رفتن به مطلب

نمایش ادامه مطلب و باکس دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام.من یه قالب وردپرس دارم که بطور پیشفرض برای همه پست ها ایکن ادامه مطلب و همچنین باکس دانلود داره.میخام یکاری کنم که فقط برای پست های که ادامه مطلب داره ایکن ادامه مطلب نشون بده و همچنین برای پست هایی که دانلودی هست قسمت باکس دانلود بیاد. چی باید کنم؟؟؟ کمک میکنید؟

لینک به ارسال
<div class="single_foot">
<div class="single_ft right">
<div class="ft_bx">
<span class="icon-download3">دریافت فایل</span>
<div class="ft_bx_left">
<?php $link = get_post_meta($post->ID, 'link', true); ?>
<?php if(get_post_custom_values('link')) : ?>
<a href="<?php echo $link; ?>" class="post_icon dlformat"><span><?php echo $hajm; ?> مگابایت</span>rar</a>
<?php endif; ?>
<?php $link_zip = get_post_meta($post->ID, 'link_zip', true); ?>
<?php if(get_post_custom_values('link_zip')) : ?>
<a href="<?php echo $link_zip; ?>" class="post_icon dlformat"><span><?php echo $hajm; ?> مگابایت</span>zip</a>
<?php endif; ?>
<?php $link_jpg = get_post_meta($post->ID, 'link_jpg', true); ?>
<?php if(get_post_custom_values('link_jpg')) : ?>
<a href="<?php echo $link_jpg; ?>" class="post_icon dlformat"><span><?php echo $hajm; ?> مگابایت</span>jpg</a>
<?php endif; ?>
</div>
</div>
<div class="ft_bx" style="margin-top:20px;border-bottom:none;">
<span class="icon-locked">پسورد فایل</span>
<div class="ft_bx_left the-source">
<a href="http://www.barggraph.com/" style="font-size:15px;">www.barggraph.com</a>
</div>
<span class="passwordcaps">پسورد فایل فشرده را بصورت حروف کوچک تایپ نمایید.</span>
</div>
</div>
<div class="single_lt left">
<a href="">گزارش خرابی لینک</a>
<?php $preview = get_post_meta($post->ID, 'preview', true); ?>
<?php if(get_post_custom_values('preview')) : ?>
<a href="<?php echo $preview; ?>">پیش نمایش فایل</a>
<?php endif; ?>
<a href="">آموزش تعمیر فایل</a>
</div>
<div class="clear"></div>
</div>
</div>
<?PHP endwhile; ?>
<?PHP endif ?>

ویرایش شده توسط SM-Mahdavi
قرار دادن کد داخل bb
لینک به ارسال

کدها قرار داده شده شرطی هستند و فقط کافی است شما مقدار دهی نکنید تا نمایش داده نشوند.

* نکته : تا جایی که خاطر دارم این پوسته تجاری بود! البته پوسته دارای مشکلات بسیاری است و بهتر بود از یک پوسته حرفه ای تر استفاده می کردید.

لینک به ارسال

سلام و درود

دوست عزیز شما برای هر پست که منتشر میکنید خب ادامه مطلب را داره بعد شما میتوانید زمینه دلخواه را برای هر پستی که نیاز به دانلود داره مقدار دهی کنید.

موفق باشید/

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

کدها قرار داده شده شرطی هستند و فقط کافی است شما مقدار دهی نکنید تا نمایش داده نشوند.

* نکته : تا جایی که خاطر دارم این پوسته تجاری بود! البته پوسته دارای مشکلات بسیاری است و بهتر بود از یک پوسته حرفه ای تر استفاده می کردید.

ممنون. من این پوسه رو ویاریش دارم میکنم. اشکلاتش چی هست؟ مثال میزنید؟ الیکیوقت نذارم روش؟ از نظر سو مشکل نداره؟

لینک به ارسال

ابتدا پوزش می خواهم اگر اینگونه بیان می کنم ولی این پوسته از پایه مشکل دارد و به نظر شخصی من ارزش ویرایش را ندارد.

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، mojtabashahi گفته است :

ابتدا پوزش می خواهم اگر اینگونه بیان می کنم ولی این پوسته از پایه مشکل دارد و به نظر شخصی من ارزش ویرایش را ندارد.

میشه بم توی خصوصی پیام بدین و یک قالب خوب برای خرید معرفی کنید؟ یک قالب برای سایت دانلود میخام.ممنون میشم منو از گیجی در بیارید.قالب خوبی پیدا نمیکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...