رفتن به مطلب

پوسته جهت طراحی

پست های پیشنهاد شده

سلام همه ی دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
من سوالی داشتم خدمتتون
سوالم اینه که چه قالبی هست که از نظر امنیتی و سئو درجه بالایی داشته باشه ؟!
این که روی چنین قالبی طراحی رو انجام بدم و طراحی رو بسته به چیزی که خودم میخوام روی این قالب تغییر بدم بهتر نیس ؟!
اگه میشه چنین قالبی رو بهم معرفی کنین
میخوام خیالم از بابت سئو و امنیتش راحت باشه و فقط طراحی رو روش اعمال کنم
با تشکر

لینک به ارسال

دوست عزیز منظورتون را متوجه نشدم . منظورتون این هست که یک قالب آماده را بردارید و تغییر ظاهر بدید ؟ اگر نظر بنده را بخواهید اصلا کار خوبی نیست. و خیلی جاها به مشکل برخواهید خورد. در مورد امنیت که قالب معمولا مشکلی بوجود نمیاره چون شما دارید فقط از توابع خود وردپرس استفاده می کنید. مگر اینکه کسی بیاد دستکاری کنه و یک کد مخرب قرار بده توی قالب و از نظر سئو هم توی اینترنت آموزش های زیادی هست. توی همین انجمن هم تاپیکی در این مورد وجود داره که خیلی راحت می تونید سئو قالب را افزایش بدید. ولی بیشتر از سئو قالب و... مطالب مهم هست. شما تا موقعی که مطلب خوب و اختصاصی در سایتتون نداشته باشید. سئو بدردتون نمی خوره

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، مهردادم گفته است :

سلام همه ی دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
من سوالی داشتم خدمتتون
سوالم اینه که چه قالبی هست که از نظر امنیتی و سئو درجه بالایی داشته باشه ؟!
این که روی چنین قالبی طراحی رو انجام بدم و طراحی رو بسته به چیزی که خودم میخوام روی این قالب تغییر بدم بهتر نیس ؟!
اگه میشه چنین قالبی رو بهم معرفی کنین
میخوام خیالم از بابت سئو و امنیتش راحت باشه و فقط طراحی رو روش اعمال کنم
با تشکر

تشکر بابت پاسختون
منظورم من اینه که من میخوام یه قالبی رو که از امنیتی سطح بالایی داره و برای باگ های اون آپدیت های جدید ارائه میشه رو انتخاب کنم و طراحی مورد نظر خودمو روی همون قالب انجام بدم
و دیگر مسائل رو چه از نظر سئو و . . . روی همون قالب پیاده کنم که سایت قوی باشه
در مورد سئو هم ممنون بابت توضیحتون
من اینجوری فکر میکنم که اگه روی یه قالب که کاملا روی اصول و استاندارد طراحی شده , کار کرد بهتر هست؟!
آیا اصلا این طرز تفکر من درسته یا نه تفاوت چندانی نداره و میتونم هر قالبی انتخاب کنم !؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، مهردادم گفته است :

تشکر بابت پاسختون
منظورم من اینه که من میخوام یه قالبی رو که از امنیتی سطح بالایی داره و برای باگ های اون آپدیت های جدید ارائه میشه رو انتخاب کنم و طراحی مورد نظر خودمو روی همون قالب انجام بدم
و دیگر مسائل رو چه از نظر سئو و . . . روی همون قالب پیاده کنم که سایت قوی باشه
در مورد سئو هم ممنون بابت توضیحتون
من اینجوری فکر میکنم که اگه روی یه قالب که کاملا روی اصول و استاندارد طراحی شده , کار کرد بهتر هست؟!
آیا اصلا این طرز تفکر من درسته یا نه تفاوت چندانی نداره و میتونم هر قالبی انتخاب کنم !؟

نگاه کنید در کل اگر بخواهید ویرایش کنید امکان وجود باگ و مشکل امینیتی و... وجود داره ولی اگر خودتون از صفر بنویسید صد در صد بهتر خواهد بود بعدشم وقتی شما ویرایش انجام بدید اگر نسخه جدید بیاد باز کل تنظیمات و ویرایش های شما بهم میریزه و باید از نو ویرایش کنید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ariaieboy گفته است :

نگاه کنید در کل اگر بخواهید ویرایش کنید امکان وجود باگ و مشکل امینیتی و... وجود داره ولی اگر خودتون از صفر بنویسید صد در صد بهتر خواهد بود بعدشم وقتی شما ویرایش انجام بدید اگر نسخه جدید بیاد باز کل تنظیمات و ویرایش های شما بهم میریزه و باید از نو ویرایش کنید.

یعنی وقتی پوسته ای آپدیت میشه
تمامی تنظیمات و ویرایش ها چه ظاهری و . . . که انجام دادم روی پوسته همه از دست میرن میشن ؟!
خب اینجوری که نمیشه هیچ کاری روی پوسته انجام داد , درسته !؟
ولی از یه طرف از صفر نوشتن قالب شاید خیلی وقت گیر باشه
چیزی که تو ذهن منه اینه که یه قالب که تقریبا یه طراحی مورد نظرم نزدیکه انتخاب کنم و بعد از طراحی کامل اون و تبدیلش به چیزی که میخوام
شروع کنم نکات و کدهای لازم امنیتی و سئوی که لازمه انجام بدم
اگه اینجوری که شما میگین باشه پس بهتر اینه که از اول یه قالب رو شروع به طراحی کنم درسته !؟

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، مهردادم گفته است :

تمامی تنظیمات و ویرایش ها چه ظاهری و . . . که انجام دادم روی پوسته همه از دست میرن میشن ؟!

مسلما بعد از اپدیت کلیه فایلهای قبلی پوسته پاک میشن و فایل های جدیدی که منتشر کننده در بسته قرار داده جایگزین فایل های قبلی میشن .

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، مهندس فا گفته است :

مسلما بعد از اپدیت کلیه فایلهای قبلی پوسته پاک میشن و فایل های جدیدی که منتشر کننده در بسته قرار داده جایگزین فایل های قبلی میشن .

ممنون بابت پاسخگویی
الان یه سوال برام پیش اومد که فکر کنم باید یه قسمت دیگه از فروم بپرسم
ورد پرس این امکان رو به من میده که در کنار قالب , فایلی باشه که تغییرات رو در اون ذخیره کرده باشم ولی اولویت با اون باشه
مثلا در کنار فایل css خود قالب , منم فایل css دیگه ای قرار بدم که یه سری تغییرات خود من توی اون باشه و اولویت اجرا با فایل من باشه ؟!؟!؟
امیدوارم سوالم سوال منطقی باشه 

لینک به ارسال

شما میتونید css دلخواه خودتون رو درست کنید و بعد از css های اصلی قالب لود کنید . اینطوری تغییرات جدیدتر اعمال میشه

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، مهندس فا گفته است :

شما میتونید css دلخواه خودتون رو درست کنید و بعد از css های اصلی قالب لود کنید . اینطوری تغییرات جدیدتر اعمال میشه

کلی عرض کردم

لینک به ارسال

ببینید تغییرات ظاهری به دو صورته . یا باید html رو تغییر بدید یا css  . در مورد css که صحبت شد . در مورد html هم که باید داخل فایل های قالب دستکاری کنید که بعد از آپدیت از بین میره . بنابراین عبارت "بصورت کلی" معنی نداره . اگر تغییراتی خارج از این حوزه میخواید اعمال کنید جداگانه قابل بحثه

لینک به ارسال

دوست عزیز بنده خدمتتون عرض کردم. ویرایش کردن کار صحیحی نیست. البته درشرایطی چرا خوب هست ولی اگر بخواهید شما آپدیت ها را بگیرید و.... بدرد نمیخوره. 

من نمی دونم تعریف شما از امنیت چی هست ؟ گفتم خدمتتون معمولا از طریق قالب به ندرت میشه امنیت به خطر بیوفته مگر کسی از دستی کدی چیزی بزاره چون قالب و نمایش دهنده محتوا هست. 

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، مهندس فا گفته است :

ببینید تغییرات ظاهری به دو صورته . یا باید html رو تغییر بدید یا css  . در مورد css که صحبت شد . در مورد html هم که باید داخل فایل های قالب دستکاری کنید که بعد از آپدیت از بین میره . بنابراین عبارت "بصورت کلی" معنی نداره . اگر تغییراتی خارج از این حوزه میخواید اعمال کنید جداگانه قابل بحثه

ممنون
کاملا توجیه شدم ... تشکر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، مهردادم گفته است :

یعنی وقتی پوسته ای آپدیت میشه
خب اینجوری که نمیشه هیچ کاری روی پوسته انجام داد , درسته !؟
ولی از یه طرف از صفر نوشتن قالب شاید خیلی وقت گیر باشه
چیزی که تو ذهن منه اینه که یه قالب که تقریبا یه طراحی مورد نظرم نزدیکه انتخاب کنم و بعد از طراحی کامل اون و تبدیلش به چیزی که میخوام
شروع کنم نکات و کدهای لازم امنیتی و سئوی که لازمه انجام بدم
اگه اینجوری که شما میگین باشه پس بهتر اینه که از اول یه قالب رو شروع به طراحی کنم درسته !؟

باسلام 

خیر ، اگر از راه درست وارد شید تنظیمات بهم نمیخوره ،،،child theme کارش همین هست .... شما فرضا قالب xtheme رو انتخاب کردید و نصب میکنید ، بعدش باید در مسیر قالب ها xtheme-child  بسازید که این xtheme-child حاوی style.css باشه ، 

وردپرس با استفاده از خطوط اولیه style.css قالب والد و فرزند ارتباط رو بینشون برقرار میکنه 

هر تغییری میخواین بدین باید داخل child قرار بدین . وردپرس هر فایلی که در child وجود نداشته باشه رو از والد دریافت میکنه 

آموزش child theme

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، ariaieboy گفته است :

دوست عزیز بنده خدمتتون عرض کردم. ویرایش کردن کار صحیحی نیست. البته درشرایطی چرا خوب هست ولی اگر بخواهید شما آپدیت ها را بگیرید و.... بدرد نمیخوره. 

من نمی دونم تعریف شما از امنیت چی هست ؟ گفتم خدمتتون معمولا از طریق قالب به ندرت میشه امنیت به خطر بیوفته مگر کسی از دستی کدی چیزی بزاره چون قالب و نمایش دهنده محتوا هست. 

منظورم رفع باگ های خود قالب هست که با توجه به نکات شما و دیگر دوستمان متوجه شدم چکار کنم
باز هم ممنون
کمک زیادی بهم کردین

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام 

خیر ، اگر از راه درست وارد شید تنظیمات بهم نمیخوره ،،،child theme کارش همین هست .... شما فرضا قالب xtheme رو انتخاب کردید و نصب میکنید ، بعدش باید در مسیر قالب ها xtheme-child  بسازید که این xtheme-child حاوی style.css باشه ، 

وردپرس با استفاده از خطوط اولیه style.css قالب والد و فرزند ارتباط رو بینشون برقرار میکنه 

هر تغییری میخواین بدین باید داخل child قرار بدین . وردپرس هر فایلی که در child وجود نداشته باشه رو از والد دریافت میکنه 

آموزش child theme

چه خوب 
ممنون
پس میشه گفت میتونم تغییرات خودم رو تحت هر شرایطی داشته باشم و براحتی قالب خودمو آپدیت کنم ؟!
بابت لینک آموزش هم ممنون

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، مهردادم گفته است :

چه خوب 
ممنون
پس میشه گفت میتونم تغییرات خودم رو تحت هر شرایطی داشته باشم و براحتی قالب خودمو آپدیت کنم ؟!
بابت لینک آموزش هم ممنون

بله . 

آموزش های فارسی هم زیاد داره ، کافیه ' آموزش chid theme ' رو سرچ کنید ... هنوز جا نیوفتاده ، روی سرعت لود هم تاثیر مثبتی داره ... 

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

بله . 

آموزش های فارسی هم زیاد داره ، کافیه ' آموزش chid theme ' رو سرچ کنید ... هنوز جا نیوفتاده ، روی سرعت لود هم تاثیر مثبتی داره ... 

اوهوم ... بله آموزش های فارسی و انگلیسیشو پیدا کردم
کارم رو آسونتر کردین
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...