رفتن به مطلب

بررسی مهمترین عوامل سئو داخلی

miladabbasi

پست های پیشنهاد شده

در این مقاله به بررسی ۱۲ فاکتور مهم و حیاتی برای بهینه سازی داخلی سایت میپردازیم. تا انتها همراه ما باشید.

my-friend-seo

1. لینک های SEO Friendly کوتاه تر بهتر از لینک های بلند

لینک SEO Friendly لینکی است که با نگاه کردن به آدرس بتوانیم موضوع محتوای صفحه مورد نظر را تشخیص دهیم. به ۲ لینک زیر زیر توجه کنید. شما موضوع کدام لینک را میتوانید حدس بزنید؟!

http://example.com/?p=22

http://example.com/buy-seo-services

یکی از مهمترین مسائل برای سئو داخلی ، استفاده از کیورد در آدرس ها است ولی یادتان باشد که کیورد را در انتهای آدرس قرار ندهید چون گوگل این نوع لینک ها را چندان دوست ندارد.بهترین مکان برای قرار دادن کیورد در ابتدای آدرس است. همچنین اینطور به نظر میرسد  که استفاده از آدرس های کوتاه ( ولی سئو فرندلی ) بهتر از آدرس های بلندتر است.

1. استفاده از کیورد در ابتدای عنوان

مهمترین فاکتور برای سئو داخلی ، عنوان صفحه شماست. تحقیقات و بررسی های سئو نشان داده که استفاده از کیورد در ابتدای عنوان ، قدرت بیشتری به صفحه شما میدهد و در بهبود رابه صفحه نقش بسزایی دارد. نیاز نیست که همیشه از کیوردهای خود در عنوان استفاده کنید فقط یادتان باشد اگر خواستید از کیورد استفاده کنید آن را در ابتدای آن قرار دهید.

multimedia-for-seo

1. به متن اکتفا نکنید! استفاده از مالتی مدیا = قدرت بیشتر

موتورهای جستجو و ربات های سمج آنها ، متن را بسیار بهتر از فیلم و عکس پردازش میکنند ولی این به این معنا نیست که علاقه ای به مالتی مدیا نداشته باشند. استفاده از عکس ها و فیلم های جذاب باعث کاهش Bounce Rate ( نرخ پرش ) شده و در نتیجه محبوبیت سایت شما بین کاربران و موتورهای جستجو افزایش میابد. استفاده از مالتی مدیای جذاب کاربر را تشویق به اشتراک گذاری مطالب شما میکند. شما مطالبی را که دوست دارید به دوستانتان معرفی نمیکنید؟!

استفاده از مالتی مدیا تا آن حد مهم است که برخی از متخصصان سئو آن را از نیازهای حیاتی هر سایت در سئو داخلی معرفی کرده اند!

1. از لینکدهی به منابع نترسید

متاسفانه طی سالهای گذشته به کاربران اینطور القا شده که لینک خروجی = کاهش رتبه! یعنی هر چقدر لینک های خروجی بیشتری داشته باشند رتبه آنها بیشتر کاهش میابد! درحالی که اصلا اینطور نیست گوگل گفته تعداد لینک های شما از یک حد بالاتر نرود “بهتر است” ولی فرض کنید مقاله ای فوق العاده ارزشمند درباره سئو مینویسید که در آن از ۳۰ منبع ارزشمند و معتبر مختلف استفاده کرده اید و به همه آنها لینک داده اید. آیا گوگل مقاله شما را دوست نخواهد داشت؟!

اگر مقالات ISI را بررسی کنید متوجه میشوید که معتبرترین مقالات ، مقالاتی هستند که از منابع متعدد و معتبر استفاده کرده باشند. این مورد در سئو داخلی هم صدق میکند. وقتی شما به سایتی معتبر و مرتبط با حوضه خودتان لینک میدهد در واقع گوگل شما و سایت دریافت کننده لینک را در یک سطح و هدف میبیند.

پس از لینکدهی به منابع معتبر نترسد!

1. از کیورد در ابتدا و انتهای مقاله استفاده کنید.

شروع خوب برای یک پست ، شروعی است چند خطی که در آن از ترکیبی از سئو و جذابیت استفاده کنید. نیاز به تزریق کیورد در چند خط اول محتوا دارید چون ربات های گوگل اول از همه این بخش را بررسی میکنند ( این بخش همان مقدمه شماست ) و از طرفی نیاز به یک شروع جذاب و طوفانی دارید تا کاربر را تا آخر پست بکشانید. اگر شروع بدی داشته باشد کاربر را از دست میدهید و در اینصورت نرخ پرش صفحه افزایش میابد و در نتیجه گوگل محتوای شما را بی ارزش تلقی میکند.

how-to-use-h1-tags-seo

1. عنوان پست را H1 تنظیم کنید

فلسفه سربرگ ها چیزی نیست جز تعیین اهمیت هر بخش از محتوا. سربرگ ۱ مهم ترین سربرگ صفحه شما و ۶ کم ارزش ترین آنهاست. همانطور که در بالا هم گفتیم یکی از مهم ترین بخش های یک صفحه ، عنوان صفحه است پس بهتر است مهمترین بخش صفحه را در مهمترین جایگاه که همان سریرگ ۱ (H1) قرار دهید تا گوگل را از میزان اهمیت بالای آن آگاه کنید. استفاده از کیورد در H1 را فراموش نکنید.

1. سرعت لود صفحات را تا میتوانید بالا ببرید

گوگل یکی از طرفداران پروپاقرص وب سریع است و به همین دلیل یکی از فاکتورهای مهم سئو داخلی ، سرعت بارگذاری صفحه است. طبق تحقیقی که MunchWeb انجام داده مشخص شده که ۷۵% کاربران از سایتی که بارگذاری آن بیش از ۴ ثانیه طول میکشد مجدد بازدید نمیکنند ( البته با توجه به وضعیت اینترنت نفتی ایران ، مطمئنن تایم مورد نظر برای کاربران ایرانی بسیار بالاتر است )

برای آنالیز سرعت سایت خود میتوانید از ابزار GTMetrix.com استفاده کنید. سعی کنید سرعت بارگذاری سایت را تا ۹۰% و بیشتر بالا ببرید.

different-titles-for-seo

1. از عناوین متمایز استفاده کنید

استفاده از عناوین متمایز به شما شانس بیشتری برای حضور در صفحات بالاتر را میدهد. برای مثال وقتی قصد دارید مقاله ای درباره “کفش” ارسال کنید بجای استفاده از عنوان “خرید کفش” از عناوینی نظیر “بهترین کفش های سال ۲۰۱۴” “برترین کفش های موجود در بازار” استفاده کنید. استفاده از این باعث میشود شانس شما برای دیده شدن در جستجوی کیورد های Long Tail بطور چشم گیری افزایش پیدا کند.

1. استفاده از کلیدهای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اهمیت شبکه های اجتماعی در تاثیر گذاری بر موتورهای جستجو بر هیچ کس پوشیده نیست. دلیل اهمیت این شبکه ها چیزی نیست جز بررسی میزان محبوبیت سایت شما! با استفاده از کلید های اشتراک گذاری در سایت خود به کاربران این امکان را میدهید که به سادگی لینک های شما را به اشتراک بگذارند. اشتراک گذاری مطالب شما از طرفی به سئو سایت شما کمک به سزایی میکند و از طرف دیگر باعث جذب کاربران شبکه های اجتماعی میشود. یک تیر و دو نشان!

1. تا میتوانید پست های طولانی بنویسید.

تحقیقی که توسط SERPIQ.com انجام شده نشان میدهد که طولانی بودن پست ها و میان کلمات آنها ارتباط مستقیمی با کسب رتبه بهتر دارد. در تصویر زیر ۱۰ رتبه برتر گوگل در یک کیورد خاص به ترتیب رنک قرار داده شده اند.

content-length-and-top-10-rankings

از نظر گوگل نوشته ای با کیفیت است که حداقل ۵۰۰ کلمه داشته باشد و طبق تحقیقات انجام شده توسط متخصصین سئو نوشته ای مفیدتر است که بیش از ۵۰۰ کلمه داشته باشد! پس تا میتوانید محتوای با کیفیت و طولانی بنویسید.

1. نرخ پرش را کاهش دهید

یک پرش عبارت است از کاربری که فقط یک صفحه از سایت شما را مطالعه میکند و بدون خداحافظی میرود! بانس ریت از این جهت برای گوگل اهمیت دارد که گوگل دوست ندارد سایت های اسپم و با محتوای ضعیف را به کاربر نشان دهد زیرا در اینصورت کاربر از گوگل هم منتفر خواهد شد. پس برای جلوگیری از این کار به بررسی رفتار کاربر میپردازد و از این طریق محتوای با ارزش را از بی ارزش تشخیص میدهد. برای افزایش میزان ماندگاری کاربر در سایت و کاهش نرخ پرش کارهای متعددی میتوانید بکند که یکی از بهترین آنها استفاده از Internal Link ها است. ( نمیدانید Internal Link چیست؟ اصطلاحات سئو را بخوانید )

1. کیورد های LSI را فراموش نکنید

کیورد LSI به کیورد های گفته میشود که با کیورد اصلی شما ارتباط معنایی دارند. برای مثال در همین مقاله از کیورد “Internal Link” استفاده کردیم. این کیورد با کیورد “سئو” ارتباط معنایی دارد و گوگل این ارتباط را به خوبی متوجه میشود. استفاده از کیوردهای LSI میزان کیفیت و مرتبط بودن محتوا و کیورد اصلی را افزایش میدهد. یکی از مزایای نوشتن پست های طولانی این است که شما بخواهید یا نخواهید از کیوردهای LSI استفاده میکنید

به بیان ۱۲ نکته مهم درباره بهینه سازی سئو داخلی درحد عالی پرداختیم اما چند نکته دیگر هم هستند که شاید اهمیت کمتری داشته باشند ولی مهم هستند.

1. کیفیت محتوا : گوگل همیشه تاکید دارد محتوا پادشاه است پس تا میتوانید محتوای با کیفیت و جذاب بنویسید
  2. لینک های داخلی : لینک های داخلی مهمترین محتوای وبسایت شما را به موتورهای جستجو معرفی میکند.
  3. سربرگ های ۲ و ۳ : از H1 و اهمیت آن صحبت کردیم ولی یادتان باشد H2 و H3 هم ارزش و جایگاه خاص خود را دارند.
  4. بهینه سازی تصاویر : فرصت مناسبی است برای جذب کاربران هدفمند و بهینه سازی کیورد اصلی

منبع : http://seodaramal.ir/on-page-seo-tips/

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، miladabbasi گفته است :

از نظر گوگل نوشته ای با کیفیت است که حداقل ۵۰۰ کلمه داشته باشد و طبق تحقیقات انجام شده توسط متخصصین سئو نوشته ای مفیدتر است که بیش از ۵۰۰ کلمه داشته باشد! پس تا میتوانید محتوای با کیفیت و طولانی بنویس

برای  سایت های اهنگ و عکس  چیکار میشه کرد؟

نمیشه که یه مقاله برا اهنگ و عکس بزنیم.

راستی بک لینک از سایت مرتبط و رنک  بالا هم مثل وردپرسی پارسی برا سایت های سئو خوبه نه ؟؟؟؟؟:D

http://backlinko.com/google-ranking-factors

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

راستی بک لینک از سایت مرتبط و رنک  بالا هم مثل وردپرسی پارسی برا سایت های سئو خوبه نه ؟؟؟؟؟:D

درود...گوگل قبلا اعلام کرده که بک لینک گرفتن سایت توی سئو تاثیری نداره و باطل شده و همین دیگر پیچ رنک وجود خارجی نداره...

برای ارتقای سایتتان به صفحه اول گوگل فقط باید روی سئوی سایتتان کار کنید همین و بس...

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، RaymondDragon گفته است :

درود...گوگل قبلا اعلام کرده که بک لینک گرفتن سایت توی سئو تاثیری نداره و باطل شده و همین دیگر پیچ رنک وجود خارجی نداره...

برای ارتقای سایتتان به صفحه اول گوگل فقط باید روی سئوی سایتتان کار کنید همین و بس...

در مورد گرفتن بک لینک به شدت با نظرتون مخالفم.

پیج رنک دیگه اپدیت نمیشه ولی  برای سایت های قبلی موجوده.

بک لینک گرفتن  از سایت های با اعتبار دامنه و اعتبار صفحه بالا بسیار هم مفید خواهد بود.

در مورد :راستی بک لینک از سایت مرتبط و رنک  بالا هم مثل وردپرسی پارسی برا سایت های سئو خوبه نه ؟؟؟؟؟

با دوستمون که بک لینک داخل نوشتشون گرفته بودن مزاح کردم. البته یکی از روش های مثبت هم برای سایت میزبان و هم  سایت دریافت کننده لینک هستش

لینک به ارسال
در هم اکنون، p47ri0t گفته است :

در مورد گرفتن بک لینک به شدت با نظرتون مخالفم.

پیج رنک دیگه اپدیت نمیشه ولی  برای سایت های قبلی موجوده.

بک لینک گرفتن  از سایت های با اعتبار دامنه و اعتبار صفحه بالا بسیار هم مفید خواهد بود.

در مورد :راستی بک لینک از سایت مرتبط و رنک  بالا هم مثل وردپرسی پارسی برا سایت های سئو خوبه نه ؟؟؟؟؟

با دوستمون که بک لینک داخل نوشتشون گرفته بودن مزاح کردم. البته یکی از روش های مثبت هم برای سایت میزبان و هم  سایت دریافت کننده لینک هستش

دوست من همین طور که قبلا گفتم بک لینک باطل شده و کسی سراغت نمیره...

همین الان بک لینک بگیری برای سئوی سایت شما هیچ اتفاقی نمی افته...

بنابراین خود گوگل اعلام برای ارتقا سئوی سایتتان به صفحه اول گوگل روی مطلب سایتت کار کنید .....

در مورد :راستی بک لینک از سایت مرتبط و رنک  بالا هم مثل وردپرسی پارسی برا سایت های سئو خوبه نه ؟؟؟؟؟ جواب : نوچ

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

بهینه‌سازی مطالب فقط به معنی نوشتن مقاله نیست، آهنگ‌ها هم بالاخره توضیحاتی دارن و بهینه‌سازی ساختاری سایت، بهینه‌سازی خارجی

مثلا شما نقل قول الکی کردید تا انتهای نوشته به سایت بک‌لینکو، لینک بدید هم جزء این موارده:ph34r:

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، احسان چهری گفته است :

بهینه‌سازی مطالب فقط به معنی نوشتن مقاله نیست، آهنگ‌ها هم بالاخره توضیحاتی دارن و بهینه‌سازی ساختاری سایت، بهینه‌سازی خارجی

مثلا شما نقل قول الکی کردید تا انتهای نوشته به سایت بک‌لینکو، لینک بدید هم جزء این موارده:ph34r:

دوست عزیز اون سایت من نیست یه سایت معتبر  در مورد سئو هستش برای مطالعه بیشتر دوستان.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، RaymondDragon گفته است :

همچین چیزی وجود نداره و همواره بک‌لینک جزء یکی از فاکتورهای اصلیه

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، RaymondDragon گفته است :

دوست من همین طور که قبلا گفتم بک لینک باطل شده و کسی سراغت نمیره...

همین الان بک لینک بگیری برای سئوی سایت شما هیچ اتفاقی نمی افته...

بنابراین خود گوگل اعلام برای ارتقا سئوی سایتتان به صفحه اول گوگل روی مطلب سایتت کار کنید .....

در مورد :راستی بک لینک از سایت مرتبط و رنک  بالا هم مثل وردپرسی پارسی برا سایت های سئو خوبه نه ؟؟؟؟؟ جواب : نوچ

نظرتون محترم ولی پیشنهاد می کنم اون لینکی که قرار دادم رو هم مطالعه بفرمایید قبل از اینکه کلیه روش های سئو رو با تعصب  زیر سوال ببرید.

و البته  اگه سئو رو دنبال می کنید با موز moz اشنا هستین

https://moz.com/beginners-guide-to-link-building

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال
در هم اکنون، احسان چهری گفته است :

همچین چیزی وجود نداره و همواره بک‌لینک جزء یکی از فاکتورهای اصلیه

بهتره یه سری به گزارش های گوگل سر بزنید متوجه میشید...

بک لینک باطل شده عزیز من...

برای ارتقای سایتتان به گوگل باید روی سئو مطلب سایت کار کنید...

لینک به ارسال

اگه خودم بخوای توی صفحه اول گوگل و بازدید بیشتر انجام بدم روی سئو مطلب سایت تمرکز می کنم نه بک لینک...

اتفاقا سایت هایی هست که برای بازدید بیشتر سایت روی سئوی مطلب سایت تمرکز کردند...

لینک به ارسال
در هم اکنون، RaymondDragon گفته است :

منبع معتبر لطفا معرفی کنید، لینک بدید به منابع رسمی گوگل یا حداقل سایت‌هایی مثل سرچ‌انجین‌لند یا موزدات‌کام

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، RaymondDragon گفته است :

شما با همین رویه پیش برید تا نتیجه بگیرید.

یه لینکم تو ارسال قبلی اضافه کردم  پیشنهاد می کنم مطالعه کنید و اخبار غلط در اختیار بقیه دوستان نذارین

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، RaymondDragon گفته است :

اگه خودم بخوای توی صفحه اول گوگل و بازدید بیشتر انجام بدم روی سئو مطلب سایت تمرکز می کنم نه بک لینک...

اتفاقا سایت هایی هست که برای بازدید بیشتر سایت روی سئوی مطلب سایت تمرکز کردند...

سئو کاران کلاه سفید  هم هم عقیده شما هستن و محتوای اورجینال و ناب رو  پادشاه می دونن و  اغلب  جواب نمی گیرن

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، احسان چهری گفته است :

منبع معتبر لطفا معرفی کنید، لینک بدید به منابع رسمی گوگل یا حداقل سایت‌هایی مثل سرچ‌انجین‌لند یا موزدات‌کام

منبع رو پیدا می کنم می زارم...

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، احسان چهری گفته است :

من ترجیح میدم به مطالب  کسایی که نامی تو جامعه سئو دارن بدم  که تجربه دارن نه اونایی که خروار خروار  مقاله دادن بیرون و چیزی حالیشون نیست

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

من ترجیح میدم به مطالب  کسایی که نامی تو جامعه سئو دارن بدم  که تجربه دارن نه مقاله خروار خروار دادن بیرون

اشاره کردم به منابع رسمی گوگل و سرچ‌انجین‌لند که بصورت مستقیم با شرکت گوگل در ارتباطه نه منابعی که اقلب کپی سایتای خارجی هستن

از نظر اعتبار هم خب مشخصه، سایتی مثل موزدات‌کام پروژه‌هایی مثل سایت یاهو رو در کارنامه داره

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

سئو کاران کلاه سفید  هم هم عقیده شما هستن و محتوای اورجینال و ناب رو  پادشاه می دونن و  اغلب  جواب نمی گیرن

این طور بگی مطلب غیز اورجینال بزاری و هم کپی سایتت که نابود میشه...

مطلب کپی و غیر اورجینال بزاری کسی به سایتت بازدید نمی کنه...

هزاران سایت مطلب کپی وجود داره که خودم اصلا به اونا سر نمی زنم...

گفتم که من از روی تجربه می گم مطلب کپی و غیر اورجینال بزاری میره صفحات اخر گوگل...

چون خود گوگل سیستم سئوی ویژه ارتقا داده که سایت هایی مطلب کپی و غیر اورجینال هستند به صفحه اول گوگل نیاد ...

لینک به ارسال

این طور بگی مطلب غیز اورجینال بزاری و هم کپی سایتت که نابود میشه...

مطلب کپی و غیر اورجینال بزاری کسی به سایتت بازدید نمی کنه...

هزاران سایت مطلب کپی وجود داره که خودم اصلا به اونا سر نمی زنم...

گفتم که من از روی تجربه می گم مطلب کپی و غیر اورجینال بزاری میره صفحات اخر گوگل...

چون خود گوگل سیستم سئوی ویژه ارتقا داده که سایت هایی مطلب کپی و غیر اورجینال هستند به صفحه اول گوگل نیاد ...

چند تا سایتی که محتوای کپی 99 درصد دارن مثل بیتوته و اکا ایران و ........  حرف شما رو در مورد محتوای اورجینال نقض می کنن.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، احسان چهری گفته است :

اشاره کردم به منابع رسمی گوگل و سرچ‌انجین‌لند که بصورت مستقیم با شرکت گوگل در ارتباطه نه منابعی که اقلب کپی سایتای خارجی هستن

از نظر اعتبار هم خب مشخصه، سایتی مثل موزدات‌کام پروژه‌هایی مثل سایت یاهو رو در کارنامه داره

برادر من گوگل  و  سایت های مرتبط با اون  مطالبی رو ارایه میدن که همه بهش عمل کنند تا کار خودشون راحت بشه.

نتایج گوگل پره از مثال های نقضی که همین گوگل اسپمر(گوگل خودش بزرگترین اسپمر هستش  تو نتاجی خارجی فقط 13 درصد صفحه رو اختصاص به نتایج میده) برا من و امثال من شده وضع کن قوانین

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

چند تا سایتی که محتوای کپی 99 درصد دارن مثل بیتوته و اکا ایران و ........  حرف شما رو در مورد محتوای اورجینال نقض می کنن.

اونا مطلب جوری کپی می کنن که تغییری روی نوشته انجام میده ...

بهرحال کاربر شک نمی کنه که مطلب کپی هستش....

لینک به ارسال

اونا مطلب جوری کپی می کنن که تغییری روی نوشته انجام میده ...

بهرحال کاربر شک نمی کنه که مطلب کپی هستش....

دوست گرامی

بازدید اکثر سایت ها از موتور های جستجو میاد.

مطالب اروجینال یکی از ملاک های بودن تو نتایج اول  گوگل و ... هستن و فاکتور های دیگه رعایت نشه  تو نتایج جایی نخواهد داشت

لینک به ارسال

در سئو همه چیز مهمه، حتی بک لینک های no follow هم بی ارزش نیستند! حالا شاید کم تاثیر تر از بک لینک های follow هستند اما بی تاثیر نیستند. تنها چیزی که بی تاثیر شده متاتگ keywords هست که حق هم داشتند بی اثرش کنند و گوگل حالا خودش می تواند کلمات کلیدی یک متن را خودش شناسایی و ارزشگذاری کند.

پیشنهاد من: دنبال ورودی گرفتن از گوگل نباشید، گوگل را هم مثل یک خواننده عاقل و بالغ سایت خود فرض کنید، آیا اگر شخصی بیاد و مطلبی رو در سایت شما بخونه حاضر میشه share کنه؟ اگر جواب مثبت هست پس گوگل هم شما را share می کنه! و هر بیشتر اعتمادش را جلب کنید بهتر و بالاتر میاره سایت شما رو! 

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، shivahost گفته است :

در سئو همه چیز مهمه، حتی بک لینک های no follow هم بی ارزش نیستند! حالا شاید کم تاثیر تر از بک لینک های follow هستند اما بی تاثیر نیستند. تنها چیزی که بی تاثیر شده متاتگ keywords هست که حق هم داشتند بی اثرش کنند و گوگل حالا خودش می تواند کلمات کلیدی یک متن را خودش شناسایی و ارزشگذاری کند.

پیشنهاد من: دنبال ورودی گرفتن از گوگل نباشید، گوگل را هم مثل یک خواننده عاقل و بالغ سایت خود فرض کنید، آیا اگر شخصی بیاد و مطلبی رو در سایت شما بخونه حاضر میشه share کنه؟ اگر جواب مثبت هست پس گوگل هم شما را share می کنه! و هر بیشتر اعتمادش را جلب کنید بهتر و بالاتر میاره سایت شما رو! 

در مورد  کاربر پسند بودن محتوا باهاتون موافقم  متاسفانه گوگل با سایت هایی که محتوای خوبی دارن ولی سئو مناسبی ندارن میونه خوبی نداره.

و سایت های با  seo on page , off page  و عمر دامنه و ......بالاتری رو  که محتوای اورجینال شما رو کپی کنن بالاتر از شما نشون میده 

و این یعنی  نامردی تمام  البته همیشه سئو کاران کلاه سیاه یک قدم جلوتر از تیم ضد اسپم و .... گوگل هستن و این روند فک نکنم به این زودی ها  حل بشه

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

دوست گرامی

بازدید اکثر سایت ها از موتور های جستجو میاد.

مطالب اروجینال یکی از ملاک های بودن تو نتایج اول  گوگل و ... هستن و فاکتور های دیگه رعایت نشه  تو نتایج جایی نخواهد داشت

اینم مطلب کپی که گفتم...

http://seodaramal.ir/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%B5%D8%AF%D9%85%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D9%86/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...