رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام عرض خسته نباشید خدمت ورد پرسی های عزیز  خدا رو شکر واسه هر کاری 100 نوع افزونه هست برای وردرس برعکس بقیهی مدیریت محتوا های دیگه مثل جوملا من تازه به جمع تون پیوستم و از این همه افزونه خودشم فارسی شده خوشحالم. امید وارم پشتیبانی دوستانم مثل افزونه ها خوب باشه

بریم سر سوال

اقا من یه منو متحرک میخوام مثل دیجی کالا که وقتی داری مثلا یک موبایل رو تو دیجی کالا میبینی  صفحه رو که میاری پایین یه منو میچسبه به بالای صفحه که تا پایین صفحه همراهیت میکنه  که مثلا وقتی بخوای توضیحات محصول رو ببینی یا این که نظرات کار بران رو ببینی تو رو به اون بخش هدایت مکنه و لازم نیست 6 ساعت اسکرول بغل صفحه رو بالا پایین کنی تا مثلا نظرات کاربران رو پیدا کنی و ببینی.  درست مثل اثانثور برای مطلب میمونه

سوال اینجا هست 1 کدی که صفحه رو بالا پایین کنه چیه حتی یگه ربطی هم به موضوع نداشته باشه دوست دارم بدونم مثلا کدی که بگی صفحه رو فلان مقدار بیار پایین یا فلا عکس رو یا مطلب نشون بده با کیک  2 منویی که بچسبه به بالا صفحه و همراهیت کنه چیه 3 یا از همه مهم تر من مطمعنم افزونه ی خاصی برای این کار طراحی کردن اون افزونه اسمش چیه چون خیلی سایتارو دیدم که از این سیستم تو ایران دارن استفاده میکنن هر کسی راجب هر کدوم از این 3 تا مورد اطلاع داره بگه تا بقیه ی دوستانم استفاده کنن فقط توضیحات دوستان مفصل باشه مرسی

لینک به ارسال

درود ، 

به انجمن وردپرس فارس خوش آمدید ،

به این منو می گویند منوی چسبان با خاصیت fixed ، بعضی از پوسته های وردپرس از چنین منویی پشتیبانی می کنند و افزونه هایی هم برای ایجاد مگامنو در وردپرس وجود دارد مثل همین megamenu - ubermenu - flymenu و ...

افزونه ای که کاربر را به بالای صفحه هدایت کند scroll to top نام دارد ، برای باز شدن فلان عکس یا مطلب با کلیک هم راه های مختلفی وجود دارد 

هرچند سوال های شما زیاد گویا نیست.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

به انجمن وردپرس فارس خوش آمدید ،

به این منو می گویند منوی چسبان با خاصیت fixed ، بعضی از پوسته های وردپرس از چنین منویی پشتیبانی می کنند و افزونه هایی هم برای ایجاد مگامنو در وردپرس وجود دارد مثل همین megamenu - ubermenu - flymenu و ...

افزونه ای که کاربر را به بالای صفحه هدایت کند scroll to top نام دارد ، برای باز شدن فلان عکس یا مطلب با کلیک هم راه های مختلفی وجود دارد 

هرچند سوال های شما زیاد گویا نیست.

کافیه یه سر به دیجی کالا برای مثال بزنید و یک موبایل را  ببینید صفحه را کمی پایین بیارید میبنید که منوی به بالای صفحه میچسبد وشما را برای مثال به بخش نظرات مشخصات فنی نقد برسی ها پرسش پاسخ  هدایت میکند سوال من این هست که برای  انجام این کار چه کاری باید انجام داد ؟

ویرایش شده توسط khashayar
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...