رفتن به مطلب

کدوم سایت بهتره؟

mona1990

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستای گلم.من سایتی در زمینه دوربین مداربسته میخوام راه اندازی کنم.به نظرتون با کدوم قالب بهتره کار کنم و جوملا بهتره یا وردپرس؟کدوم بهتر جواب میدند.اینکه میگن فلان سایت وبلاگیه ,شرکتی نیس یعنی چی؟

ویرایش شده توسط mona1990
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mona1990 گفته است :

سلام دوستای گلم.من سایتی در زمینه دوربین مداربسته میخوام راه اندازی کنم.به نظرتون با کدوم قالب بهتره کار کنم و جوملا بهتره یا وردپرس؟کدوم بهتر جواب میدند.اینکه میگن فلان سایت وبلاگیه ,شرکتی نیس یعنی چی؟

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

هر نوع سایتی که مایل باشید رو میتونید با استفاده از وردپرس راه اندازی کنید، علاوه بر امکانات و ظاهر کاربر پسند انواع و اقسام پوسته‌ها و پلاگین‌ها براش موجوده که میتونید هر چیزی رو به سایتتون اضافه کنید، بنابراین من وردپرس رو توصیه میکنم.

در مورد قالب بسته به موضوع سایتتون گزینه‌های بیشماری برای انتخات وجود داره. مثلا اگر سایت برای شرکت دوربین مداربسته هست میتونید از پوسته‌های شرکتی استفاده کنید، اگر فروش دوربین مداربسته هست میتونید از پوسته‌های فروشگاهی استفاده کنید و... .

برخی از پوسته‌های رایگان وردپرس رو میتونید در لینک زیر ببنید:
http://hamyarwp.com/category/themes/

همچنین پوسته‌های تجاری و حرفه‌ای تری هم موجوده که میتونید از تم‌فارست تهیه‌شون کنید.

اگر هم قالب اختصاصی بخواین دوستان زیادی هستن در همین انجمن که میتونن کار طراحی رو براتون انجام بدن.

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...