رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان چند روزی میشه که بعد از آپدیت به 4.4.2 بخش مدیریت نظرات سایت بهم ریخته، هم سرعتش خیلی پایین اومده و هم صفحه کامل باز نمیشه. بعضی وقت ها که روی گزینه ی نظرات تایید نشده کلیک میکنم ، not found میده و کلا این صفحه رو پیدا نمیکنه که بخوام تایید یا حذف کنم.

دانگرید هم کردم هیچی عوض نشد. لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

بقیه افزونه ها و پوسته شما نیز به روز است؟

بله دوست من همه رو آپدیت کردم به اونایی که شک ئاشتم رو هم غیر فعال کردم نشد

لینک به ارسال

برای بررسی بهتر ، تمام افزونه ها را غیر فعال کنید (نوبتی) و پوسته پیش فرض وردپرس را فعال نمایید.

اگر افزونه وردپرس فارسی (جلالی) دارید اول این افزونه را غیرفعال و بررسی نمایید و بعد افزونه نظرسنجی را.

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

برای بررسی بهتر ، تمام افزونه ها را غیر فعال کنید (نوبتی) و پوسته پیش فرض وردپرس را فعال نمایید.

اگر افزونه وردپرس فارسی (جلالی) دارید اول این افزونه را غیرفعال و بررسی نمایید و بعد افزونه نظرسنجی را.

ممنون از راهنماییت اما نمیشه :(

لینک به ارسال

یعنی پوسته پیش فرض را فعال کردید و همه افزونه ها را غیر فعال کردید و باز بخش نظرات به هم ریخته است؟

از دیتابیس خود بک آپ تهیه کنید و وردپرس خود را از بخش به روز رسانی ها راه اندازی مجدد کنید.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، mojtabashahi گفته است :

یعنی پوسته پیش فرض را فعال کردید و همه افزونه ها را غیر فعال کردید و باز بخش نظرات به هم ریخته است؟

از دیتابیس خود بک آپ تهیه کنید و وردپرس خود را از بخش به روز رسانی ها راه اندازی مجدد کنید.

ببینید من به تازگی هاستم رو عوض کردم ، ممکنه از هاستینگ باشه؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، mojtabashahi گفته است :

بله خب ممکن است! کمبود حافظه اختصاص داده شده ممکن است دلیل این امر باشد.

خیلی ممنون از راهنمایی شما دوست من

دوباره مزاحمت میشم مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...