رفتن به مطلب

نشان دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟ در ایمیل ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

روز بخیر

من هاستم رو عوض کردم چند روی پیش بعد یک مشکل جدید پیدا کردم از بعد از اون اونم اینه که ایمیل هایی که سایت ارسال می کنه تمامی کلمات فارسیش با علامت سوال نشون داده میشه

البته ممکنه مشکل از تعویض هاست نبوده باشه و آپدیتی بوده همون موقع که باعث این مورد شده

چک می کنم افزونه ارسال اس ام اس هم مشکلی نداره اما نمونه فرم ایمیل رو داخل خوئ وردپرس هم که نگاه می کنم ؟؟؟؟؟؟ هست

پیشاپیش دوستان بتونن کمک کنن ممنونشون میشم

www.jpg

لینک به ارسال

من از افزونه  SendGrid استفاده می کنم برای ارسال ایمیل هام ولی اون افزونه تاثیری داخل ایمیل نداره واسه اینکه داخل قسمت تستش وقتی متن فارسی مینویسم راحت ارسال میشه

بعد اینکه داخل الگو های ایمیل خود وردپرس هم نگاه می کنم فرمت نامه رو با علامت سوال نشون داده

لینک به ارسال

دوست عزیز احتمالا شما در هنگام جابجایی دیتابیس ها این اتفاق برای دیتابیس نمونه ایمیل ها افتاده که اون تیبل utf-8 نیست

لینک به ارسال

میشه وقتی یک بکاپ رو ریکاور میکنن کدینگ تیبل تغییر کنه ؟

و اینکه اطلاعاتی که تبدیل به علامت سوال میشن فقط در نمونه ایمیل نیست بلکه اطلاعات رو از تیبل های دیگه سالم می خونه اما به صورت علامت سوال ایمیل می کنه

الان من روی سفارش که کلیک می کنم اطلاعات خرید کاملا فارسی نشون داده میشه اما همون اطلاعات زمانی که ایمیل میشه تبدیل میشه به ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

خیلی دلیلا میتونه داشته باشه از هاست میتونه باشه از دیتابیس میشه از کد ها میشه باید بررسی شه

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ at 14:55، kima گفته است :

میشه وقتی یک بکاپ رو ریکاور میکنن کدینگ تیبل تغییر کنه ؟

و اینکه اطلاعاتی که تبدیل به علامت سوال میشن فقط در نمونه ایمیل نیست بلکه اطلاعات رو از تیبل های دیگه سالم می خونه اما به صورت علامت سوال ایمیل می کنه

الان من روی سفارش که کلیک می کنم اطلاعات خرید کاملا فارسی نشون داده میشه اما همون اطلاعات زمانی که ایمیل میشه تبدیل میشه به ؟؟؟؟؟

سلام 

1- اگر از آخرین نسخه وردپرس استفاده میکنید وارد wp-admin/options.php بشید توو خط 95 تا 100 باید کد بشکل زیر باشه ، اگر نبود و مقدار utf چیز دیگری بود دقیقا خط زیر رو بجاش قرار بدین

if ( ! in_array( get_option( 'blog_charset' ), array( 'utf8', 'utf-8', 'UTF8', 'UTF-8' ) ) )

2- ببینید توو wp-config.php دستور زیر هست ؟؟؟ باید بعد  ('DB_HOST', 'localhost') باشه ... اگر نبود بعد از ('DB_HOST', 'localhost') کد زیر رو اضافه کنید... 

define('DB_CHARSET', 'utf8');

ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

سلام 

1- اگر از آخرین نسخه وردپرس استفاده میکنید وارد wp-admin/options.php بشید توو خط 95 تا 100 باید کد بشکل زیر باشه ، اگر نبود و مقدار utf چیز دیگری بود دقیقا خط زیر رو بجاش قرار بدین

if ( ! in_array( get_option( 'blog_charset' ), array( 'utf8', 'utf-8', 'UTF8', 'UTF-8' ) ) )

2- ببینید توو wp-config.php دستور زیر هست ؟؟؟ باید بعد  ('DB_HOST', 'localhost') باشه ... اگر نبود بعد از ('DB_HOST', 'localhost') کد زیر رو اضافه کنید... 

define('DB_CHARSET', 'utf8');

سلام و ممنون از اطلاعات خوبتون

هر دو مورد رو چک کردم دقیقا همونایی که باید باشن هستن

پتعجب من اینه که همه جای سایت سالمه و کار می کنه و فقط ایمیل هایی که ارسال میشه مشکل داره

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام منم این مشکل را داشتم کلی راه ها را امتحان کردم uft8 ، کد دیتا بیس و .... ولی نشد که نشد و تنها راه نصب افزونه WooCommerce Email Customizer بود که البته کارش یه چیز دیگس که من دیدم علامت سوالها رادرست کرد (خدا خیرش بده)

و فایل cssstyle.php  را درون پوشه تم سایتتون رو ویرایش کنید. من که تمام فونتهاش رو تاهما کردم

موفق باشی

ویرایش شده توسط شاهرخ
غلط املایی
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، شاهرخ گفته است :

سلام منم این مشکل را داشتم کلی راه ها را امتحان کردم uft8 ، کد دیتا بیس و .... ولی نشد که نشد و تنها راه نصب افزونه WooCommerce Email Customizer بود که البته کارش یه چیز دیگس که من دیدم علامت سوالها رادرست کرد (خدا خیرش بده)

و فایل cssstyle.php  را درون پوشه تم سایتتون رو ویرایش کنید. من که تمام فونتهاش رو تاهما کردم

موفق باشی

از همه دوستانی که اون بالا جواب دادن تشکرمیکنم کاش اول قالب ایمیل رو می دیدین بعد نظر میدادین دوستان اون قالب برای ووکامرس هست ووکامرس وقتی نصب میشه باعث میشه ایمیل ها به این شکل ارسال بشه و تنها راه حلشم شاهرخ عزیز گفتن ممنونم ازتون شاهرخ بزرگوار

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...