رفتن به مطلب

چرا رتبه الکسام کم میشه :(

samirhm

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید من از سایت ای پی  ایرانی بازدید خریدم و روزانه حدود 5000 هزار بازدید کاملا واقعی یعنی توسط 500 نفر انجام میشه اما رتبه ام بجای پیشرفت داره پسرفت میکنه :(

برام عجیبه همچین چیزی که وقتی که بازدید نخریده بودم رتبه ام بیشتر بود :huh:

سایتمم بروزه روزی 13 الی 17 تا پست میزارم 

تروخدا دوستان راهنمایی کنید اعصابم خورد شده سر این موضوع :angry::angry:

ویرایش شده توسط samirhm
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، samirhm گفته است :

سلام ببخشید من از سایت ای پی  ایرانی بازدید خریدم و روزانه حدود 5000 هزار بازدید کاملا واقعی یعنی توسط 500 نفر انجام میشه اما رتبه ام بجای پیشرفت داره پسرفت میکنه :(

برام عجیبه همچین چیزی که وقتی که بازدید نخریده بودم رتبه ام بیشتر بود :huh:

سایتمم بروزه روزی 13 الی 17 تا پست میزارم 

تروخدا دوستان راهنمایی کنید اعصابم خورد شده سر این موضوع :angry::angry:

سلام

به نظر من اصلا روی رتبه الکسا به عنوان یه هدف نگاه نکنید . هدفتون روی رتبه کلمات کلیدی توی موتورهای جستجو باشه تا خود به خود الکسا هم رشد می کنه .

گفته خود الکسا در مورد تغییر رتبه : https://support.alexa.com/hc/en-us/articles/200449614-What-s-going-on-with-my-Alexa-Rank-

یه سوال کوچیک : واقعا پول دادید بازدیدکننده خریدید ، که چی بشه ؟ وقتی می دونید کاربرایی که از این طریق سایت شما رو می بینن اصلا اهمیتی به محتواش نمی دن ارزشی نداره .

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز بهتر بود به جای اینکه هزینتون رو صرف خرید بازدید کنید، حداقل روی تبلیغات موثر تمرکز می‌کردید.

تعداد محتوا خیلی مهم نیست، سعی کنید بیشتر روی کیفیت پست‌ها تمرکز کنید و محتوای اختصاصی منتشر کنید، اینطوری بازدید و رتبه الکساتون بهبود زیادی پیدا میکنه.

همچنین رتبه الکسا فقط به بازدید ربطی نداره و مواردی مثل بانس‌ریت و... هم درش نقش داره، به علاوه الکسا بازدید رو از طریق تولبارش تشخیص میده و ممکنه اون بازدیدکنندگان به اصطلاح واقعی تولبار الکسا رو نصب نداشته باشن.

در کل توصیه میکنم فعلا کاری به الکسا نداشته باشید و همونطوری که دوستمون گفتن روی کلمات کلیدی و به خصوص گوگل + برندیگ و لینک بیلدینگ تمرکز کنید، کم‌کم رتبه الکساتون بهبود پیدا میکنه.

اسم دامینتونم (که در امضاتون هست) مشابه یکی از سایت‌های معروفه، اینکار نه تنها کمکتون نمیکنه بلکه باعث میشه در آینده به مشکل بخورید.

موفق باشید ;)

لینک به ارسال

بله باید کاری کنید کاربران دائمی داشته باشید و رو کلمات کلیدی تمرکز کنی و اینم یادت باشه که علاوه بر داشتن کاربران دائمی  بازدید های دیگر باید از طریق گوگل و سرچ در گوگل وارد سایتت بشن تا گوگل بفهمه بازدید هات واقعی هست

لینک به ارسال

دوست عزیز رتبه الکسا به تعداد پست گذاشتن زیاد در سایت مربوط نمیشه.مبنای الکسا تعداد بازدید کننده در روز هستش و طبیعتا بازدید کننده واقعی از سایت شما کم هستش ضمن اینکه بروز بودن سایت با افزایش بازدید رابطه مستقیم داره و پیشنهاد میکنم نا امید نشید و ادامه بدید یکم زمان میبره تا بازدید کننده ثابت در سایت شما پیدا بشه ضمن اینکه در آینده مطالب شما در جستجوی گوگل هم باعث میشه بازدید سایت شما بالا بره

لینک به ارسال

واقعا از نظر همه دوستان ممنونم :D

ببخشید منظورتون از کلمات کلیدی ، همون کلمات کلیدی هر پستی هستش؟

لینک به ارسال

درود ، 

من هم با نظر دوستان موافق هستم ، برخی از کاربران مثل شما متأسفانه فریب این سایت های فروش بازدید کننده را می خورند و بعد از مشاهده نتیجه پشیمان و متضرر می شوند. ولی باز هم دوستان به درستی اشاره کرده اند نا امید نشوید و به کار خود ادامه دهید ، ارسال پست های جدید با محتوای تازه در بهبود رتبه سایت شما مفید است ، معیار الکسا تعداد بازدید واقعی است و نوشته جذاب نیز یکی از راه های جذب بازدید کننده است. تولبار الکسا را نصب و فعال کنید و کلمات کلیدی همان برچسب های نوشته های سایت خود را واقعی و دقیق انتخاب نمایید.

لینک به ارسال

دوست عزیز ینده یه شخصه به عنوان کسی که توی این نوع سایت کار کردم فکر می کنم سایت شما به جایی نمیرسه چرا ؟

1- اولین چیز و مهمترین چیز هر سایت نام و برندش هست. وقتی شما همون نام اولیه و برندتون کپی هست. نمیشه بهش اعتماد کرد و بعدشم اگر کاربر ثابتم داشته باشید یک حرف اشتباه بزنه میره سایت اصلی و فکر می کنه اون سایت هست و به سایت شما نمیاد

2- هیچ امکاناتی که متفاوت بکنه سایتتون را و کاربر بهش جذب بشه نداره

3- تا وقتی که مارکت های اندرویدی هست من خودم به شخصه خیلی کم به سایت مراجعه می کنم مگر برنامه خاصی بخوام که هیچ جا نباشه

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، samirhm گفته است :

واقعا از نظر همه دوستان ممنونم :D

ببخشید منظورتون از کلمات کلیدی ، همون کلمات کلیدی هر پستی هستش؟

علاوه بر کلمات کلیدی پست، شما باید روی کلمات کلیدی سایتتون تمرکز کنید، مثلا من وقتی کلمه‌ی "اندروید" رو در گوگل جستجو میکنم سایت‌هایی مثل اندرویدها، فارسروید، ای پی کی تاپس و... برام در نتایج میاد، هر چند رقابت در این زمینه سخته ولی باید سعی کنید سایت شما هم در این نتایج بالا بیاد!

خودتون رو جای کاربرا قرار بدین، چه دلیلی داره من مثلا برای دانلود یک نرم افزار به سایتتون مراجعه کنم؟ درحالی که میتونم به راحتی از بازار یا پلی‌استور روی تلفنم برنامه‌ی مورد نظر رو نصب کنم؟

باید یه ایده‌ی جدید داشته باشین و اونو در سایتتون ارائه کنید.

برای همین تاکید میکنم سعی کنید چیزی رو در سایتتون ارائه بدین که در سایر سایت‌های مشابه وجود نداشته باشه و منه کاربر مجبور بشم برای استفاده از اون به سایت شما مراجعه کنم.

همچنین توصیه میکنم قبل از هر اقدامی روی اسم دامینتون یه تجدید نظری بکنید، فرض کنید من کاربر ثابت سایتتون شدم و خواستم مستقیم وارد سایتتون بشم، سایت شما رو به عنوان دانلودها میشناسم، آیا میتونم به راحتی وارد سایت مورد نظرم بشم؟ (با تایپ آدرس یا حتی جستجوی اسم سایت در گوگل) اینطوری ممکنه کاربران ثابتتون رو از دست بدین.

لینک به ارسال

در تایید فرمایشات دوستان من یه نکته اضافه کنم که

تحت هیچ شرایطی پستایی که میذاری نباید کپی از سایتهای دیگه باشن. تحت هیچ شرایطی.

به نکاتی که دوستان گفتن توجه کن خیلی مطالب مفیدی رو گفتن.

موفق باشی.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام برای تهیه پست های خوب میتونید از سایت های خارجی مطلب مفید پیدا کنید و انها را ترجمه کنید بزارید روی سایتتون اینجوری هم مطالتون کپی نیست هم مطالبتون با ارزش و خوب هستند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...