رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام. من ووکامرس رو نصب کردم . توش محصول هم گذاشتم ولی صفحه اصلی براش وجود نداره. یعنی وقتی میزنم pesland.com/shop صفحه ایندکس میاد در حالی که محصولات در ادامه همین آدرس هست مثل این :
http://www.pesland.com/shop/%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D9%BE%DA%86-pes-2013/

البته جدیدا محصولات در با خطا 404 روبرو میشه.
چیکار کنم که صفحه اصلی فروشگاهم در آدرس pesland.com/shop فعال بشه. خواهشمندم راهنماییم کنید.

من توی زمینه فروشگاه آماتورم خیلی متشکر میشم از کمکتون.

لینک به ارسال

درود ، 

در فهرست > برگه ها > همه برگه ها - ببینید برگه ای به نام shop یا فروشگاه دارید؟

اگر نه ، در ووکامرس > ابزار ها - می توانید از ابزار ایجاد و نوسازی برگه ها استفاده نمایید.

برای خطای 404 بروید به : تنظیمات > پیوندهای یکتا - تنظیمات را بررسی و ذخیره نمایید. (پیوند روی پیش فرض نباشد)

لینک به ارسال
در هم اکنون، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

در فهرست > برگه ها > همه برگه ها - ببینید برگه ای به نام shop یا فروشگاه دارید؟

اگر نه ، در ووکامرس > ابزار ها - می توانید از ابزار ایجاد و نوسازی برگه ها استفاده نمایید.

برای خطای 404 بروید به : تنظیمات > پیوندهای یکتا - تنظیمات را بررسی و ذخیره نمایید. (پیوند روی پیش فرض نباشد)

سلام مجدد.

برگه شاپ دارم به آدرس pesland.com/shop/ ولی بازم هم index میاد.

اون قسمتی از ووکامرس که گفتید رو هم پیدا نکردم. اینم عکس وکامرس من . خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

Capture.JPG

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، arvin7 گفته است :

وقتی روی نمایس میزنم خطای 404 میده.

تنظیمات پیوند یکتا هم اینه :

اون موردی که عرض کدم در تنظیمات پلاگینه . به پیوند یکتای شما ربطی نداره . اگر خطای 404 میده مشکل فایل های پلاگین شماست . دوباره پلاگین رو نصب کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...