رفتن به مطلب

ارسال ایمیل درصورت پاسخ به دیدگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،

از افزونه Wordpress Thread Comment استفاده می کنم؛ اما مدتی است که در صورت پاسخ به دیدگاه افراد، ایمیل اطلاع رسانی برایشان ارسال نمی شود.

آیا راه حلی برای این مشکل یا افزونه ای جایگزین سراغ دارید؟

لینک به ارسال

افزونه Send email only on Reply to My Comment هم تست کردم باز ایمیل نشد.

ممکنه بخاطر استفاده از SMTP باشه؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

برای باز نکردن تاپیک جدید همینجا مینویسم

به نظر میرسه این افزونه پس از به روز رسانی های وردپرس اینطوری شده چون قبلا ایمیل می فرستاد.

به جای جایگزین کردن کسی راه حلی برای موضوع نداره؟ آخه نمیشه که مشکل فقط با جایگزینی حل بشه

چون افزونه wordpress thread comment کارش چیز دیگه ای بود، ضمن اینکه ارسال دیدگاه و پاسخ به دیدگاه رو به صورت آجاکس هم امکانپذیر می کرد.

و مهم این بود که مدیریت از پیشخوان خودش میتونست پاسخ دیدگاها رو به ایمیل نظردهندگان بده

همچنین نیاز به اضافه کردن کد هم نداشت.

منتها مدتیه که به روز نشده.

لینک به ارسال

مشکل من حل شد

پس از جستجوی زیاد در انجمن، نصب و آزمایش افزونه های بالا، متوجه شدم که ایمیلها به اسپم ارسال می شده

نمیدونم چطور میشه جلوی ارسال ایمیل به اسپم رو گرفت ولی ذر هر صورت مشل این افزونه نیست و با ورژن 3.4.2 وردپرس به خوبی کار می کنه

ضمنا هنوز هم به دلیل به روز نشدن افزونه دوستان اگر جایگزینی غیر از افزونه های بالا می شناسند معرفی کنند همگی استفاده میکنیم

ویرایش شده توسط mmotlagh
لینک به ارسال

مشکل من حل شد

پس از جستجوی زیاد در انجمن، نصب و آزمایش افزونه های بالا، متوجه شدم که ایمیلها به اسپم ارسال می شده

نمیدونم چطور میشه جلوی ارسال ایمیل به اسپم رو گرفت ولی ذر هر صورت مشل این افزونه نیست و با ورژن 3.4.2 وردپرس به خوبی کار می کنه

ضمنا هنوز هم به دلیل به روز نشدن افزونه دوستان اگر جایگزینی غیر از افزونه های بالا می شناسند معرفی کنند همگی استفاده میکنیم

مشکل اسپم به خاطر هاست شماست

IP هاست به عنوان اسپمر شناخته شده که این مشکل رو پشتیبان هاست میتونه رفع کنه

مراحل رفع این مشکل هم زیاده

به همین دلیل که هاستها با اسپمر ها برخورد میکنند

لینک به ارسال
مشکل اسپم به خاطر هاست شماست IP هاست به عنوان اسپمر شناخته شده که این مشکل رو پشتیبان هاست میتونه رفع کنه مراحل رفع این مشکل هم زیاده به همین دلیل که هاستها با اسپمر ها برخورد میکنند

من چند تا آزمایش انجام دادم :

افزونه wp mail smtp رو نصب کردم، بخشی از ایمیلها دیگه به بخش اسپم نرفت

قبل از نصب افزونه، وقتی فراموشی رمز عبور رو میزدم، ایمیل وردپرس به اسپم می رفت ولی الان نمیره

با نرم افزار ویندوز لایو میل هم که میفرستم به اسپم نمیره (یعنی یه نرم افزار ارسال ایمیل که خارج از وردپرس میفرسته نمیره پس آی پی سایت در حال حاضر مشکلی نداره)

ولی باز هم ایمیلهای افزونه wordpress thread comment به اسپم میره

مطابق توضیحی که گوگل برای این ایمیلهای ارسالی داده : اون ایمیلهایی که این افزونه ارسال میکنه شبیه به اسپم هستند

ضمنا تمام ایمیلها با بخش اسپم گوگل چک شده و یاهو را در هر دو حالت (تابع mail() و استفاده از smtp) چک کردم ایمیل به اسپم نمی رفت. همچنین گوگل توضیح مفصلی داده در مورد اینکه چه مسایلی ایمیل رو به اسپم شبیه میکنه و چطور ارسال کننده هایی که ایمیلهاشون به اسپم میره میتونند از این موضوع جلوگیری کنند که واقعا طولانی و خارج از بحث ماست.

لینک به ارسال

اما مشکلی که برای من هست، اینه که تنها در صورتیکه مدیر جواب بده، ایمیل ارسال می کنه وگرنه نمیفرسته.

لازم به ذکره که در تنظمیات هم گزینه درست رو انتخاب کردم؛

ای‌میل کردن نظر اصلی اگر پاسخی ارسال شد :

ای‌میل کردن غیرفعال باشد

تنها در صورتی که مدیر سایت یا شخص نویسنده‌ی نظر پاسخ دادند، ای‌میل کن.

» در صورت پاسخ هر کسی به نظر، آن را ای‌میل کن.

Commenter choose to do so(default checked)

Commenter choose to do so(default unchecked)

ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال

مشکل از تنظیمات افزونه هست. نباید به این شکل عمل کنه.

باید گزینه ها رو تغییر بدید ببینید باقی گزینه ها درست کار میکنن؟

لینک به ارسال

یعنی میگید تنظیمات بروز نمیشه؟

الان گزینه اول رو انتخاب کردم (ای‌میل کردن غیرفعال باشد)

و ایمیل مدیر هم به کاربر ارسال نشد.

یک بار افزونه را پاک کردم دوباره نصب کردم باز هم تأثیری نداشت.

ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال

معمولا بدترین حالتی که درنظر میشه گرفت این هست که در دیتابیس شما مشکلی هست که تنظیمات افزونه بدرستی اعمال و انجام نمیشه. شاید هم افزونه ایی هست که مشکل ایجاد میکنه. مشکل میتونه از جاهای مختلفی باشه. متاسفانه خطایی هم نیست که کمکی بکنه.

لینک به ارسال

قبلا هم بابت ایمیل مشکلی روی سایت شما بود. همین وردپرس بود؟ چون اون مشکل هم فکر کنم حل نشده بود.

لینک به ارسال

تنها در صورتیکه مدیر جواب بده، ایمیل ارسال می کنه وگرنه نمیفرسته.

راستش من هم از همین افزونه استفاده می کنم و مشکل مشابهی دارم، وقتی گزینه 3 رو انتخاب میکنم کلا کسی که لاگین نکرده دکمه پاسخ رو نمی بینه.

منتها چون صرفا از افزونه برای ارسال پاسخ مدیر سایت به ایمیل نظر دهنده ها استفاده می کنم، خیلی موضوع مهم نبوده برام.

فقط خواستم بگم با وردپرس 3.4.2 هم این مشکل رو داره. ضمنا این افزونه مثل اینکه دوساله که به روز نشده ...

اگر افزونه ای باشه که 1- نظرات رو مثل این آجاکس بفرسته 2-بتونه از داخل پیشخوان مدیر سایت به نظر دهنده ها پاسخشون رو ایمیل کنه، به نظرم بد نیست که با این جایگزین کنیم

لینک به ارسال

قبلا هم بابت ایمیل مشکلی روی سایت شما بود. همین وردپرس بود؟ چون اون مشکل هم فکر کنم حل نشده بود.

آها، این رو میگید؟

درسته؛ مشکل از قطعی php mail شروع شد؛ بعد با وجود فعال سازی SMTP مشکل این افزونه حل نشد، با تغییر سرور هم مشکل برطرف نشد و روی آوردم به ایجاد صفحه نمایش آخرین دیدگاه ها؛ اما مجدداً نیازش حس شد و متوجه شدم که تنها دیدگاه های مدیر ایمیل میشه که تاپیکی در مورد این افزونه ایجاد کردم.

لینک به ارسال

من خیلی وقته از این افزنه استفاده نمیکنم. بروز هم نشده وبزودیاز لیست وردپرس هم حذف میشه. احتمال داره یا از دیتابیس وردپرس مشکلی باشه و هم اینکه تابعی در افزونه باشه که در نسخه های جدیدتر وردپرس بکار نمیاد.

چون آخرین باری که استفاده کردم مشکلی نداشته.

لینک به ارسال

دوستان ببخشيد سوالي داشتم... ما از افزونه

Subscribe to Comments

استفاده ميكنيم... و خب چند وقت پيش يكي از كاربرا امد گفت كه: ببخشيد من اذيت نميشم كه ايميل از سايت شما برام بياد ولي من يه بار نظر دادم تو سايت شما الان هر روز برام ايميل مياد كه نظرات اون بخش بروز شده! من جوابم رو همون روز گرفتم از پاسخ شما ولي چرا اينقدر ايميل ميفرستيد!!!! راستش خودم كلي ناراحت شدم از اين جهت! سريع رفتم ايميلش رو از ليست اين پلاگين خارج كردم اخه خوبي كه اين پلاگين داره اينه كه ميتونيد كسي رو اضافه و يا حذف كنيد به اين پلاگين با توجه به پست ها..

حالا سوالم اينه: چيكار كنيم با اين افزونه كه وقتي يه نفر نظر ميده ، اگر و فقط اگر!! جوابش رو دادن براش ايميل بره و نه اينكه هر كسي توي اون پست نظر داد براش ايميل بشه!!!

(لازم به ذكره كه ما مشكل ارسال ايميل و.. نداريم و خب اينكه راحت ايميل ارسال ميشه) بازم اين رو اضافه كنم دوستان كه طوري نباشه كه مدير نظرشو جواب داد براش ايميل بره ها! نه بلكه هر كسي جوابش رو داد براش ايميل بره

براي بخش پاسخ ها هم از پلاگين Wordpress Thread Comment استفاده ميكنيم

.

لینک به ارسال

خوب وقتی کسی به عضویت دیدگاه ها درمیاد باید براش دیدگاه های جدید بیاد.

توی ایمیل ارسالی گزینه ایی برای خروج از عضویت نداره؟

لینک به ارسال

مرتضي جان فكر كنم فقط يك ثلث سوالم رو خوندي :( ميشه يه نگاه ديگه بندازي بهش لطف ميكني

(چرا.. گفتم كه رفتم ايميلش رو از ليست پلاگيم در اوردم و ديگه براش ايميل نرفت و درست شد )

لینک به ارسال

چرا دقیقا خوندم.

منظور در ایمیلی که خود کاربر دریافت میکنه لینکی برای عدم پیگیری نیست؟

لینک به ارسال

چرا هست ، حتي من نوشته هاشو فارسي كردم كه كاربرا بتونن كار كنن و عدم پيگيري رو بزنن ولي خب ايشون نميدونم شايد نديده بوده..! ولي در كل ميشه كاري كرد كه فقط جواب كاربر رو دادن براش ايميل بره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...