رفتن به مطلب

سوال درمورد امکانات WooComerce

PRGAME

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

میخاستم بدونم ایا با Woo Commerce میشه فروشگاهی با امکانات مثلا Digikala زد یا خیلی محدود تره؟ 

لینک به ارسال

درود..امکانات ووکامروس گسترده است و با افزونه ووکامرس می تونید فروشگاه رو قدرتمند کنی...

لینک به ارسال

سلام و درود

ایا اگر من بخوام فرض کنید یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنم خب ایا میشه این قالبی را ک خودم طراحی کردم با ووکامرس ستش کنم مشکله این کار با نه؟

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، mk-73 گفته است :

سلام و درود

ایا اگر من بخوام فرض کنید یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنم خب ایا میشه این قالبی را ک خودم طراحی کردم با ووکامرس ستش کنم مشکله این کار با نه؟

درود..بخوای با ووکامرس ست کنی باید تابع های مخصوص ووکامرس در قالب فراخوانی کنید..

لینک به ارسال

درود ، 

1 . ووکامرس به دلیل سورس باز بودن و افزودنی های رایگان و بسیار ، فروشگاه ساز قدرتمندی می باشد.

2 . کار زیاد سختی نیست ، هماهنگ سازی پوسته با ووکامرس ، فقط باید از فایل های پوسته کپی بگیرید و نام آن ها را به فایل های پوسته های ووکامرس تغییر بدهید و در توابع هر فایل پست تایپ رایج (نوشته) وردپرس را با توابع ووکامرس جایگزین کنید.

مستندات سایت سازنده ووکامرس را ملاحظه نمایید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

برخلاف دوستان ،  من پرستاشاپ رو به شما پیشنهاد میدم ، انجمن پشتیبانی قویی داره ، و بسیاری از امکاناتی که در ووکامرس نیست  حتی با افزونه هاش،  به صورت پیش فرض داره

جدا از امکانات ، پشتیبانی اهمیت خیلی زیادی داره ؛ که ووکامرس هیچ جا پشتیبانی مستقل نداره ؛ و طراح های کمی پیدا میشن که سفارشی سازی ووکامرس انجام میدن و هزینه های بالایی میگیرن ، در هر صورت راحتی کار با وردپرس باعث میشه آدم همیشه هوس کنه برگرده با وردپرس و ووکامرس کار کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...