رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

مدتیه که سایتم به شدت افت سرعت داشته خیلی دیر لود میشه.

وقتی هم که میخوام وارد پنل مدیریت وردپرس سایتم بشم یا  همون اول گیر میکنه و تا حدود 10 دقیقه کاملا سایت از دسترس خارج میشه یا اینکه به زور وارد میشه ولی در مواقعی مثل مطلب گذاری مینویسه اتصال اینترنت قطع شده در حالی که اینترنت وصله و هیچ مشکلی هم نداره.

خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید و بگید مشکل از کجاست و باید چیکار کنم.

آدرس سایتم : www.pesland.com

لینک به ارسال
در هم اکنون، reportday.ir گفته است :

سلام

میزبان وب تان (هاستینگ) ضعیف است.

آیا پلن هاست انتخابی تان ضعیف است.

نه هاست فوق حرفه ای دارم. تا 2 هفته پیش هم سرعتش خوب بود الان یه مدته بد شده

لینک به ارسال

سایت شما 1.5 مگابایت حجم داره و 115 درخواست . تقریبا دو برابر یک سایت معمولی هم رده . کیفیت هاستتون هم اصلا مناسب نیست و حدود 7 ثانیه پاسخ اولیه طول میکشه .

در 1 ساعت قبل، arvin7 گفته است :

نه هاست فوق حرفه ای دارم. تا 2 هفته پیش هم سرعتش خوب بود الان یه مدته بد شده

ممکنه هاستینگ شما تعداد بیشتری سایت روی سرور جا داده و یا کانفیگ رو تغییر داده باشه و یا هر چیز دیگه ای . . .

لینک به ارسال
در هم اکنون، مهندس فا گفته است :

سایت شما 1.5 مگابایت حجم داره و 115 درخواست . تقریبا دو برابر یک سایت معمولی هم رده . کیفیت هاستتون هم اصلا مناسب نیست و حدود 7 ثانیه پاسخ اولیه طول میکشه .

ممکنه هاستینگ شما تعداد بیشتری سایت روی سرور جا داده و یا کانفیگ رو تغییر داده باشه و یا هر چیز دیگه ای . . .

ببخشید 1.5 مگابایت حجم داره و 115 تا درخواست داره یعنی چی میشه توضیح بدید؟ باید چیکار کنم؟ راه حل چیه؟

لینک به ارسال

به سایت gtmetrix.com مراجعه کنید و آدرس وب سایت خود را وارد نمایید.

سپس مشاهده می کنید که صفحه ی اول سایت شما حدود 1.5 مگابایت حجم آن است و در نظر بگیرید برای دانلود یک فایل با این حجم و با یک سرعت اینترنت معمولی چقدر زمان نیاز است. و همین طور خواهید دید که برای باز شدن سایت شما حدود 115 درخواست به سرور ارسال می شود و آن باید پاسخگو باشد. خب اکثر سرورهای اشتراکی توان این کار را با سرعت بالا ندارند. البته نکته ی بسیار مهم دیگر در مورد درخواست های سایت شما این است که حدود 13 درخواست از سایت های دیگر فراخوانی می شود.

لینک به ارسال
در هم اکنون، reportday.ir گفته است :

به سایت gtmetrix.com مراجعه کنید و آدرس وب سایت خود را وارد نمایید.

سپس مشاهده می کنید که صفحه ی اول سایت شما حدود 1.5 مگابایت حجم آن است و در نظر بگیرید برای دانلود یک فایل با این حجم و با یک سرعت اینترنت معمولی چقدر زمان نیاز است. و همین طور خواهید دید که برای باز شدن سایت شما حدود 115 درخواست به سرور ارسال می شود و آن باید پاسخگو باشد. خب اکثر سرورهای اشتراکی توان این کار را با سرعت بالا ندارند. البته نکته ی بسیار مهم دیگر در مورد درخواست های سایت شما این است که حدود 13 درخواست از سایت های دیگر فراخوانی می شود.

راه حل چیه؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، mohammad.af313 گفته است :

از کدوم شرکت هاست می گیرد؟

آخرین کاری که روی وب سایت انجام داده بودید چه بود ؟

چه پلانی رو انتخاب کردید؟

کار خاصی انجام ندادم خود به خود اینجوری شد. از سایت arzonhost.org ، هاست فوق حرفه ای 5 گیگابایت.

چیکار باید بکنم؟

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، arvin7 گفته است :

از سایت arzonhost.org ، هاست فوق حرفه ای 5 گیگابایت.

صرف نوشتن هاست فوق حرفه ای دلیل بر حرفه ای بودن یک هاست نمیشه . ضمن احترام به هاستینگ شما ، فکر میکنم سرویس دهنده ای معنبر باشه که تلفن ثابت و ادرس ثابتی داشته باشه نه اینکه با یک شماره موبایل ساده اقدام به راه اندازی سرویس میزبانی وب کنه . شما اگر فردا سایتتون داون شد و اطلاعات هاست در دسترس شما نبود و بنوعی از سایت شما رو دزدین از کی و کجا شکایت میکنید ؟

ویرایش شده توسط مهندس فا
لینک به ارسال
در هم اکنون، مهندس فا گفته است :

صرف نوشتن هاست فوق حرفه ای دلیل بر حرفه ای بودن یک هاست نمیشه . ضمن احترام به هاستینگ شما ، فکر میکنم سرویس دهنده ای معنبر باشه که تلفن ثابت و ادرس ثابتی داشته باشه نه اینکه با یک شماره موبایل ساده اقدام به راه اندازی سرویس میزبانی وب کنه . شما اگر فردا سایتتون داون شد و اطلاعات هاست در دسترس شما نبود و بنوعی از سایت شما رو دزدین از کی و کجا شکایت میکنید ؟

چطور میتونم هاستم رو به سایت سرویس دهنده دیگری انتقال بدم؟

لینک به ارسال

یک میزبان مطمئن پیدا کنید و بگید سایت رو براتون انتقال بدن . به همین راحتی

لینک به ارسال

برای شما پیغام فرستادیم.

شما را راهنمایی می کنیم هم برای انتقال و هم برای بهبود شرایط درخواست ها و...

لینک به ارسال
  • 7 سال بعد...

سلام وقت بخیر

من چند ماهه مشکلی دارم که میزنه اتصال قطع شد تا زمان برقراری ارتباط تامل فرمائید

هاستمو دوبار عوض کردم درست نشد 

الا سرور مجازی گرفتم باز هم مشکل قطع اتصال دارم بنظرتون مشکل از کجا میشه باشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...