رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

پلیری هست که مثل یوتیوب کار کنه؟؟

مثلا ویدیو که پخش میشه سمت راستش یه سری لیست بیاره و موقعی که ویدیو تموم میشه داخل باکس پلیر مثلا 4 تا ویدیو دیگه بیاره؟

افزونه ای هست برای اینکار؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

• مطالب مشابه

• توسط hajibloger
      سلام. برای وبسایت رسانه فارسی نیاز به یه پلیر اختصاصی دارم که علاوه بر امکانات معمولی که همه پلیر ها دارن، امکان درخواست عضویت رو هم از کاربر داشته باشه. به این معنا که بعد از یک دقیقه از فیلم، صفحه ای روی فیلم باز بشه که بگه برای مشاهده ادامه فیلم باید ثبت نام کنید
      آیا همچین افزونه ای وجود داره؟ و اگه نداره لطفا اگر کسی میتونه بنویسه بهم پیام بده
    • توسط mostafa4456
      با سلام.
      دوستان چطور میتونم تو یه سایت وردپرسی ، یه تعدادی ویدیو کلیپ رو بارگذاری کنم ، بعد بتونم اینارو مثل یک نوشته دسته بندی کنم تا بشه ویدیوهای مدنظر رو فیلتر کرد، و در نهایت تو یک برگه ای با قابلیت صفحه بندی اینا رو قرار بدم.
      تقریبا یه چیزی تو مایه های https://video.varzesh3.com .

یه سوال دیگه هم داشتم.
      افزونه ای برای video gallery میشناسید؟ هر چی من نصب کردم تا الان فقط مخصوص ویدیوهای یوتیوب و vimeo بوده. در صورتیکه یا میخام ویدیو گالری از کلیپ های بارگذاری شده رو سایت رو ایجاد کنم ، یا از لینک های اپارات استفاده کنم.

ممنون ...
    • توسط kamalwp
      سلام
      دوستان من ویدیوهای سایت رو داخل هاست دانلود قرار میدم اما وقتی میخوام داخل وردپرس یک ویدیو رو از قسمت " گذاشتن از نشانی " در پست ها قرار بدم این ارور رو به من میده:
      Media error: Format(s) not supported or source(s) not found
      اینم ذکر کنم که سایت  SSL داره 
    • توسط roshanak97
      سلام من یک سری ویدیو در آپارات آپلود کردم و در سایت خودم استفاده می کنم ولی روی ویدیو یک سری نوشته می آید که به خاطر css آپارات است.چطور می توانم این نوشته ها را پاک کنم
      لینک https://rtc24.com/learning/video/
    • توسط roshanak97
      سلام من یک سری ویدیو در سایت از طریق آپارات آپلود کردم ولی وقتی تو تصویر کوچک ویدیو کلیک می کنم همانجا پخش می شود و پنجره بزرگ آن باز نمی شود.لطفا راهنمایی کنید
  • اضافه کردن...