رفتن به مطلب

درخواست پوسته شخصی برای معلم یا استاد

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یکی از دوستان که معلم هست ، میخواد یه سایتی راه بندازه که شامل موارد زیر باشه:

• اول قبل از اینکه وارد سایت بشه یه صفحه بیاد و انتخاب کنه زبان سایت فارسی باشه یا انگلیسی. و قالبی که شما معرفی میکنید ترجیح خیلییی زیاد انگلیسیش هم موجود باشه و هم فارسی ( اکه قالبی چنین صفحه ای رو نداشت ساخت این صفحه سخته؟ باید چکار کرد؟ )
  • یه قسمتی واسه زندگی نامه ( که طبیعتا میشه یه برگه تعریف کرد تو منو )
  • یه قسمتی واسه معرفی سوابق تحصیلی و اجرایی ( که اینم میشه تو منو جا داد )
  • یه قسمتی برای دانلود کتاب و ...
  •  
  • یه قسمتی واسه اینکه اخبار مربوط به کلاس هاشو بنویسه که مثلا امتحان دارند یا تکلیف و ...
  •  

بهتره امکان این باشه که دسته بندی تعریف کنه و اخبار مربوط به هر دسته بندی یا آخرین مطالب هر دسته بندی توی باکس  مربوط به خودش در صفحه اصلی یا در ستون کناری باشه

ترجیح خیلی زیاد اینکه رایگان باشه و اگه قابل آپدیت هم باشه بهتر

کلا بیشتر تاکید بر اینه که یه وبسایت شخصی واسه معرفی اون شخص باشه و در کنار این قالب زیبا و حرفه ای باشه و امکانات بالا رو هم داشته باشه

مطمئنم شما پیشنهادات زیادی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

میتونید سایت رو با وردپرس راه‌اندازی کنید.

باافزونه‌هایی مثل WPML سایت مورد نظر رو چند زبانه کنید.

برای سوابق و زندگی نامه همونطوری که خودتون گفتید از برگه‌ها استفاده کنید.

بخشی رو برای دانلود یا حتی فروش کتاب اختصاص بدین (فروش با ووکامرس)

برای اخبار مختلف دسته‌بندی‌های متفاوتی ایجاد کنید، مثلا برای مقاطع و کلاس‌های مختلف و با برچسب ها نوع اخبار رو مشخص کنید (امتحان، تکالیف و...)

مجموعه‌ای از پوسته‌های رایگان شخصی رو هم میتونید در لینک زیر مشاهده کنید:

http://hamyarwp.com/category/themes/

موفق باشید :)

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام

میتونید سایت رو با وردپرس راه‌اندازی کنید.

باافزونه‌هایی مثل WPML سایت مورد نظر رو چند زبانه کنید.

برای سوابق و زندگی نامه همونطوری که خودتون گفتید از برگه‌ها استفاده کنید.

بخشی رو برای دانلود یا حتی فروش کتاب اختصاص بدین (فروش با ووکامرس)

برای اخبار مختلف دسته‌بندی‌های متفاوتی ایجاد کنید، مثلا برای مقاطع و کلاس‌های مختلف و با برچسب ها نوع اخبار رو مشخص کنید (امتحان، تکالیف و...)

مجموعه‌ای از پوسته‌های رایگان شخصی رو هم میتونید در لینک زیر مشاهده کنید:

http://hamyarwp.com/category/themes/

موفق باشید :)

ممنون از راهنمایی خوب شما دوست عزیز

پوسته ای احتیاج دارم که راست چین و چپ چین موجود داشته باشه. برای انگلیسی کردن احتیاج به افزونه ی خاصی نیست. چون احتیاج نیست همه ی سایت انگلیسی بشه و در حد چند خط بیوگرافی کافیه

به فروش و ووکامرس احتیاجی ندارند چون قصد ایجاد سایت تجاری ندارند

این سایت ها رو دیدم ولی چون عزیزانی که اینجا هستند تجربه ی زیادی دارند و با بسیاری از این پوسته ها کار کردند ، میخواستم بدونم چه پوسته هایی کاربرد بیشتری دارند برای این خواسته های من و همینطور رایگان ( منظورم رایگان جهاینه ! نه مثل بعضی پوسته ها کرک شده ) و حرفه ای هستند

لینک به ارسال

تو این نمونه: http://eghbalshakeri.ir/

می بینید که هر دسته واسه خودش باکس اختصاصی داره و آخرین مطالب اون دسته نمایش داده شده

و این هم : http://khalvati.ir/fa/ یه نمونه جالب دیگه که میشه به عنوان سایت شخصی در نظر گرفت

اینا چندتا نمونه بود که اگه قالب مشابه اینا سراغ دارید و یا بهتر از اینا لطفا بگید. ممنون

لینک به ارسال

سه حالت داره

یا بین این همه متخصص کسی نیست که تا حالا وبسایت شخصی ساخته باشه

یا کسی دلش نمیخواد جواب بده

یا اینکه من بد سوالمو مطرح کردم

لطفا بگید ماهم در جریان باشیم!

لینک به ارسال

سلام شما به جای اینکه تو انجمن پست بزارید و منتظر جواب هی احتمالی دوستان باشید بهتره در گوگل کمی سرچ بزنید و زودتر به نتیجه برسید کافیه کلمه قالب شخصی وردپرس رو سرچ بزنید و یه عالمه قالب رو پیدا کنید 

www.hamyarwp.com این سایت بهترین قالب های فارسی وردپرس رو داره برید به این سایت شاید قالب مورد نظرتون رو پیدا کردید

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

سلام شما به جای اینکه تو انجمن پست بزارید و منتظر جواب هی احتمالی دوستان باشید بهتره در گوگل کمی سرچ بزنید و زودتر به نتیجه برسید کافیه کلمه قالب شخصی وردپرس رو سرچ بزنید و یه عالمه قالب رو پیدا کنید 

www.hamyarwp.com این سایت بهترین قالب های فارسی وردپرس رو داره برید به این سایت شاید قالب مورد نظرتون رو پیدا کردید

سلام

ممنون از شما دوست عزیز

من قالب های زیادی گرفتم و تست کردم. اما سردرگم شدم

ولی با خودم فکر کردم شاید دوستان اینجا متخصص باشند و از نظر ظاهر قالب مناسب برای معلم یا استاد و همینطور امکانات اون قالب ها بتونن کمک کنند

اما گویا دوستان وقت ندارند

لینک به ارسال

معلومه کسی وقت نداره برادر !! شما باید خودت به فکر خودت باشی.اینجور مسائل رو کسی نمیتونه کمک کنه چون برمیگرده به سلیقه خود شما و بهترین کار همین سرچ زدنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...