رفتن به مطلب

عدم نمایش گزینه تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز 

از وقتی ووردپرس رو نصب کردم بخش تصاویر شاخص در نوشته ها فعال نمیشود . و همچنین در بخش تنظیمات صفحه گزینه تصویر شاخص وجود ندارد 

تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم و همچنین قالب رو تغییر دادم اما باز این مشکل حل نشد 

مشکل کجاست؟

اگه قبلا بحث شده در این مورد لینکشو بزارید

ممنون 

لینک به ارسال

سلام احتمال زیاد قالب شما از تصویر شاخص پشتیبانی نمیکنه

برای نمایش تصویر شاخص در قسمت افزودن نوشته باید کد زیر رو در فایل functions.php قرار بدید

<?php
add_theme_support('post-thumbnails');
?>

ولی چون قالب شما از تصویر شاخص استفاده نمیکنه طبیعتا قرار دادن این کد به درد شما نمیخوره :)

لینک به ارسال

سلام 

این قالب روی یک سایت دیگه به خوبی کار میکنه و مشکلی نداره

این کد در فانکشن قالب هست 

قالب هم عوض میکنم این گزینه فعال نمیشه 

لینک به ارسال

درود ، 

در برگه افزودن و ویرایش نوشته تیک گزینه تصویر شاخص در زبانه تنظیمات صفحه سمت چپ بالا زده شده است یا نه؟

لینک به ارسال

یعنی در برگه افزودن نوشته ، در زبانه تنظیمات صفحه در گوشه چپ بالا ، گزینه تصویر شاخص وجود ندارد؟

پس از دیتابیس خود یک بک آپ تهیه کنید و از بخش بروز رسانی ها وردپرس خود را دوباره راه اندازی کنید. شاید مشکل شما حل شود.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
  • 3 سال بعد...
  • 1 سال بعد...
در در ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ در 22:26، pcnano گفته است :

سلام به همه دوستان عزیز 

از وقتی ووردپرس رو نصب کردم بخش تصاویر شاخص در نوشته ها فعال نمیشود . و همچنین در بخش تنظیمات صفحه گزینه تصویر شاخص وجود ندارد 

تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم و همچنین قالب رو تغییر دادم اما باز این مشکل حل نشد 

مشکل کجاست؟

اگه قبلا بحث شده در این مورد لینکشو بزارید

ممنون 

برای من هم همینطوره و همینطور بخش برچسب ها هم وجود نداره آیا شما تونستید مشکلتون رو حل کنید ؟من با چندین قالب امتحان کرم اما تصوصیر شاخص و برچسب نمیشه گذاشت

لینک به ارسال

برای من علاوه بر نشان ندادن تصویر شاخص مشکلات دیگری هم وجود دارد مثل نبودن باکس برچسب و همینطور موقع انتشار مطلب ارور میده شما اجازه ویرایش یا انتشار مطلب را ندارید هر کاری هم کردم شکل رفع نشد حتی یک کاربر مدیر کل دیگه هم تعریف کردم باز مشکل حل نشد لطفا دوستان با تجربه کمک کنند حتی وردپرس رو نصب دوباره کردم ولی کماکان مشکل باقی است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...