رفتن به مطلب

راهنمایی در کدنویسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

فرض کنید این اعداد جعبه هستند.

1

2

1

2

1

2

...

حالا من میخوام مثلا به این ترتیب یه جعبه از طریق پیشخوانم به سایت اضافه کنم. وقتی اولین نوشته رو ارسال کردم، جعبه شماره 1 بیاد توی سایت. وقتی دومین نوشته رو ارسال کردم، بعد جعبه 1، 2 بیاد. و وقتی سومین نوشته رو ارسال کردم دوباره جعبه 1 بیاد.

چطوری میتونم این کار رو بکنم

یعنی یکی در میون جعبه ها مثل هم بیان

ممنون

لینک به ارسال

سوال خود را کمی گنگ مطرح کرده اید .

اگر بتوانید فلوچارت (روندنما) آن را برروی کاغذ ترسیم کنید ، و یا کمی واضح تر بیان کنید ، بهتر میتوان راهنمایی کرد .

موفق باشید .

لینک به ارسال

اینم عکسش

یه جیزی مثل Offset ... میخوام نوشته ها یکی در میتون در قالب های 1.2 قرار بگیرند.

ممنون

Untitled-2.png

لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، محمدرضـا گفته است :

سوال خود را کمی گنگ مطرح کرده اید .

اگر بتوانید فلوچارت (روندنما) آن را برروی کاغذ ترسیم کنید ، و یا کمی واضح تر بیان کنید ، بهتر میتوان راهنمایی کرد .

موفق باشید .

تصویرش رو قرار دادم

لینک به ارسال

با سلام

ارسالها تعداد داره حالا با حلقه یا select count اونها رو محاسبه میکنید بعد تعداد رو بدست امده رو تقسیم بر 2 میکنین اگه باقیمانده 1 بود جعبه 1 اگه 0 بود جعبه 2 نمایش داده میشه

لینک به ارسال

با سلام

ارسالها تعداد داره حالا با حلقه یا select count اونها رو محاسبه میکنید بعد تعداد رو بدست امده رو تقسیم بر 2 میکنین اگه باقیمانده 1 بود جعبه 1 اگه 0 بود جعبه 2 نمایش داده میشه

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، lord_viper گفته است :

با سلام

من با حلقه select count آشنایی نداشتم . توی w3schools هم دیدم ولی درست متوجه نشدم. میشه یه مثال بزنید. ممنون

لینک به ارسال

با سلام

لینک به ارسال

دیگه ساده ترین حالتش حلقه پست شما به این صورت میشه

<?php
$i=0;
if (have_posts()) :
 while (have_posts()) :
if($i%2==1){
echo 'box 1';
}else{
echo 'box 2';
}
the_post();
?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...