رفتن به مطلب

مشکل آپلود در وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت شما اساتید گل

دوستان بنده مشکلی دارم که هرچی به هاستینگم مراجعه میکنم برای جواب متاسفانه بسیار کوتاهی میکنن و میگن که باید به فرومای وردپرس مراجعه کنید ! 

بنده هاست دانلود 10 گیگ از وبسایت میهن وب هاست تهیه کردم اما چندین مشکل دارم ، اول اینکه موقع آپلود بنده با اخطار مواجه میشم اما بعد رفرش میبینم که عکسام ظاهر میشه ! اگه بخوام کامل بگم اینطوری میشه که من عکسارو میذارم از طریق هاست دانلود در کتابخانه وردپرسی آپلود شه ولی بعد اتمام آپلود هر عکس ارور میده که در زیر عکسش هست ، ولی بایه رفرش صفحه عکسا ملومه ینی اون ارور و میشه گفت الکی نمایش میده ! 

مورد دوم اینکه من قادر به آپلود بالای حجم 10 مگابایت نیستم که دوستان فایل زیلا رو بهم معرفی کردن ، اما فایل زیلا بعد از وارد کردن مشخصات FTP تمامی فایلهای بنده رو در هاست خودم آپلود میکنه نه در هاست دانلودی که خریداری کردم . دوستان گفتن که باید در قسمت یوزر نیم ، نام دامنه هاست دانلودم رو وارد کنم که متاسفانه وقتی وارد میکنم ارور میده و میهن وبهاست هم پاسخگو نیست . اگه راهی ، تجربه ای و یا کمکی هست ممنون میشم به بنده کمک کنید . برقرار باشید .

سایت بنده : www.GameMods.ir

22.jpg

1.jpg

لینک به ارسال

درود

FlieZila .1

2.

هاست : Dl.gamemods.ir 

نام کاربری : gamemods

پسورد : •••••••••

پورت : 21

آپلود عکس بصورت 

مثال :

http://dl.gamemods.ir/2016/02/MB-LP-311_-_GameMods4.jpg

مشخصات FTP رو بنده از بخش سرویس های وب برمیدارم از هاست دانلود بر نمیدارم ، چون تو هاست دانلود مشخصات FTP وجود نداره ! اگه هست ممنون میشم بگید کجاس. 

بابت هاستینگ هم فرموده شما کاملا درسته اما تا الان دوستان برام زحمتشو میکشیدن اما چند وقتیه سر باز میزنن که دلیلش رو نمیدونم ، بازم ممنون از لطفت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...