رفتن به مطلب

مشکل در لوگو سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان، یه راهنمایی میخوام، به تصویر زیر دقت کنید:
یه لوگو برای سایت طراحی کردم، توی فوتوشاپ ابعادش درسته، ولی وقتی میره روی نوار سفید رنگ بالای سایت، یهو کش میاد و بیخودی پهن میشه! کسی میتونه راهنمیی کنه برای چی اینطوری میشه و راه حل درست کردنش چیه؟

Screenshot-(98).jpg

لینک به ارسال

درود ، 

به نظرم CSS اگر ابعاد را در فتوشاپ دقیق ساخته باشید. لطفا آدرس آنلاین سایت را قرار دهید.

لینک به ارسال

دوست عزیز دلیلش این هست که سایزی که شما لوگو طراحی کردید با سایز لوگوی بالای سایت متفاوت هست دو تا راه دارید شما 

1- اندازه لوگوی بالا سایت را عوض کنید

2- عکسی که ساختید تغییر اندازه بدید بر اساس سایز استاندارد لوگوی قالب 

لینک به ارسال

سلام ودرود

شما با یک inspect elmentگرفتن بر روی لوگوی سایتتتون شما میتوانید استایل هایی ک برای لوگو در نظر گرفتید تغییر دهید .

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

به نظرم CSS اگر ابعاد را در فتوشاپ دقیق ساخته باشید. لطفا آدرس آنلاین سایت را قرار دهید.

سلام، ممنونم، این css کجاست؟ چه طوری باید بفهمم اندازه ها چه قدره؟ 

ادرس سایت: Guard3d.com

در 8 ساعت قبل، ariaieboy گفته است :

دوست عزیز دلیلش این هست که سایزی که شما لوگو طراحی کردید با سایز لوگوی بالای سایت متفاوت هست دو تا راه دارید شما 

1- اندازه لوگوی بالا سایت را عوض کنید

2- عکسی که ساختید تغییر اندازه بدید بر اساس سایز استاندارد لوگوی قالب 

ممنونم از پاسختون، عکس و حتی کوچیکم میکنم بازم کش میاد! انگار از نظر طول مشکل نداره، ولی ارتفاعش به مشکل میخوره!

در 5 ساعت قبل، mk-73 گفته است :

سلام ودرود

شما با یک inspect elmentگرفتن بر روی لوگوی سایتتتون شما میتوانید استایل هایی ک برای لوگو در نظر گرفتید تغییر دهید .

سلام، ممنونم

ادرس سایت: Guard3d.com

میشه یه مقدار ساده تر برای من مبتدی توضیح بدن چیکار کنم؟ اندازه لوگو که همون سمت چپیه! تصویر راست و میخوام مثل سمت چپ کنم

لینک به ارسال

دوستان من inspect elment گرفتم و یه مقدار اون css ودستکاری کردم، بهتر شده، منتهی سوالم اینه که چه طوری میشه تنظیمات css و تثبیت کرد؟ به محز اینکه صفحه رو لود میکنم بهم میریزه! :D

333333333333.jpg

لینک به ارسال

باید توی فایل style.css کد های مربوطه را پیدا و ویرایش کنید. داخل همون اینسپکت المنت جایی که css را ادیت می کنید بالاش یک شماره داره اون خطی که کد ها داخلش هست را نشون میده. با استفاده از اون می تونید سریع پیدا کنیدش

لینک به ارسال

شما اندازه را در فتوشاپ درست نساخته اید ، همین!

در فایل style.css در خط ها اول : .logobox {width:350px;height:110px;float:right} اندازه باکس (جعبه) لوگو مشخص شده. عرض 350 پیکسل : width:350px و ارتفاع 110 پیکسل می باشد : height:110px

فایل فتوشاپ را طبق این اندازه ها بسازید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...