رفتن به مطلب

ایندکس دسته بندی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده میخوام چندتا از دسته بندی های سایتم رنکینگش بهتر بشه و با کلمه کلیدی مورد نظرم بیاد صفحه اول گوگل. برای همین توی مطالب مرتبط اون دسته بندی کلمات داخل مطالب رو لینک میدم به اون دسته بندی همچنین توی بک لینک زنی هم همچنین. یعنی کلمه کلیدیم رو لینک میکنم به اون دسته بندی.

حالا اون توی تنظیمات سئو ایندکس دسته بندی رو نوایندکس و فالو زدم. آیا این تنظیم با توجه به هدفم که میخوام دسته بندیم رنک بگیره درسته؟یا اینکه باید روی ایندکس تنظیم کنم؟

باتشکر

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

در افزونه‌ی سئو هم باید ایندکس کنید، همچنین در سایت مپ هم نمایشش بدید.

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از دوستانی که جواب دادن. اما از جوابتون معلومه که اطلاعاتتون توی سئو پایین هستش.

دوستانی هم که بلد هستن خبری ازشون نیست.:unsure:

لینک به ارسال

عملکرد شما متناقض با اون چیزی هست که میخواید . اون طور که من متوجه شدم شما میخواید اعتبار دسته بندیتون بره بالا و در نتایج جستجو دسته بندی شما در صدر قرار بگیره . بنابراین گوگل باید دسته بندی شما رو اول از همه بتونه ایندکس کنه تا در نتایج جستجو نمایش بده . وقتی دسته بندی ها رو نو ایندکس میکنید در واقع به گوگل میگید دسته بندی های سایت مهم نیست و لازم نیست در نتایج جستجو نمایش داده بشه ولی در کنارش با لینک دادن به اون دسته بندی میخواید نشون بدید اون دسته بندی براتون خیلی مهمه و این موارد در تناقض با هم هستند .

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، mohammad.af313 گفته است :

ببین دوست عزیز قرار نیست هر چیزی رو ایندکس کرد. سعی کن تمرکز ببری روی ایندکس خوب مطالب !

ایندکس کردن قسمت های مختلف وب سایت باعث محتوای تکراری میشه !

گوگل عاشق لینکه (ماهیت موتور های جستجو همینه)

بالا اوردن دسته بندی خیلی راحت تره از  بالا اوردن  مطلب هستش

اغلب دسته ها (در صورتی که گلچین درست بشن) دارای مطالب مرتبط (پس چگالی کلید واژه بالا و تعداد لینک بالا دارن) هستن و می تونن به راحتی بالا بیان.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۴/۱۱/۶ ه‍.ش. at 00:17، مهندس فا گفته است :

عملکرد شما متناقض با اون چیزی هست که میخواید . اون طور که من متوجه شدم شما میخواید اعتبار دسته بندیتون بره بالا و در نتایج جستجو دسته بندی شما در صدر قرار بگیره . بنابراین گوگل باید دسته بندی شما رو اول از همه بتونه ایندکس کنه تا در نتایج جستجو نمایش بده . وقتی دسته بندی ها رو نو ایندکس میکنید در واقع به گوگل میگید دسته بندی های سایت مهم نیست و لازم نیست در نتایج جستجو نمایش داده بشه ولی در کنارش با لینک دادن به اون دسته بندی میخواید نشون بدید اون دسته بندی براتون خیلی مهمه و این موارد در تناقض با هم هستند .

ممنون از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین.

بنده هم میدونم اینا باهم تناقض دارن.

حالا میخوم بدونم چطوری میتونم رتبه دسته بندی ها رو بهتر کنم و تو نتایج جسجوی گوگل لینک دسته بندی ها بالا بیان؟ به صورتی که مشکل محتوای تکراری هم به وجود نیاد؟

همچنین شما چه راهکار و ایده ای رو پیشنهاد میکنید؟

ممنون

لینک به ارسال

1- صفحه ات از نظر سئو بهینه باشه و استانداردهای اولیه سئو مثل سرعت سایت رعایت شده باشه

2- سایت مپ برای دسته هات ایجاد کن

3- از افزونه سئوی قوی استفاده کنید و دقت داشته باشید که دسته بندی ها نو ایندکس یا نو فالو نباشن. همچنین قسمت های مربوطه که این افزونه ها در دسته بندی ها در اختیارتون قرار میده رو کامل پر کن.

4- از مطالب داخلی و محتوای دسته لینک به دسته اصلی بده

5- محتوای خوب تولید کن و در دسته اصلی بگذار

لینک به ارسال

ممنون از شما دوست عزیز

در 2 ساعت قبل، 1tarah گفته است :

1- صفحه ات از نظر سئو بهینه باشه و استانداردهای اولیه سئو مثل سرعت سایت رعایت شده باشه

2- سایت مپ برای دسته هات ایجاد کن

3- از افزونه سئوی قوی استفاده کنید و دقت داشته باشید که دسته بندی ها نو ایندکس یا نو فالو نباشن. همچنین قسمت های مربوطه که این افزونه ها در دسته بندی ها در اختیارتون قرار میده رو کامل پر کن.

4- از مطالب داخلی و محتوای دسته لینک به دسته اصلی بده

5- محتوای خوب تولید کن و در دسته اصلی بگذار

خب حالا مشکل اصلیم اینه که اگه دسته هارو ایندکس بزارم چه جوری از محتوای تکراری جلوگیری کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...