رفتن به مطلب

بررسی مهمترین عوامل سئو داخلی

miladabbasi

پست های پیشنهاد شده

در 1 دقیقه قبل، RaymondDragon گفته است :

Matt Cutts  خودش گفته صدمه نمیزنه من چی بگم دیگه نمیزنه دیگه :)

با محتوای تکراری و داشتن سئوی خوب میشه جلوتر از سایت های  با محتوای اورجینال و سئوی افتضاح بود

تا زمانی که گوگل واقعا بتونه این نامردی رو  از میان برداره.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، p47ri0t گفته است :

برای  سایت های اهنگ و عکس  چیکار میشه کرد؟

نمیشه که یه مقاله برا اهنگ و عکس بزنیم.

راستی بک لینک از سایت مرتبط و رنک  بالا هم مثل وردپرسی پارسی برا سایت های سئو خوبه نه ؟؟؟؟؟:D

http://backlinko.com/google-ranking-factors

سلام

اگر موضوع سایت شما گالری عکس هست نیازی به محتوای متنی ندارید چرا که رقیبان شما هم محتوای متنی تولید نمیکنند. ( به بیان ساده تر در سطح رقیبان خود هستید ). در این نوع سایت ها باید روی بهینه سازی تصاویر ( از نظر حجم ، سایز ، فرمت و تگ ها ) کار کرد

بک لینک اگر مرتبط باشه خوب هست. سئو و وردپرس ارتباط کمی دارند

ویرایش شده توسط miladabbasi
لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، RaymondDragon گفته است :

درود...گوگل قبلا اعلام کرده که بک لینک گرفتن سایت توی سئو تاثیری نداره و باطل شده و همین دیگر پیچ رنک وجود خارجی نداره...

برای ارتقای سایتتان به صفحه اول گوگل فقط باید روی سئوی سایتتان کار کنید همین و بس...

سلام

تاکید گوگل بر این هست که وبمستر فقط محتوای با کیفیت تولید کنه و بک لینک بصورت طبیعی ایجاد بشه ولی این به این معنا نیست که بک لینک بی ارزش هست. سئو داخلی تا حدودی تعیین کننده است و با کمی زیرکی میشه سئو داخلی هر سایت رو 100% کرد. این بک لینک هست که میزان که محبوبیت و اعتبار دامنه رو مشخص میکنه. توصیه میکنم این مقاله رو بخونید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، miladabbasi گفته است :

سلام

تاکید گوگل بر این هست که وبمستر فقط محتوای با کیفیت تولید کنه و بک لینک بصورت طبیعی ایجاد بشه ولی این به این معنا نیست که بک لینک بی ارزش هست. سئو داخلی تا حدودی تعیین کننده است و با کمی زیرکی میشه سئو داخلی هر سایت رو 100% کرد. این بک لینک هست که میزان که محبوبیت و اعتبار دامنه رو مشخص میکنه. توصیه میکنم این مقاله رو بخونید

اون سئوی داخلی که توسط سایت هایی مثل chkme.com امتیاز دهی میشه و احتمالا منظور شما از 100% کردن همون ها هست اتفاقا بخاطر اینکه هرکسی راحت می تونه رعایت کنه ارزش نداره! نه اینکه بی ارزش باشه ولی شما در رقابتی هستید که همه رقیب های شما همین موارد را رعایت می کنند و ممکنه امتیاز خاصی برای شما محسوب نشه! امتیازیه که تقریبا همه کسب کرده اند و وارد مرحله دوم رقابت سئوی داخلی شده اند.

مرحله دوم سئوی داخلی به این سادگی ها با زرنگی ایجاد نمی شود، البته این مرحله در سایتی مثل بیتوته نقطه قوت آن است! من که اصلا علاقه ای به چنین سایت هایی ندارم اگر بطور اتفاقی یک لینک جذاب از بیتوته بهم برسه و برم بخوانم مطمئن باشید حداقل 10 تا 15 صفحه دیگه از این سایت را هم بازدید می کنم و حتی خودم برخی از اون ها را share می کنم یا حتی بطور زبانی برای اطرافیانم تعریف می کنم. سایتی مثل بیتوته جمع کننده مطالب از چندین سایت هست و همه جوره با لینک های اطراف متن شما را به خواندن دیگر مطالب با عناوین جذاب دعوت می کند. وقتی وارد صفحه هر مطلبی در بیتوته می شوی سریع در همان اوایل صفحه متن مطلب را مشاهده می کنی و لازم نیست مثل برخی دیگر یک کیلومتر پایین بروی تا مطلب را ببینی! 

یکی از مواردی ها که خیلی ها غافل هستند کاری هست که بیتوته عالی انجام داده! هر لینک داخلی بیتوته در یک تب جدید باز می شود! این کار خیلی زرنگی خاصی است! حتما ازش استفاده کنید.

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، shivahost گفته است :

اون سئوی داخلی که توسط سایت هایی مثل chkme.com امتیاز دهی میشه و احتمالا منظور شما از 100% کردن همون ها هست اتفاقا بخاطر اینکه هرکسی راحت می تونه رعایت کنه ارزش نداره! نه اینکه بی ارزش باشه ولی شما در رقابتی هستید که همه رقیب های شما همین موارد را رعایت می کنند و ممکنه امتیاز خاصی برای شما محسوب نشه! امتیازیه که تقریبا همه کسب کرده اند و وارد مرحله دوم رقابت سئوی داخلی شده اند.

مرحله دوم سئوی داخلی به این سادگی ها با زرنگی ایجاد نمی شود، البته این مرحله در سایتی مثل بیتوته نقطه قوت آن است! من که اصلا علاقه ای به چنین سایت هایی ندارم اگر بطور اتفاقی یک لینک جذاب از بیتوته بهم برسه و برم بخوانم مطمئن باشید حداقل 10 تا 15 صفحه دیگه از این سایت را هم بازدید می کنم و حتی خودم برخی از اون ها را share می کنم یا حتی بطور زبانی برای اطرافیانم تعریف می کنم. سایتی مثل بیتوته جمع کننده مطالب از چندین سایت هست و همه جوره با لینک های اطراف متن شما را به خواندن دیگر مطالب با عناوین جذاب دعوت می کند. وقتی وارد صفحه هر مطلبی در بیتوته می شوی سریع در همان اوایل صفحه متن مطلب را مشاهده می کنی و لازم نیست مثل برخی دیگر یک کیلومتر پایین بروی تا مطلب را ببینی! 

یکی از مواردی ها که خیلی ها غافل هستند کاری هست که بیتوته عالی انجام داده! هر لینک داخلی بیتوته در یک تب جدید باز می شود! این کار خیلی زرنگی خاصی است! حتما ازش استفاده کنید.

عزیز منظور من از سئوی 100% امتیازی که سایت هایی نظیر WooRank و Ckkme میدن نیست. یک ربات هیچوقت نمیتونه میزان سئو سایت شمارو مشخص کنه. این ابزارها اصول 0 و 1 دارند و نمیتونند فاکتورهای مختلف سئو رو بصورت رابطه همبستگی بررسی کنند

منظور بنده از سئو 100% این هست که 1. مطالب مفید و تخصصی بنویسید 2.اصول سئو رو در نگارش رعایت کنید 3.سرعت سایتتون مناسب باشه 4.کاربر رو مجذوب سایت کنید و....

عرض بنده هم همین هست که سئو داخلی فقط یک مقدمه است برای سئو خارجی. در واقع هدف ما از انجام سئو داخلی کسب بک لینک هست. اصلا تئوری سئوداخلی همین هست. نمیدونم مقاله ای که لینک کردم رو مطالعه کردید یا نه ولی در اون این بخش مد نظر بنده هست

نقل قول

گوگل بارها و بارها تاکید کرده که Content Is The King ( محتوا پادشاه است ) پس منطقی است که وبسایت هایی که تولید محتوای با ارزش میکنند را دوست داشته باشد ولی چطور میتواند این وبسایت ها را شناسایی کند؟ یک رابطه منطقی ساده به ما میگوید که هرچقدر محبوبیت محتوایی بیشتر باشد احتمال منتشر شدن یا اشاره به آن بیشتر میشود در نتیجه تعداد لینک های بیشتری دریافت میکند پس محتوای بهتر = بک لینک بیشتر

منظور شما از مرحله دوم ، کاهش Bounce Rate ( نرخ پرش ) هست که یکی از عوامل مهم در تشخیص سایت های مفید هست.کاری که بیتوته انجام داده Internal Linking صحیح هست.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، miladabbasi گفته است :

عزیز منظور من از سئوی 100% امتیازی که سایت هایی نظیر WooRank و Ckkme میدن نیست. یک ربات هیچوقت نمیتونه میزان سئو سایت شمارو مشخص کنه.

منظور بنده از سئو 100% این هست که 1. مطالب مفید و تخصصی بنویسید 2.اصول سئو رو در نگارش رعایت کنید 3.سرعت سایتتون مناسب باشه 4.کاربر رو مجذوب سایت کنید و....

خب این موارد با کمی زیرکی حاصل نمیشه و نیاز به زیرکی تخصصی دارد! مخصوصا شماره 1 که نوشتن مطالب مفید و تخصصی است نیاز به تحقیق و زمان دارد. کمی زیرکی برای زمانی بود که با دو تگ Description و keyword به نتیجه می رسیدید!

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، shivahost گفته است :

خب این موارد با کمی زیرکی حاصل نمیشه و نیاز به زیرکی تخصصی دارد! مخصوصا شماره 1 که نوشتن مطالب مفید و تخصصی است نیاز به تحقیق و زمان دارد. کمی زیرکی برای زمانی بود که با دو تگ Description و keyword به نتیجه می رسیدید!

تولید محتوای مفید و تخصصی به هیچ وجه سخت نیست. برای مثال شما در زمینه میزبانی وب فعالیت میکنید. روزانه چند مقاله درباره موضوعات مرتبط با سایت شما منتشر میشه؟

تولید محتوا به این معنا نیست که شما تحقیقات گسترده انجام بدید یا مقاله ISI بنویسید! توصیه میکنم مقاله زیر رو بخونید

http://www.impactbnd.com/blog/how-to-use-your-competitors-content-for-your-benefit

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، miladabbasi گفته است :

تولید محتوای مفید و تخصصی به هیچ وجه سخت نیست. برای مثال شما در زمینه میزبانی وب فعالیت میکنید. روزانه چند مقاله درباره موضوعات مرتبط با سایت شما منتشر میشه؟

تولید محتوا به این معنا نیست که شما تحقیقات گسترده انجام بدید یا مقاله ISI بنویسید! توصیه میکنم مقاله زیر رو بخونید

http://www.impactbnd.com/blog/how-to-use-your-competitors-content-for-your-benefit

محتوای مفید، تخصصی، کمتر تکراری، جذاب، با رعایت نکات مربوط به آنالیز کلمات کلیدی خیلی هم ساده نیست! حتی ما که از مقالات مفید خارجی ها ترجمه می کنیم، ترجمه صحیح و رعایت نکات سئو و حتی بومی سازی مطلب بسیار وقت گیر است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...