رفتن به مطلب

سوال در مورد جستجوی گوگل

iran1404

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه سایت تازه بالا اوردم

دامنه اش هم جدید هست

مطالب تماما کپی با تغییر عنوان میزارم

وقتی مطالبم رو سرچ میکنم صفحه اول گوگل هست

ولی تا حالا از گوگل ورودی نگرفتم!

شاید فکر کنید گوگل با سایت تازه تاسیس خوش برخورده و اون رو در نتایج اول میاره خب این گفته درسته ولی دیگه این برا روزا اول تاسیس سایت صدق میکنه الان یه ماه گذشته

لینک به ارسال

درود

از اکانت گوگل خودتون خارج بشید و ببینید بازم این پست‌ها در صفحه‌ی اول هست؟

همچنین ممکنه عنوانی که برای پست انتخاب میکنید، چیزی باشه که کسی در گوگل سرچش نکنه ولی وقتی عین اون عبارت رو جستجو کنید براتون نمایش داده بشه.

و اگه امکانش هست آدرس سایتتون رو هم اینجا بزارید تا ما هم پست ها رو در گوگل جستجو کنیم و ببینیم آیا برای ما هم در صفحه اول نمایش داده میشه؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Farshad گفته است :

درود

از اکانت گوگل خودتون خارج بشید و ببینید بازم این پست‌ها در صفحه‌ی اول هست؟

همچنین ممکنه عنوانی که برای پست انتخاب میکنید، چیزی باشه که کسی در گوگل سرچش نکنه ولی وقتی عین اون عبارت رو جستجو کنید براتون نمایش داده بشه.

و اگه امکانش هست آدرس سایتتون رو هم اینجا بزارید تا ما هم پست ها رو در گوگل جستجو کنیم و ببینیم آیا برای ما هم در صفحه اول نمایش داده میشه؟

سلام

عرضم به حضورت که

نه وارد اکانتم نیستم که بخوام خارج بشم!

نه امکان ادرس نیست!

مثلا یه پست هست :مدل کفش مردانه برند فلان

پست من:جدیدترین مدل کفش مردانه برند فلان

حالا من یه جدیدترین اضافه کردم دیگه فکرنکنم تغییر خاصی تو عنوان داده باشم!

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، iran1404 گفته است :

نه امکان ادرس نیست!

خوب دوست عزیز وقتی آدرس سایتتون رو ندونیم که نمیتونیم راهنماییتون کنیم، حداقل لطف کنید اون چیزی که داخل گوگل سرچ میکند + اسم سایتتون رو قرار بدین تا ما هم جستجو کنیم ببینیم برای ما به چه صورتی نمایش داده میشه.

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Farshad گفته است :

خوب دوست عزیز وقتی آدرس سایتتون رو ندونیم که نمیتونیم راهنماییتون کنیم، حداقل لطف کنید اون چیزی که داخل گوگل سرچ میکند + اسم سایتتون رو قرار بدین تا ما هم جستجو کنیم ببینیم برای ما به چه صورتی نمایش داده میشه.

ببخشید نمیشه:o:blink:

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، iran1404 گفته است :

ببخشید نمیشه:o:blink:

:huh:

راه حل دیگه‌ای که به ذهنم میرسه اینه که مرورگرتون رو در حالت incognito قرار بدین و عبارت مورد نظر رو سرچ کنید ببینید باز هم سایتتون در صفحه اول میاد یا نه.

لینک به ارسال

سلام و درود خدمت شما

دوست عزیز چرا ادرس سایت خود را قرار نمیدهید این سواله برای من خب پس دلیل اینکه سایت خود را تاسیس کردید چیه؟

سایت های تازه تاسیس در چند روز وماه های اول در سند باکس گوگل قرار میگیرند و گوگل مطالب سایت شما را بررسی میکند ک ایا سایت شما براساس روند طبیعی خودش مطالب را میگذراید یا اینکه با ترفندها وگول زدن گوگل برای اینکه رتبه برتری کسب کنید واینکه شما میاید عناوین فقط عوض میکنید بنظر بنده همین است ک گوگل از این ترفند ....

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۱۱/۷ ه‍.ش. at 08:51، iran1404 گفته است :

شاید فکر کنید گوگل با سایت تازه تاسیس خوش برخورده و اون رو در نتایج اول میاره خب این گفته درسته ولی دیگه این برا روزا اول تاسیس سایت صدق میکنه الان یه ماه گذشته

من هم تجربه مشابهی رو داشتم . صبر کنید تا سایت از سندی باکس خارج بشه . به مرور بازدید گوگل میگیره . شما سایتتون رو با تیتیر اصلی موضوعات سرچ میکنید که در صدر قرار میگیره  . اما کاربران دقیقا همون عبارت رو سرچ نمیکنن . ببینید با سایر عبارت های مشابه هم شما در نتایج ظاهر میشید یا خیر (که فکر نمیکنم اینطور باشه) بنابراین باید صبر کنید تا چند ماه از عمر دامنه بگذره و گوگل به شما اعتماد کنه  . بهتره تو این مدت پست اختصاصی بزارید . پست های کپی ممکنه گوگل رو به شما بدبین بکنه

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، mk-73 گفته است :

سلام و درود خدمت شما

دوست عزیز چرا ادرس سایت خود را قرار نمیدهید این سواله برای من خب پس دلیل اینکه سایت خود را تاسیس کردید چیه؟

سایت های تازه تاسیس در چند روز وماه های اول در سند باکس گوگل قرار میگیرند و گوگل مطالب سایت شما را بررسی میکند ک ایا سایت شما براساس روند طبیعی خودش مطالب را میگذراید یا اینکه با ترفندها وگول زدن گوگل برای اینکه رتبه برتری کسب کنید واینکه شما میاید عناوین فقط عوض میکنید بنظر بنده همین است ک گوگل از این ترفند ....

سلام

سایت رو چک کردم  سایت رو در سند باکس نشون داد

دیگه اکثر سایتها تیتر رو تغییر میدن اینکه ترفند نیست!الان تمام سایتهای کپی کار رتبه خوبی دارند :بیتونه -اکا ایران- نمناک -

در 10 ساعت قبل، مهندس فا گفته است :

من هم تجربه مشابهی رو داشتم . صبر کنید تا سایت از سندی باکس خارج بشه . به مرور بازدید گوگل میگیره . شما سایتتون رو با تیتیر اصلی موضوعات سرچ میکنید که در صدر قرار میگیره  . اما کاربران دقیقا همون عبارت رو سرچ نمیکنن . ببینید با سایر عبارت های مشابه هم شما در نتایج ظاهر میشید یا خیر (که فکر نمیکنم اینطور باشه) بنابراین باید صبر کنید تا چند ماه از عمر دامنه بگذره و گوگل به شما اعتماد کنه  . بهتره تو این مدت پست اختصاصی بزارید . پست های کپی ممکنه گوگل رو به شما بدبین بکنه

سلام

برام مقدور نیست  مطالب اختصاصی بزنم

سایت در زمینه سلامت هست

از خودم که نمیتونم مطالب تولید کنم

هزینه ترجمه مطالب رو هم ندارم:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...