رفتن به مطلب

عکس های اپلود شده در پرونده رسانه ای

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

ببخشید میخواستم بدونم میشه فایل هایی که در پرونده رسانه ای اپلود شده رو در یک سرور جدا قرار داده و فروخوانی بشن!؟

یا اینکه از این به بعد هر فایل اپلود میشه در سرور دیگه اپلود بشه .. از طریق خود وردپرس..

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، bhb گفته است :

سلام

خسته نباشید

ببخشید میخواستم بدونم میشه فایل هایی که در پرونده رسانه ای اپلود شده رو در یک سرور جدا قرار داده و فروخوانی بشن!؟

یا اینکه از این به بعد هر فایل اپلود میشه در سرور دیگه اپلود بشه .. از طریق خود وردپرس..

بله با استفاده از افزونه و ftp هاست دیگه میشه اینکار را کرد. اگر افزونش را پیدا نکردید بگید تا بگردم و بهتون بدمش

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، ariaieboy گفته است :

بله با استفاده از افزونه و ftp هاست دیگه میشه اینکار را کرد. اگر افزونش را پیدا نکردید بگید تا بگردم و بهتون بدمش

این افزونه خوب هست؟

https://wordpress.org/plugins/media-from-ftp/

در ضمن من سرور مجازی دارم میخوام از طریق اون این کارو انجام بدم..

میشه راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

فرقی نداره سرور مجازی اگر لینوکس باشه که باید بدید کانفیگ کنند اگرم ویندوز باشه باید iis را فعال کنید. و یک ساب دامین وصل کنید بهش و ftp را هم فعال کنید. 

اگر خودتون یاد ندارید بهتره به سرویس دهندتون پیام بدید تا براتون انجام بدهند. 

لینک به ارسال

متاسفانه سرویس دهنده ی من فقط پول میگیره و کانفیگ انجام داده ولی به خاطر کیفیت سرور هاش مجبوریم بسازیم..

iis فعال هست یک ساب دامین dl وصل هست یکی دیگه باید ایجاد بشه؟ - ftp server نصب و فعال هستش..

نمیشه عکس های قبلی رو هم به سرور منتقل کرد و از همونجا فراخوانی کرد؟ 

ممنون

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، bhb گفته است :

متاسفانه سرویس دهنده ی من فقط پول میگیره و کانفیگ انجام داده ولی به خاطر کیفیت سرور هاش مجبوریم بسازیم..

iis فعال هست یک ساب دامین dl وصل هست یکی دیگه باید ایجاد بشه؟ - ftp server نصب و فعال هستش..

نمیشه عکس های قبلی رو هم به سرور منتقل کرد و از همونجا فراخوانی کرد؟ 

ممنون

فرقی نداره ساب دامین چی باشه. تنها چیزی که لازم هست اطلاعات ftp هست. تا داخل افزونه اضافه کنید. تا افزونه بتونه فایل ها را روی هاست یا سرورتون آپلود کنه. 

در مورد عکس های قبلی هم بستگی به افزونش داره بنده تا حالا همچین کاری نکردم ولی قاعدتا باید بشه

لینک به ارسال
در هم اکنون، ariaieboy گفته است :

فرقی نداره ساب دامین چی باشه. تنها چیزی که لازم هست اطلاعات ftp هست. تا داخل افزونه اضافه کنید. تا افزونه بتونه فایل ها را روی هاست یا سرورتون آپلود کنه. 

در مورد عکس های قبلی هم بستگی به افزونش داره بنده تا حالا همچین کاری نکردم ولی قاعدتا باید بشه

از چه افزونه ای استفاده کنم که بشه فایل های قبل رو هم انتقال داد؟

ممنون میشم در این باره همراه باشید..

لینک به ارسال
در هم اکنون، bhb گفته است :

از چه افزونه ای استفاده کنم که بشه فایل های قبل رو هم انتقال داد؟

ممنون میشم در این باره همراه باشید..

دوست عزیز خدمتتون عرض کردم بنده تا حالا برام پیش نیومده بخوام از این افزونه ها استفاده کنم. و بخوام فایل ها را روی یک هاست دیگه آپلود کنم. بهترین روش این هست که از داخل مخزن وردپرس افزونه هایی که این کار را می کنند پیدا کنید و روی سایتتون نصب کنید و خودتون کاراییش را تست کنید. حالا برای اینکه تداخلی در سایتتون پیش نیاد می تونید. روی یک سایت دیگه یا لوکال اول تست کنید. بعد روی سایت اصلی استفاده کنید.

یا هم صبر کنید که دوستانی که استفاده کردند قبلا و تجربه بیشتری دارند بیاند و راهنمایی کنند

لینک به ارسال

دوستان عزیز من این کار رو با افزونه ای که در این لینک قرار داره انجام دادم :|

لینک

اما بعد از اتصال و.. تمام ادرس دهی لینک هایی که در پست موجود بود عوض شد و هیچ عکسی هم منتقل نشده کل سایت داغون شد در کل

ادرس دهی ها هم عوض نمیشن !

کسی هست راهنمایی کنه :/

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، bhb گفته است :

دوستان عزیز من این کار رو با افزونه ای که در این لینک قرار داره انجام دادم :|

لینک

اما بعد از اتصال و.. تمام ادرس دهی لینک هایی که در پست موجود بود عوض شد و هیچ عکسی هم منتقل نشده کل سایت داغون شد در کل

ادرس دهی ها هم عوض نمیشن !

کسی هست راهنمایی کنه :/

دوست عزیز تنظیمات را درست انجام دادید ؟ مطمئن هستید که ftp روی سرورتون به درستی وصل هست؟ 

فایل ها روی سرور آپلود شده یا خیر ؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...