رفتن به مطلب

اعمال نشدن css روی فرم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده یک فرم شکایت نامه درست کردم و کنار این فرم که php هست یه فولدر به نام css هست که فایل های css داخل اونه

حالا طراحی فرم تموم شده و خواستم اونو آپلود کنم توی سایتم که وردپرس هست ، وقتی اون فایل رو داخل فولدر public_html گذاشتم کاملا درست کار میکنه اما وقتی میبرمش داخل فولدر public_html/wp-content/themes و فولدر اون تم خودم دیگه css ها رو فرم اعمال نمیشه و فقط فرم خالی رو نشون میده

حتی فایل css رو یکی کردم و گذاشتم کنار فایل اما بازم اعمال نشد و توی قسمت افزودن برگه توی داشبورد وردپرس یه قالب درست کردم و پیش فرض اونو گذاشتم تا از لحاظ ادرس دهی اکی باشه اما بازم css ها اعمال نمیشه

لطفا کمک کنید ، بدجوری گیر کردم کلی واسه فرم وقت گذاشتم

ممنون

لینک به ارسال

درود ، 

مشکل در نحوه (آدرس) فراخوانی فایل CSS در فایل است. اگر فرم در پوشه پوسته است به نظر به پوشه پوسته فعال انتقال دهید تا اگر موفق به فراخوانی صحیح فایل شیوه نامه (استایل) نشدید ، استایل های فرم را به فایل استایل پوسته اضافه نمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...