رفتن به مطلب

کمک در شبیه سازی قالب مانند دمو

پست های پیشنهاد شده

سلام به ,وردپرس فارسی های عزیز

1. چند مدته به وردپرس و طراحی وب علاقه مند شدم دارم الان CSS یاد می گیرم برای یادگیری وردپرس هم سعی کردم یک وبلاگ خبری بسازم اما مشکل اینجاست که هر قالب وردپرسی که نصب می کنم بعد درون ریزی و تمامی چیزایی که توی دایکیومنتیشن گفته انجام بده انجام میدم اما باز هم شبیه دموش نمیشه به جز صحیفه که با یک کلیک دموش درون ریزی شد همین تازه هم قالب TRUEMAG رو نصب کردم و نشد یا برای قالب FLEXMAG  ادمین سایت گفت باید تو بخش تنظیمات شبیه دمو درش بیاری ولی... کمک کنید چکار کنم منبعی چیزی میشناسید بگید برم یاد بگیرم انگلیسی فارسی فرقی نداره؟(ربطی به هاست داره!!!)
  2. آموزش شبیه سازی قالب "الیوم" به دمو رو گیر آوردم ولی هرچی قالب الیوم دانلود میکنم فایلای xml و ویجت رو نداره فقط فایل قالبه. کسی جای رو میشناسه که بتونم قالب رو کامل با دایکیومنتیشن و فایل های درون ریزی دانلود کنم ممنون.
  3. کلا به طراحی وب علاقه دارم کم کم بعد سی اس اس دارم خودم رو برای جاوا اسکریپت آماده میکنم میخوام اگه میشه یک منبع برای یادگیری وردپرس فارسی یا انگلیسی فرقی نداره که کار با وردپرس (منظورم اینکه بتونم قالب ها رو فارسی - راست چین - نصب و شبیه دموش درشون بیارم - ویرایش پیشرفته قالب ها - کار با افزونه های حرفه ای رو یاد بگیرم اکثریت آموزش ها یا درمورد وبلاگ نویسی هست مثل ساخت برگه ویرایش دسته ها یا درمورد ساخت قالب وردپرس، اما من هدف الانم اینکه بتونم یک قالب رو شبیه دموش در بیارم و ویرایشش کنم و فارسی و راستچینش کنم) چی بخونم چه کار کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

این قالب رو رو کاغد طراحی کردم میخوام بعدا یاد بگیرم بسازمشvrwh_1.jpg خوبه؟

(uupload.ir/files/vrwh_1.jpg)

لینک به ارسال

سلام ودرود

بنظر بنده شما الان خیلی زود تصمیم گرفتید برای طراحی یک قالب یعنی شما الان بنظر من فقط فکر میکنید ک سایت را بزنید با زیبایی بالا ویک طرح شیک ،

دوست عزیز شما یک قالب سایت را بسته به هدف کاری خود وهمچنین امکان توسعه داشته باشه برای اینده ویک قالب سایت از همه ابعاد در نظر بگیرید وطراحی کنید تا تمام اصول رعایت بشه تا بعدا موفق باشید،شما یک قالب را طراحی کنید ک بهینه،سئو،رابط کاربری مناسب ک همین رابط کاربری هم تاثیر داره درسئوسایت (heo) نباشه امکان موفق شدنتون در بین رقبا خیلی کم است.

پس یک قالب را با تمام ابعادش در نظر بگیرید،نظر بنده در مورد این طرحتون خیلی سنگینه وباعث سر درگمی کاربر میشه و.....

موفق باشید/

لینک به ارسال

ممنون البته میدونم که الان نباید برم سمت قالب سازی الان سوال یک و دو برام  مهمتره (موضوع تاپیک سوالم هم همینه) در سوال 3 هم گفتم الان اینکه بتونم قالب رو ویرایش و فارسی سازی کنم برام مهمتره انشالله بعد php  میرم سمت طراحی اما سوال یک یعنی شبیه کردن قالب سایت به دموش واقعا کلافم کرده میدونم متن سوالم زیاده اما اگه کسی بتونه سوال بالایی رو بخونه و در حد معرفی منبع بهم کمک کنه هم خوبه

ویرایش شده توسط emadheydari
نقص
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، emadheydari گفته است :

1. چند مدته به وردپرس و طراحی وب علاقه مند شدم دارم الان CSS یاد می گیرم برای یادگیری وردپرس هم سعی کردم یک وبلاگ خبری بسازم اما مشکل اینجاست که هر قالب وردپرسی که نصب می کنم بعد درون ریزی و تمامی چیزایی که توی دایکیومنتیشن گفته انجام بده انجام میدم اما باز هم شبیه دموش نمیشه به جز صحیفه که با یک کلیک دموش درون ریزی شد همین تازه هم قالب TRUEMAG رو نصب کردم و نشد یا برای قالب FLEXMAG  ادمین سایت گفت باید تو بخش تنظیمات شبیه دمو درش بیاری ولی... کمک کنید چکار کنم منبعی چیزی میشناسید بگید برم یاد بگیرم انگلیسی فارسی فرقی نداره؟(ربطی به هاست داره!!!)
  2. آموزش شبیه سازی قالب "الیوم" به دمو رو گیر آوردم ولی هرچی قالب الیوم دانلود میکنم فایلای xml و ویجت رو نداره فقط فایل قالبه. کسی جای رو میشناسه که بتونم قالب رو کامل با دایکیومنتیشن و فایل های درون ریزی دانلود کنم ممنون.
  3. کلا به طراحی وب علاقه دارم کم کم بعد سی اس اس دارم خودم رو برای جاوا اسکریپت آماده میکنم میخوام اگه میشه یک منبع برای یادگیری وردپرس فارسی یا انگلیسی فرقی نداره که کار با وردپرس (منظورم اینکه بتونم قالب ها رو فارسی - راست چین - نصب و شبیه دموش درشون بیارم - ویرایش پیشرفته قالب ها - کار با افزونه های حرفه ای رو یاد بگیرم اکثریت آموزش ها یا درمورد وبلاگ نویسی هست مثل ساخت برگه ویرایش دسته ها یا درمورد ساخت قالب وردپرس، اما من هدف الانم اینکه بتونم یک قالب رو شبیه دموش در بیارم و ویرایشش کنم و فارسی و راستچینش کنم) چی بخونم چه کار کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام ، بسیار عالی 

ببینید با درون ریزی دمو کار رو برای خودتون سخت میکنید ، قالب های وردپرس به چند شکل چیده میشن 

ی چیزایی در همه قالب ها مشترک هست، لوگو در پنل تنظیمات ، چیدن سایدبار در نمایش » ابزارک ها 

1- وبلاگی ، که در این نوع قالب ها خوده محتوا میاد و سرجای خودش قرار میگیره و شما فقط باید از قسمت ابزارک ها سایدبار رو بچینید 

2- قالب های نیمه حرفه ای ، در این مدل قالب ها شما ابتدا باید دو برگه بسازید ، خانه و وبلاگ  ، سپس از تنظیمات» خواندن باید برگه ایستا رو خانه و نوشته ها رو وبلاگ قرار بدین و ذخیره کنید ، سپس به نمایش » ابزارک ها برین و قالب رو بچینید 

3- قالب های حرفه ای که از صفحه ساز استفاده میکنند ، در این نوع قالب ها مراحل قالب نیمه حرفه ای باید انجام بشه با این تفاوت که موقع ایجاد برگه خانه شما باید روی صفحه ساز کلیک کنید و صفحه خانه رو اونجوری که دوست دارید بچینید ... این نوع قالب ها پنل تنظیمات حرفه ای و دقیقی برای تبلیغات ، شبکه های اجتماعی ، تایپوگرافی ، هدر ، و غیره دارن

توجه! در برخی قالب ها موقع ایجاد برگه خانه نیاز هست قالب برگه رو مثلا روی homepage  قرار بدین که معمولا توو توضیحات قالب بهش اشاره میشه

لینک به ارسال

در 30 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

سلام ، بسیار عالی 

ببینید با درون ریزی دمو کار رو برای خودتون سخت میکنید ، قالب های وردپرس به چند شکل چیده میشن 

ی چیزایی در همه قالب ها مشترک هست، لوگو در پنل تنظیمات ، چیدن سایدبار در نمایش » ابزارک ها 

1- وبلاگی ، که در این نوع قالب ها خوده محتوا میاد و سرجای خودش قرار میگیره و شما فقط باید از قسمت ابزارک ها سایدبار رو بچینید 

2- قالب های نیمه حرفه ای ، در این مدل قالب ها شما ابتدا باید دو برگه بسازید ، خانه و وبلاگ  ، سپس از تنظیمات» خواندن باید برگه ایستا رو خانه و نوشته ها رو وبلاگ قرار بدین و ذخیره کنید ، سپس به نمایش » ابزارک ها برین و قالب رو بچینید 

3- قالب های حرفه ای که از صفحه ساز استفاده میکنند ، در این نوع قالب ها مراحل قالب نیمه حرفه ای باید انجام بشه با این تفاوت که موقع ایجاد برگه خانه شما باید روی صفحه ساز کلیک کنید و صفحه خانه رو اونجوری که دوست دارید بچینید ... این نوع قالب ها پنل تنظیمات حرفه ای و دقیقی برای تبلیغات ، شبکه های اجتماعی ، تایپوگرافی ، هدر ، و غیره دارن

توجه! در برخی قالب ها موقع ایجاد برگه خانه نیاز هست قالب برگه رو مثلا روی homepage  قرار بدین که معمولا توو توضیحات قالب بهش اشاره میشه

برگه ساز که برای چینش مطالب فکر کنم استفاده میشه اما خوب قالبی مثل الیوم بعد نصب شبیه قالب دوهزار و شانزده است و نه هدر نه منو هیچی که بعد درون سازی شبیه دمو میشه اگه شد الان دارم ترو مگ رو نصب میکنم یک نگاه بعدا حدود یک نیم ساعت دیگه به این آدرس بندازید ببینید مشکلش چیه ممنون راستی فایل ویجت با فرمت json رو چجور درون ریزی کنم اخطار میده میگه فقط فایل با پسوند wie

money.clamb.ir

ویرایش شده توسط emadheydari
نقص
لینک به ارسال

درود ، 

درون ریزی فایل xml یک پوسته وردپرس به سرعت هاست سرور ، سرعت اینترنت ، منبع بارگذاری عکس ها و تصاویر استفاده شده (فی..تر بودن یا نبودن هاست آپلود شده تصاویر) در فایل درون ریز بستگی دارد.

یعنی اگر همه چیز در مورد سرعت خوب باشد درون ریزی سریع تر و کامل تر خواهد بود. در درون ریزی پوسته نوشته ها ، برگه ها ، تصاویر ، ابزارک ها درون ریزی خواهد شد و بسته به درجه حرفه ای بودن پوسته ، خود پوسته با امکانات داخلی یا با استفاده از افزونه های جانبی درون ریزی را انجام خواهد داد.

* نکته : همیشه قبل از درون ریزی تمام افزونه های مورد نیاز پوسته را نصب و فعال نمایید و بهتر است درون ریزی را روی یک وردپرس تازه (دیتابیس صفر باشد) انجام دهید.

ویرایش شده توسط mojtabashahi
لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، emadheydari گفته است :

درود...زیادی قالب شلوغه..

کاربری بخواد سایت شما دیدن کنه و قالب شلوغ باشه سریع سایت رو ترک می کنه...

چه وقته من به سایت های شلوغ اصلا سر نمی زنم...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...