رفتن به مطلب

کد نمایش تاریخ در بسته پارسی ساز وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام تو یه بخشی از سایتم تاریخ قرار بدم و قبلا که با افزونه جلالی کار میکردم با کد زیر :

<?php if(function_exists('jdate')) { ?>
<span><?php echo jdate ('l j F Y') ; ?></span>

مشکلم حل میشد ولی با افزونه پارسی ساز این کار نمیکنه ...

به نظر شما باید از چه کدی استفاده کنم ؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

سوال در بخش نامناسب بود

همچنین نگاهی بندازید به این صفحه:

تابع موردنظرتون parsidate هست. موفق باشید.

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، mk-73 گفته است :

سلام و درود خدمت شما

از این کد استفاده کنید:<?

<?php echo date_i18n ('l, j F , Y | H:i') ; ?>

پیرو سخنان دوستمون بگم که آره بهتره از همین i18n استفاده بشه چون یک فرم استاندارد هست . اگه از تابع parsidate استفاده کنید ، اگه زمانی مجبور بشید که پلاگین پارسی دیت رو غیرفعال کنید اون موقع دیگه قالب یا پلاگینی که ازش این تابع رو استفاده کردید بالا نمیاد .

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، HANNANStd گفته است :

پیرو سخنان دوستمون بگم که آره بهتره از همین i18n استفاده بشه چون یک فرم استاندارد هست . اگه از تابع parsidate استفاده کنید ، اگه زمانی مجبور بشید که پلاگین پارسی دیت رو غیرفعال کنید اون موقع دیگه قالب یا پلاگینی که ازش این تابع رو استفاده کردید بالا نمیاد .

استفاده از تابع  function_exists  این مشکل رو حل می کنه.

توجه کنید که تابع date_i18n براساس لوکاله سیستم تاریخ رو تبدیل میکنه و اگر لوکاله فارسی نباشه و یا تاریخ شمسی در تنظیمات افزونه پارسی دیت غیرفعال باشه این تابع خروجی میلادی میده در صوررتیکه تابع parsidate چون تابع اصلی افزونه هست بصورت مستقیم خروجی شمسی رو در هر نوع تنظیمی نمایش میده.

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

از بسته پارسی ساز استفاده می کنم، در صفحه آرشیو ماهیانه، آدرس بر اساس تاریخ شمسی هست، اما عنوانی که برای صفحه آرشیو نمایش داده می شه، ماه میلادی رو نمایش می ده!...

این مشکل رو چطور می تونم حل کنم؟...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...