رفتن به مطلب

بهترین افزونه سایت مپ وردپرس

kambiz619

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من از افزونه یواست سئو استفاده میکنم این افزونه یه سایت مپ اختصاصی خودش داره ولی من از افزونه xml بصورت جداگونه استفاده میکنم که متاسفانه با پیغامی مبتنی بر اینه این دو افزونه تداخل داره رو دریافت میکنم حالا توصیه شما مجربین چیه در بین این دو مورد از افزونه یواست استفاده کنم یا Xml ؟

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، mohammad.af313 گفته است :

قسمت سایت مپ یواست رو غیرفعال کنید.

تداخل نداره !

یواست می گه از افزونه من استفاده کن! (تبلیغاتی)

حالا کدومش بهتره بنظرتون ؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، kambiz619 گفته است :

حالا کدومش بهتره بنظرتون ؟

سلام دوست عزیز

با توجه به نیازتون یکی رو انتخاب کنید:

XML امکاناتی داره که بتون کمک میکنه روی خیلی از قسمت های سایت مپ کنترل داشته باشید ولی یواست خودش اون بخش ها رو به طور خودکار ایجاد میکنه و شما نمیتونید روش کنترلی داشته باشید.

حالا اگر فکر میکنید به تنظیمات خاصی احتیاج دارید از XML استفاده کنید و اگر احتیاج به شخصی سازی زیادی ندارید از همون یواست استفاده کنید و پلاگین اضافه رو حذف کنید :)

من خودم اوایل از XML استفاده میکردم ولی بعد دیدم همون یواست هم کارمو راه میندازه، حالا از سایت مپ یواست استفاده میکنم و تا حالا هم خوب بوده .

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...