رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

چگونه میشه  کد HTML قرار دهیم که فقط با کامپیوتر قابل مشاهده باشه و در موبایل نمایش داده نشه ؟ یا مثلا تایین کنیم این کد فقط در صفحات بزرگتر از فلان پیکسل تنمایش داده بشه ؟

لینک به ارسال

یکی از روش های ساخت قالب های واکنش گرا یاریسپانسیو است ببینید مثلا

@media only screen and (min-width:401px) and (max-width:501px){
#header-logo img{ margin:auto !important;}
}

من در این ابعاد مثلا مشخص کردم که لوگو در وسط قرار بگیره،شما میتونید ابعاد والمان های خود را برای گوشی ها همراه تبلت و باصفحه نمایش هابا رزولویشن های مختلف هماهنگ کنید.

لینک به ارسال

سلام

کد های اچ تی ام التون رو بنویسید سپسدر فایل سی اس اس کد هاتون رو در سایز بزرگتر بنویسی و در سایز های کوچیک دیزپلی اون نون کنید یه مثال میزنم من میخوام یه تگ p در کامپیوتر نمایش داده بشه در بقیه سیستم ها ن

<p class="test">غرب دیزاین</p>

در فایل سی اس اس به این شکل بنویسید

@media (max-width: 767px) {
	/* اینجا کد مربوط به استایلی که در موبایل و تبلت قراره نمایش داده بشه رو قرار دهید به عنوان مثال من میگم در تبلت و موبایل نشون نده */
p.test{
	display:none !important;
}

}

@media (min-width: 768px) and (max-width: 1200px) {
/* استایل هاتون رو اینجا تعریف کنید به عنوان مثال خط زیر */
p.test{
	color:#000;
}

مایکرو مدیا ها کاربرد های زیادی دارد که حتما ازشون استفاده کنید

سوالی بود درخدمتم

لینک به ارسال

درسته اقا دمت گرم فقط من تازه کارم بخاطر اون میپرسم بعد این که کد اچ تی ام  رو داخل سی اس اسی که گفتید گذاشتیم و تعریف کردیم تو چه صفحه نمایش گر نشان بده و نده این کد رو باید کجا قرار بدیم داخل ابزارک یا مثلا داخل مطالبمون میشه قرار داد مثل کد ifrem آپارات و یا کد های اچ تی ام ال دیگه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...