رفتن به مطلب

فراخوانی سایت با استایل دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید و دوستان بزرگوار
میخوام یک سایت رو با استفاده از iframe یا هر چیز دیگه ای در html یا php در صفحه سایتم فراخوانی کنم
البته میخوام که یک فایل css هم روی اون اعمال بشه
چون میخوام رنگ بندی پس زمینه اون سایت رو تغییر بدم. اگر javascript هم به جای css شد اشکالی نداره چون در هر صورت کارم راه میوفته

آیا راه حلی برای این کار یعنی باز کردن یک سایت دیگر در صفحه با استایل اختصاصی (یا یک استایل اضافه) دارید؟
ممنون میشوم راهنماییم کنید. سپاس

لینک به ارسال

فکر نکنم بتونید همچین کاری کنید

وقتی با iframe یه سایتی رو فراخوانی میکنید فقط نمایش داده میشه از آدرسی که دادید

و اون سایت استایل خودشو داره و کدهای خودشو

تا جایی که بنده اطلاع دارم همچین چیزی نمیشه

لینک به ارسال

به کمک php میشه چنین کاری کرد؟

فردی به من گفت که با توابعی مثل توابعی مثل curl یا file_get_contents میشه این کار رو انجام داد ولی من نمیدونم با این توابع چطور باید کار کرد

آیا کگسی میتونه راهنمایی کنه؟  سپاس

لینک به ارسال

سلام ، سؤالتون ناواضحه ، شما یه آدرس رو محتویاتش رو برمیدارین و یه آدرس رو با یه آدرس دیگه عوض میکنید ، دقیقاً کجای اینکار مشکل دارید بگید تا راهنمایی بیشتری بکنیم.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۱۱/۲۲ at 20:23، jpmo02 گفته است :

سلام خدمت اساتید و دوستان بزرگوار
میخوام یک سایت رو با استفاده از iframe یا هر چیز دیگه ای در html یا php در صفحه سایتم فراخوانی کنم
البته میخوام که یک فایل css هم روی اون اعمال بشه
چون میخوام رنگ بندی پس زمینه اون سایت رو تغییر بدم. اگر javascript هم به جای css شد اشکالی نداره چون در هر صورت کارم راه میوفته

آیا راه حلی برای این کار یعنی باز کردن یک سایت دیگر در صفحه با استایل اختصاصی (یا یک استایل اضافه) دارید؟
ممنون میشوم راهنماییم کنید. سپاس

سلام

من نمیدونم قصد شما چیه ... ولی اگر مقصود ایجاد سایت کپی کار هست فورا پنالتی میشین

بحث مفصلی ست ولی من به نکات زیر ارجاع میدم

پاسخ به روش php در دنیای برنامه نویسی نشد نیست ، باید با php آدرس css سایت مد نظر رو ببندید و با ی دستور شرطی فایل css خودتونو اضافه کنید ... اگر php بلد باشید این سر نخ بهتون کمک میکنه preg_match / preg_replace

اگر میخواین با jQuery هم میشه کارایی کرد ، لینک های کمکی 

http://stackoverflow.com/questions/9490907/jquery-changing-contents-of-an-iframe

http://stackoverflow.com/questions/5924936/change-html-of-an-iframe-with-jquery

http://stackoverflow.com/questions/22913577/change-iframe-content-jquery

ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، علی زینلی گفته است :

سلام ، سؤالتون ناواضحه ، شما یه آدرس رو محتویاتش رو برمیدارین و یه آدرس رو با یه آدرس دیگه عوض میکنید ، دقیقاً کجای اینکار مشکل دارید بگید تا راهنمایی بیشتری بکنیم.

یک سایتی هست با آدرس site.com که یک پنل لاگین هست

حالا من از این سایت نمایندگی گرفتم و قراره که این پنل رو به صورت iframe یاهر حالت دیگه ای در یک آدرس دیگه مثل sub.domain.com بازش کنم تا کاربرانم بتونند وارد شوند.

ولی میخوام در اون آدرس دوم لوگو پنل اصلی نشون داده نشه که تا حد مشخص نشه من از کجا این نمایندگی رو گرفتم.

برای این کار میخوام از css یا اگر نشد با جاوا این تغییرات رو اعمال کنم مثلا display چند id رو none کنم..

ممنون میشوم راهنماییم کنید

در 11 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

باید با php آدرس css سایت مد نظر رو ببندید و با ی دستور شرطی فایل css خودتونو اضافه کنید ... اگر php بلد باشید این سر نخ بهتون کمک میکنه preg_match / preg_replace

با php کار کردم ولی خیلی حرفه ای نه

ممکنه همین روشی رو که میفرمایید یه نمونه مثال بزنید برام؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

خیلی راحته همون با سی اس اس هم میشه انجامش داد به ای فریم یک کلاس یا ای دی تعریف کنید سپس در سی استون به بادی که در داخل اون ای فریم هست رو بک گراند بدید و خصوصیت ایمورتنت رو نیز اضافه کنید . اگر نتونستین انجام بدین ای فریم رو اضافه کنید ادرس سایت رو بدین کدش رو بنویسم بدم خدمتتون

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، gharbdesign گفته است :

سلام

خیلی راحته همون با سی اس اس هم میشه انجامش داد به ای فریم یک کلاس یا ای دی تعریف کنید سپس در سی استون به بادی که در داخل اون ای فریم هست رو بک گراند بدید و خصوصیت ایمورتنت رو نیز اضافه کنید . اگر نتونستین انجام بدین ای فریم رو اضافه کنید ادرس سایت رو بدین کدش رو بنویسم بدم خدمتتون

من روی صفحه اصلی که آی فریم داخلش هست یک استایل دادم اون استایل رو اعمال نمیکرد.

ولی اگر امکانش هست یک نمونه کد کلی بذارید من تست کنم ببینم این موردی که میفرمایید دقیقا چطور هست وباید چطوری کار کرد..

فرض کنید ادرس سایت sub.site.ir هست و میخوام به دو id به نام های logo و info استایل display:none بدم   ممنون

لینک به ارسال

اگه دامین صفحه مورد نظر با دامین شما یکی نباشه به خاطر مسایل امنیتی به شما اجازه تغییر در محتوی iframe داده نمیشه

https://en.wikipedia.org/wiki/Same-origin_policy

اگه هر دو روی یک دامین باشن با استفاده از تابع content() در jquery میتونین به محتوی iframe دسترسی پیدا کنید

$("#iFrame").contents().find("#someDiv").removeClass("hidden");

چون لاگین هست و post_back میشه شما میتونین همون لاگین رو شبیه سازی کنید و استایل خودتونو داخلش بکار ببرید فقط باید ادرس action فورم رو طبق action فورم لاگین تنظیم کنید همینطورname المانهای خودتون مثل input وbutton رو دقیقا برابر همون فورم لاگین ست کنین

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، lord_viper گفته است :

اگه دامین صفحه مورد نظر با دامین شما یکی نباشه به خاطر مسایل امنیتی به شما اجازه تغییر در محتوی iframe داده نمیشه

https://en.wikipedia.org/wiki/Same-origin_policy

اگه هر دو روی یک دامین باشن با استفاده از تابع content() در jquery میتونین به محتوی iframe دسترسی پیدا کنید

$("#iFrame").contents().find("#someDiv").removeClass("hidden");

چون لاگین هست و post_back میشه شما میتونین همون لاگین رو شبیه سازی کنید و استایل خودتونو داخلش بکار ببرید فقط باید ادرس action فورم رو طبق action فورم لاگین تنظیم کنید همینطورname المانهای خودتون مثل input وbutton رو دقیقا برابر همون فورم لاگین ست کنین

ممنون.

در مورد شبیه سازی فرم لاگین، مشکلی در شبیه سازی فرم لاگین نیست ولی وقتی لاگین میشه داخل پنل یک لوگو از شرکت اصلی هست که مخفی کردن اون هم مد نظر هست.

دامین صفحه با دامین من یکی نیست

برای این صفحه داخلی پنل راهی رو میتونید پیشنهاد کنید؟   سپاس

لینک به ارسال

درون این پنل چه کارهایی صورت میگیره؟

فقط برای نمایش اطلاعات هست یا یک سری عملیات هم صورت میگیره مثلا کلیک روی دکمه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...