رفتن به مطلب

سایت کامل لود نمیشه

پست های پیشنهاد شده

سایت شما 1.8 مگابایت حجم داره . به شخصه در برخورد با همچین سایتهایی سریع مرورگر رو میبندم دیگه سراغش نمیرم .

https://gtmetrix.com/reports/tehranswitch.net/cjVFfrDv

کد وبگذر باعث تاخیر زیاد در لود سایت شما میشه . اونو بردارید .

ویرایش شده توسط مهندس فا
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، onlyhvs گفته است :

سایت کامل لود نمیشه

TEHRANSWITCH.NET

کسی میدونه ایراد از کجاست

سلام 

خیلی صفحه سنگین هست ، با مهندس فا موافقم ... 

خودتون توو قالب دست بردید و کوئری گرفتید؟؟؟ نمایش انیمیشن و اسلایدر دیگه جایی توو وب حرفه ای نداره ، شما صفحه خانه دیجی کالا رو ببینید ... کلی محصول به نمایش گذاشته ولی هیچکدوم انیمیشن خاصی ندارن و لود هم عالیست ، 

سایتتون برای من کامل لود نشد ولی فکر کنم از سه چهارتا اسلایدر دارین استفاده میکنید ، 

من توصیه میکنم قالب دیگری رو در نظر بگیرید یا اینکه این قالب رو بدین براتون ادیت بکنن ...

موفق باشید 

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، onlyhvs گفته است :

سایت کامل لود نمیشه

TEHRANSWITCH.NET

کسی میدونه ایراد از کجاست

به نظر میرسه قالتبون یه سری مشکل داره که باعث میشه سایت لود نشه، این کارها رو انجام بدین:

اول از همه اینکه کد وبگذر رو حذف کنید.

یک سری المان در صفحه اصلی هست که برای من بارگذاری نشدن و روی حالت لودینگ موندن، اونا رو هم بردارین از قالب.

همونطوری که nazanin123 گفتن اسلایدر هم اگر میخواین در سایتتون باشه یدونه کافیه، نباید زیاد سایتتون رو شلوغ کنین (برای بهبود UX و سرعت لود)

همچنین لینکی که مهندس‌فا گذاشتن رو بررسی کنید و نکاتی که درش گفته شده رو رعایت کنید (حجم سایتتون خیلی زیاده) 

درنهایت اگر مشکل برطرف نشد قالبتون رو کلا عوض کنین.

لینک به ارسال

ممنون دوستان

تا یه جاهایی سایت رو بالا آوردم

اما دیگه بیشتر از این نمیشه ، یعنی یه نواقص ریز مهمی داره

مثلا عکس های محصولات وقتی روش کلیک میکنی نمایش داده نمیشه و همش  در حال لود شدن هستند..

در کل به یکی از دوستان مسلط برای کمک به سایت نیازمندیم (با پرداخت هزینه)

ایمیل: tehranswitch1@gmail.com

آی دی تلگرام : @HamidReza212

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...