

میتونید یه لینک بسازید تا با کلیک بر روی اون وارد تلگرامتون بشه

<a href="tg://resolve?domain=abdolahi40">my telegram </a>

آخرش بجای abdolahi40 ایدی خودتونو بنویسین

ویرایش شده توسط abdolahi40
لینک به ارسال

ممنون از پاسختان

ولی مشکل من حل نشد و دو تا ایراد دارد

اولا با زدن دکمه مورد نظر وارد برگه ای می شود که لینکی با نام my telegram درون ان است  و دوما بعد از کلیک روی آن وارد کانال مورد نظر من نمی شود

من نمی خواهم وارد برگه ای بشود فقط می خاهم مستقیم وارد کانال مورد نظرم بشود.

آدرس سایت من برای بررسی شما: www.marzy.ir

و آدرس کانال من در تلگرام: @marzyir

لینک به ارسال

حتما درست انجام ندادین.

به دو‌ روش میشه لینک‌ داد

1- همون بالایی ک‌گفتم..کاربر روی‌سیستمش تلگرام داره و کلیک میکنه منتقل میشه به تلگرام.

2- لینک دادن به سایت تلگرام

http://telegram.me/marzyir

ویرایش شده توسط abdolahi40
لینک به ارسال

سلام و ممنون از راهنماییتان

یکی از مشکلاتم حل شد و اینکه در سیستمی که تلگرام روی آن نصب هست جواب داد ولی یه مشکل مونده:

راهی هست که بشه بدون وارد شدن به برگه و زدن روی لینک my telegram ؛ مستقیما با زدن دکمه کانال تلگرام در صفحه اول سایتم وارد کانال شد.

برای اینکه دقیقا متوجه منظورم شوید به سایتم سر بزنین

ممنون که وقت گذاشتین و به من جواب دادین

لینک به ارسال

این آدرس مستقیم و بدون واسطه تلگرام شماست ، 

tg:resolve?domain=marzyir

میشه واضح بگین میخواین چیکار کنید ؟؟؟ شما برای چی میخواین برای کانال برگه ایجاد کنید؟؟؟ من اینو نتونستم درک کنم 

اگر میخواین منو قرار بدین پیوندهای دلخواه ، حتی میتونید به حالت بنر بزنیدش

لینک به ارسال

سلام

سایتم را ویزیت کنین در صفحه اول دکمه ای است بنام کانال تلگرام که با زدن اون وارد برگه ای می شویم که داخل اون لینکی به آدرس کانال مورد نظرم هست. من نمیخام وارد برگه بشود و می خواهم مستقیما وارد کانال تلگرام شود. چه باید کرد. در ضمن من از برنامه نویسی اطلاعاتی ندارم ممنون می شم راهنمای کینن.

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، alijaan گفته است :

سلام

سایتم را ویزیت کنین در صفحه اول دکمه ای است بنام کانال تلگرام که با زدن اون وارد برگه ای می شویم که داخل اون لینکی به آدرس کانال مورد نظرم هست. من نمیخام وارد برگه بشود و می خواهم مستقیما وارد کانال تلگرام شود. چه باید کرد. در ضمن من از برنامه نویسی اطلاعاتی ندارم ممنون می شم راهنمای کینن.

باسلام ، 

به نمایش» فهرست ها مراجعه کنید و این کانال تلگرام که برگه هست رو در فهرست پاک کنید 

سپس سمت راست روی پیوندهای دلخواه کلیک کنید ، متن رو کانال تلگرام و آدرس رو tg:resolve?domain=marzyir قرار بدین و اوکی کنید ، سپس روی ذخیره فهرست کلیک کنید ، 

تمام

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...